Jump to content



O Hipro 1oς στο HwBot!!!


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ ΠΟΛΥ παιδιά...... :D :clap:

Θέλω να ξαναπώ ότι ΔΕΝ θα γινόταν ΤΙΠΟΤΑ χωρίς τη βοήθεια του Gorillakos και του esdee (του καταραμένου) που ήταν κοντά μου όλη αυτή την περίοδο ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ φίλων π.χ. του gprhellas, του elefsinara, του RootX. του dimcar (PC World) , των παιδιών από το Multirama Xtreme, των παιδιών από το Πλαίσιο Computers και ΠΟΛΛΩΝ άλλων παιδιών....

ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ είμαστε.......ΟΛΟΙ και μπράβο μας.... :D :clap:

.....και να σκεφτείτε ότι ακόμη ΔΕΝ έχουμε bench-άρει με SLI "καλά".... ;)

Βέβαια να πω επί ευκαιρίας και το παράπονό μου...... :(

ΔΕΝ έπρεπε να "διασπαστούμε" σαν ομάδα.......Έχουμε τώρα 3 ή 4 ή 5 Ελληνικές ομάδες που Overclock-άρουν..... :(

Με αυτό τον τρόπο ΚΑΜΜΙΑ ομάδα δε θα πάει ψηλά....ΓΙΑΤΙ?.... :(

Δε σας/μας αρέσει ο τίτλος "Hellas Overclocking Team"......?......Θέλετε να τον αλλάξουμε και να bench-άρουμε ΟΛΟΙ για ΜΙΑ ομάδα?.....Γιατί όχι!.....

Να τα βάλουμε κάτω και να τα βρούμε......ΔΕΝ είμαστε πολλοί μπροστά στους "άλλους" αλλά τα έχουμε ΜΕΓΑΛΑ και μπορούμε.... ;):D

Το κάθε φόρουμ να έχει τους benchers του και να ποστάρουν εκεί αν θέλουν, ΑΛΛΑ για μια ΚΟΙΝΗ ομάδα....... :(Δεν ξέρω!.......Ίσως είμαι ονειροπόλος..... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.