Jump to content



Ολες οι απαιτησεις για τις αγγελιες πωλησης


minus

Recommended Posts

Εχει καποιος την ευγενη καλοσυνη να μου πει το χρονικο διαστημα επειτα απο το οποιο μπορει καποιος να ποσταρει αγγελια πωλησης στο thelab?

Εχω πανω απο 300 posts και εγγραφη αν θυμαμαι καλα τον γεναρη. Κοιταξα στους κανονες των πωλησεων αλλα μαλλον δεν εχουν καταγραψει ολες τις πληροφοριες.

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=314

Οταν παω να ποσταρω αγγελια, μου λεει οτι δεν εχω συμπληρωσει τον απαιτουμενο αριθμο απο 300 ποστς, πραγμα ψευδες, δεν ισχυει.

Οποιος ξερει τι χρειαζεται να εχει κανεις για να βαλει αγγελια πωλησης, ας το πει εδω.

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελίες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο στα εγγεγραμένα μέλη του TheLab.gr τα οποία έχουν συμπληρώσει τις 300 καταχωρήσεις ΚΑΙ έξι (6) μήνες παραμονής στο forum.
κατω δεξια, σε καθε σελιδα του φορουμ, υπαρχουν με πορτοκαλί bold γραμματακια, οι Όροι Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Η εγγραφη μου στο forum εγινε Δεκεμβριο 2006. Εχουμε Ιουλιο 2007. Δεν εχουν περασει πια, οι 6 μηνες, για να μπορεσω να ποσταρω αγγελια?

Γιατι το συστημα δεν με αφηνει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lefteris

Εκμεταλλεύομαι το thelab δηλαδή;

’λλοι το εκμεταλλεύονται. Απλά με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Αν μπορεί να παραμετροποιηθεί το σύστημα θα μπορούσε για κάθε 6 μήνες να κόβει π.χ. 50 posts.

Link to comment
Share on other sites

Ασάφειες παρατηρώ που μόνο παρεξηγήσεις μπορούν να προκαλέσουν.

Ας διατυπώσουν οι admins εδώ ξεκάθαρα τους ισχύοντες κανονισμούς που ρυθμίζουν το ζήτημα αυτό και να τελειώνει η υπόθεση... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos [Χθες, στις 21:40]

Κατι τετοιο ειχε αναφερθει παλιοτερα αν δεν κανω λαθος.

edit: http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&postid=518030#post518030

Αν δεν ισχυει πλεον:sorry:

 ( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (3*365))  ) ||
( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (2*365)) && $bbuserinfo[posts]>50 ) ||
( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (1*365)) && $bbuserinfo[posts]>150 ) ||
( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (0.5*365)) && $bbuserinfo[posts]>300 )

ετσι εχουν τα πραγματα. ουτε συμφωνίες ουτε κανονισιές ούτε άβαταρ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

 ( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (3*365))  ) ||
( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (2*365)) && $bbuserinfo[posts]>50 ) ||
( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (1*365)) && $bbuserinfo[posts]>150 ) ||
( (((time() - $bbuserinfo[joindate]) / 86400) > (0.5*365)) && $bbuserinfo[posts]>300 )

:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.