Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

μου ειπαν οτι εδω Lastrega, , , , , Veramente fabulosa!!!, , , delivery η pizza ειναι καλυτερη απο Pizza hut και ειναι και φθηνες απο οτι βλεπω.

εχει δοκιμασει κανεις?

imho ειναι πολυ καλη

ιδιαιτερα για για επιτοπου καταναλωση (μιας και λεπτα ζυμαρια και μη λιπαρα τυρια, στο delivery δεν κρατανε καλα)

δεν την λες κορυφαια αλλα αν μη τι αλλο, ειναι πιτσα

Link to comment
Share on other sites

...κι εμένα μου έταξαν επίσκεψη στο lastrega,αλλά ακόμη περιμένω...

έχω ακούσει τα καλύτερα...

μέχρι στιγμής οι Νότιοι Ξεναγοί μου με φίλεψαν Home Pizza...η BBQ τα σπάει....:T:

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έλεγα να αποφύγεις τους διάφανους...από άποψη αντοχής ίσως και ξεθωριάσματος...

Έχω Braun FS20 MultiGourmet εις διπλούν και ο ένας μάλιστα αν θυμάμαι καλά 6ετίας...Προτεινόμενος φούλ...

Link to comment
Share on other sites

έχω ακούσει και απο αλλού γιαυτό το μοντέλο.

εγώ σκεφτόμουν αυτόν: [ame=http://www.amazon.co.uk/Russell-Hobbs-15071-3-Tier-Steamer/dp/B002MRS1IM/ref=sr_1_2?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1326120172&sr=1-2]Russell Hobbs 15071 9 L 3-Tier White Food Steamer: Amazon.co.uk: Kitchen & Home[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έλεγα να αποφύγεις τους διάφανους...από άποψη αντοχής ίσως και ξεθωριάσματος...

Έχω Braun FS20 MultiGourmet εις διπλούν και ο ένας μάλιστα αν θυμάμαι καλά 6ετίας...Προτεινόμενος φούλ...

-10€ στο buldoza.gr το παράγγειλα! thnx man

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.