Jump to content



O Hipro 1oς στο HwBot!!!


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

μπραβο μεγαλε! :clap:

συγχαριτηρια και σε σενα και σε ολο το team που εργαστηκε για να γινει ολο αυτο! :clap:

αν και η ιδεα για ενωση των ομαδων δεν ειναι κακη, δεν πιστευω οτι θα υλοποιηθει...

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Γιώργη.Ήταν αναμενόμενο να σε δούμε στην πρώτη θέση κάποια στιγμή..λίγη υποστήριξη χρειαζόσουν.(και μερικά σκόρδα για τον esdee):p

Σαφώς η ύπαρξη πολλών ομάδων εξαρτάται από πολλούς λόγους.Πάντως νομίζω οτι η πρότασή σου θα συζητηθεί στο άμεσο μέλλον..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 14:23]

Συγχαρητηρια Κυριε Γιώργο....:p:D;hehe:

Αντε και πάνω απο τον πρώτο την επόμενη φορά...:p

Για την μια ενωμένη ομάδα και εγώ θα συμφωνούσα..κάθε ομάδα όμως δημιουργήται για τον δικό της σκοπό..:(

Ίσως κάποτε την βρούμε την άκρη...:T:

Συγχαρητήρια στο Γιώργη και από εμενα έστω και καθηστερημένα... :T: :T: :T:

Ooooops Πάλι έβγαλα ρίμα!!! :p

Όσο γα το μια ενωμένη ομάδα θα συμμφωνήσω αλλά να δούμε πότε θα βρούμε την άκρη που λέει και ο Βασίλης πιο πάνω...:(

Link to comment
Share on other sites

τα συγχαρητηρια μου κι απο μενα στον κυριο συνονοματο και σε ολους οσους βοηθησαν για να γινει αυτο....ηταν θεμα χρονου...

Ομαδα ενωμενη ποτε νικημενη που λεει κι ο λαος.....ωραια η προταση...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι εκτος απο τα κλασσικά συγχαρητήρια, θελω να πω και ενα μεγάλο μπραβο στον Γιώργο για το ηθος του και τον χαρακτήρα του για το σχόλιο που έκανε περι ενοποίησης... ΜΠΙΓΚ ΜΠΩΛΖ θέλει κατι τέτοιο, οχι μονο να το πείς, αλλα και να το εννοείς πραγματικά. Και ο Γιώργος το εννοεί...

Η ισχύς εν τη ενώση... και απλα να θυμίσω κατι που είχε πει ο Ουίνστων Τσώρτσιλ.

Οτι δεν δεν κλοκάρουν οι Ελληνες σαν ήρωες αλλα οι ήρωες κλοκάρουν σαν Έλληνες (καπως ετσι τεσπα...)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε hipro

Κοιτα τωρα να κρατηθεις εκει γιατι οι απο κατω βραζουν!

Επισης νομιζω οτι ειναι καιρος να benchαρεις και τα υπολοιπα του hwbot (wprime, κατι pi που ειναι παλια κλπ). Ετσι δε θα εχεις να φοβηθεις τιποτα απο τους απο κατω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

...Βέβαια να πω επί ευκαιρίας και το παράπονό μου...... :(

ΔΕΝ έπρεπε να "διασπαστούμε" σαν ομάδα.......Έχουμε τώρα 3 ή 4 ή 5 Ελληνικές ομάδες που Overclock-άρουν..... :(

Με αυτό τον τρόπο ΚΑΜΜΙΑ ομάδα δε θα πάει ψηλά....ΓΙΑΤΙ?.... :(

Δε σας/μας αρέσει ο τίτλος "Hellas Overclocking Team"......?......Θέλετε να τον αλλάξουμε και να bench-άρουμε ΟΛΟΙ για ΜΙΑ ομάδα?.....Γιατί όχι!.....

Να τα βάλουμε κάτω και να τα βρούμε......ΔΕΝ είμαστε πολλοί μπροστά στους "άλλους" αλλά τα έχουμε ΜΕΓΑΛΑ και μπορούμε.... ;):D

Το κάθε φόρουμ να έχει τους benchers του και να ποστάρουν εκεί αν θέλουν, ΑΛΛΑ για μια ΚΟΙΝΗ ομάδα....... :(Δεν ξέρω!.......Ίσως είμαι ονειροπόλος..... :(

Amen...

Link to comment
Share on other sites

Γιωργαρα συγχαρητήρια και από εμενα φιλε ήταν θέμα χρόνου η πρωτιά η οποια και έπρεπε να έχεις.....:clap: :clap:

τώρα όσο αφορά την πρόταση σου ΑΥΤΌ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΌ ΚΑΝΟΝΙΚA....αλλα αφού τα ξέρεις πως πάνε τα πράγματα

λοιπόν από δω και πέρα μόνιμα το βυτίο με το άζωτο ....απόξω ......:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.