Jump to content



O Hipro 1oς στο HwBot!!!


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Μπραβο Γιωργη.........:T: Ευχομαι να παραμεινεις εκει για πολυ πολυ καιρο.

Μπραβο και σε οσους βοηθησαν για αυτο το αποτελεσμα

Μακαρι το "ονειρο σου "οπως λες να γινοταν καποια στιγμη πραγματικοτητα αλλα δυστυχως νομιζω οτι θα παραμεινει ονειρο

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο μπράβο και απο εμένα!!!

’ν και είμαι κατά του ανταγωνισμού (εξ'άλλου όλοι οι overclokers του κόσμου έχουμε τον ίδιο στόχο: επιδώσεις με λίγα Λ7 κ.λ.π.), Το να είμαστε μια οργανωμένη ομάδα αποτελούμενη απο ''φίλους''έχει μεγάλη σημασία...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven [Σήμερα, στις 12:41]

Μακαρι το "ονειρο σου "οπως λες να γινοταν καποια στιγμη πραγματικοτητα αλλα δυστυχως νομιζω οτι θα παραμεινει ονειρο

Ναι αλλα ειναι κριμα ρε Μιχαλη να μπορουμε σαν Ελλαδα να εχουμε την καλητερη ομαδα παγκοσμιως και να μην το κανουμε:(

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν εχω την ευκαιρια να ειμαι σε καποια ομαδα o/c θα ηθελα να πω πως ο Hipro εχει δικιο με το παραπονο του αν ανατρεξουμε στο παρελθον και δουμε τα κατορθωματα των Ελληνων οταν ηταν ενωμενοι φανταστειτε τι θα γινει αν ενωθουν ολεσ οι ελληνικεσ ομαδες

οσο για τον τιτλο Η.Ο.Τ ειναι ο πιο αντιπροσωπευτικοσ H-(EΛΛΑΔΑ)Τ-(ΟΜΑΔΑ) -overclocking ειμαστε σιγουρα

ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΓΩ :T:

Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις στο προηγουμενο ποστ μου που αναφερθηκα σε Hipro's Overclocking Team δεν εννοουσα να αλλαξει ονομα η ομαδα και να λεγεται ετσι απλα ηταν ενας εμμεσος τροπος να πω σyγχαρητηρια στον Δασκαλο για τη νεα του διακριση...

Hellas Overclocking Team FTW

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πραγματικα για αλλη μια φορα εδωσες ρεστα.Αυτη ειναι μια πολλη καλη ιδεα.Μπορουμε ολοι μαζι να συνδιασουμε το κομματια μας και να παμε πολυ ψηλα.

Το ονομα της ομαδας ειναι καλο αλλα μπορει και ν'αλλαξει το προβλημα δεν ειναι αυτο το προβλημα ειναι η βλκεια των ελληνων να μην συνεργαζονται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 12:46]

Ναι αλλα ειναι κριμα ρε Μιχαλη να μπορουμε σαν Ελλαδα να εχουμε την καλητερη ομαδα παγκοσμιως και να μην το κανουμε:(

αλλιως δε θα λεγομασταν και δε θα ημασταν ελληνες.

συγχαρητηρια σε ολους σας. ελπιζω να παραμεινετε παντα στην 1η θεση.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι πατε ρε παιδια πατε να το ριξετε στην νοοτροπια του "Νεοελληναρα"?

Δηλαδη, συγνωμη κιολας αν κανω λαθος, αλλα ολα τα αλλα κρατη εχουν απο ΜΟΝΟ ΜΙΑ ομαδα OCers το καθενα και αρμονικα και μονιασμενα παλευουν για την πρωτια? Παντου τα ιδια γινονται. Και η Αμερικη εχει 34 ομαδες και η Γαλλια 25 κλπ κλπ. Δηαλδη παλια που ηταν στο foldiing μονο το hardocp και μετα τα σπασανε και εγινε το XS και μετα τα ξανασπασανε και εγινε το XR και μετα και μετα... Που ειναι το παραξενο και το καταπτυστο? Η φυση του ανθρωπου ειναι να δημιουργει και αντιπαλοτητες και μικροκοντριτσες και καυγαδες. Παραπανω μην παει το πραγμα γιατι ειναι ξεφτιλικι.

Δηλαδη εσεις φανταζεστε τον Βαγγουρα να μπεντσαρει αδερφομενα με τον Doom?

"Αουργκ, αφου σου εριξα ρε μ$%#* 8 σφαιρες και οι 8 πηγαν στο κεφαλι σου, αλλα ετσι ειναι λιγο lag παραπανω, το ξερουμε το κολπο..." :D:D:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε μάγκες.

Παντου τα ιδια γινονται. Και η Αμερικη εχει 34 ομαδες και η Γαλλια 25 κλπ κλπ

Ναι μόνο που η Αμερική και η Γαλλία έχει και κάπως μεγαλύτερο πληθυσμό απο την Ελλάδα και σαφώς πολλά περισσότερα άτομα που ασχολούνται με το άθλημα.

Τώρα αν σε πλήθος 15-20 ατομων είναι λογικό να υπάρχουν 3-4 ομάδες, δεν ξέρω τι να σου πω, προφανώς γνώμη σου και γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

τελικα εισαι never old enough to bench ! :D

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 11:58]

Θέλω να ξαναπώ ότι ΔΕΝ θα γινόταν ΤΙΠΟΤΑ χωρίς τη βοήθεια του Gorillakos και του esdee (του καταραμένου)

:rofl:

:coax:

ΒΤW

btw,θυμασαι τον ιστορικο καφε στη Ν.Σμυρνη με τον Γοριλλα και τον Καρετσο και τον σχεδιασμο του μελλοντος :cry:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια Κυριε Γιώργο....:p:D;hehe:

Αντε και πάνω απο τον πρώτο την επόμενη φορά...:p

Για την μια ενωμένη ομάδα και εγώ θα συμφωνούσα..κάθε ομάδα όμως δημιουργήται για τον δικό της σκοπό..:(

Ίσως κάποτε την βρούμε την άκρη...:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.