Jump to content



Recommended Posts

hmmm...στο g2play το γερμανικό version είναι στα 38 και το αγγλικό στα 45...κάπου διάβασα ότι μπορείς να αλλάξεις την γλώσσα μέσω battle.net...ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό? παίζει τέτοιο κολπάκι ή θα την βγάλουμε στα γερμανικά?! :)

Ναι μπορεις, μολις το αγορασεις και το κανεις activate στο battlenet καπου στο profile σου θα βρεις download client και απο κει κατεβασε το αγγλικο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λογο περιορισμενου ελευθερου χρονου (μπεμπα γαρ) χτες επαιξα 2 ωρες το campaign και δεν καταλαβα πως περασε ο χρονος.

MUST BUY απο εμενα για οποιον ασχολειτε με RTS.

Απο τα καλυτερα (αν οχι το καλυτερο) campaign σε αποστολες και ποικιλια που εχω παιξει μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να παίζω διπλό με τον αδερφό μου στο lan του σπιτιού, πρέπει να το πάρω και 2η φορά;;;; Δεν το έψαξα πολύ γιατί έχω πέσει με τα μούτρα στο campaign αλλά δεν είδα και καμιά τέτοια επιλογούλα όσο έπαιξα. Διάβασα μόνο πως όλα γίνονται μέσω battlenet.. άρα πρέπει να πάρω το game x2???? :shutup::red:

Link to comment
Share on other sites

:bye: Ε είιιιιπα μήηηηπως.. Τόσα λεφτά, έστω ένα lanάκι ας δικαιολογούσε τοπικάαα!!!

Τα windows που έχουμε όλοι είναι από msdnaa... χεχεχε:worship:

Βασικα σε κανενα παιχνιδι δεν μπορεις να παιξεις ουτε lan αν εχεις το ιδιο Key, σου πεταει μηνυμα οτι χρησιμοποιειται και δεν μπορεις να συνδεθεις! :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Ας περιμένουμε λοιπόν να περάσει κανά τριμηνάκι μήπως παίξει καμιά προσφορούλα να πάρουμε και 2ο.. :jump1:

Πάντως μου άρεσε πολύ το σύστημα με τα "ξεκλειδώματα".. απλά δεν ξέρω πόσο επηρεάζουν οι επιλογές μου, τις μάχες!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να παίζω διπλό με τον αδερφό μου στο lan του σπιτιού, πρέπει να το πάρω και 2η φορά;;;; Δεν το έψαξα πολύ γιατί έχω πέσει με τα μούτρα στο campaign αλλά δεν είδα και καμιά τέτοια επιλογούλα όσο έπαιξα. Διάβασα μόνο πως όλα γίνονται μέσω battlenet.. άρα πρέπει να πάρω το game x2???? :shutup::red:

Ολοι χρειάζονται bnet account, lan δεν υπάρχει πια οπως το ξέραμε παλιά, οποτε χρειάζεσαι και 2o account. Το φτηνότερο πρεπει να το έχει το g2play απο ότι είχα δεί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το βαζω εδω σαν εξυπηρετηση...εχω κλεισει ενα collectors στο πλαισιο αλλα δεν θα το παρω (long story αλλα παλι απο το πλαισιο το πηρα---αργησε να ερθει το Preorder) οποτε αν κανεις το θελει μου το λεει (πλαισιο βουλιαγμενης - παραλαβει απο καταστημα) αλλιως το ακυρωνω. Αυριο λογικα θα το εχουν..pm για τα περαιτερω.

Link to comment
Share on other sites

Anyone else have StarCraft II try to melt their hardware? Blizzard admits that it's a known issue and has a fix for you.

Apparently, the game's menu screens aren't framerate-limited. This means that when there's nothing else going on, your graphics hardware renders the bejeezus out of those screens, causing nasty overheating problems. The fix is easy, requiring players to add the following lines to your "Documents\StarCraft II Beta\variables.txt" "Documents\StarCraft II\variables.txt" file (nice catch, commenter LegolElf):

frameratecapglue=30

frameratecap=60

λινκ:http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/28/blizzard-confirms-starcraft-ii-overheating-bug.aspx

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λέει ότι στα menu και στα loading screens κυρίως δεν υπάρχει fps cap,με αποτέλεσμα να ανεβαίνουν τα fps στα 900+ και να ζεστένονται οι κάρτες γραφικών πολύ.

Λογικά όποιος έχει vsync On δεν έχει πρόβλημα.

Το έκανα post κυρίως επειδή το παραδέχτηκε η blizzard όπως λέει το άρθρο και γιατί καλοκαίρι είναι,σίγουρα δεν θέλει κανείς να έχει 70+ temps όταν βρίσκεται στα menu χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Λέει ότι στα menu και στα loading screens κυρίως δεν υπάρχει fps cap,με αποτέλεσμα να ανεβαίνουν τα fps στα 900+ και να ζεστένονται οι κάρτες γραφικών πολύ.

Λογικά όποιος έχει vsync On δεν έχει πρόβλημα.

Το έκανα post κυρίως επειδή το παραδέχτηκε η blizzard όπως λέει το άρθρο και γιατί καλοκαίρι είναι,σίγουρα δεν θέλει κανείς να έχει 70+ temps όταν βρίσκεται στα menu χωρίς λόγο.

ναι σωστά, έχω τρελά νούμερα σε αυτή τη φάση(1500++), thx που το ανέφερες

με vsync είναι όλα φυσιολογικά

Nταξ....εχουν κανει απιστευτη δουλεια... /bow

Ξεκινησα χθες κ αν δε δουλευα ακομα θα επαιζα.... :mamba:

ερε η καημένη Μαριάννα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.