Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν έχει μπει ξανά αλλά αφού το πέτυχα είναι κρίμα να μην το βάλω.

EPIC DOUBLE TOWER PIZZA-BURGER - Video Dailymotion

Και η παραγωγή του αναλύτικα...Pizzaburger by Freddos - OneMan Food - ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ | oneman.gr

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είπα να το παίξω Ιταλίδα στην Ακρόπολη...

Κανελόνια με γέμιση κιμά. Μπόλικο τυράκι και κρέμα γάλακτος.

Περιμένω πως και πως να κρυώσουν να φάω :hang3:

img8983p.jpg

img8984a.jpg

img8985.jpg

img8986a.jpg

img8987h.jpg

img8992u.jpg

Link to comment
Share on other sites

karmen... Κανω σφουγγαρισμα, γυαλισμα, παρκε, πλενω ρουχα, τα απλωνω τα σιδερωνω, τα διπλωνω, καθαριζω τουαλετες, τζακια, καμιναδες, ξερω να δακτυλογραφω, ειμαι πολυ ευχαριστη παρεα για στιγμες μοναξιας, ξερω αρκετα παραμυθια. Ζηταω συγκατοικηση (τα φαγητα εσυ :p) ή delievery σε λαμια. :p deal???? :p

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα του thread λέει εκνευρίστε αυτούς που κάνουν δίαιτα ή μένουν στο εξωτερικό. Ούτε δίαιτα κάνω, ούτε στο εξωτερικό μένω, αλλά παρ' όλα αυτά κάθε φορά που μπαίνω είμαι FUUU (όχι fighters). ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Λιγούρα μ' έπιασε πάλι...ωραία φαγητά παιδιά, πολύ μεράκι...

Παρόλαυτά είναι κάτι που δεν μπορώ να κάνω καθημερινά...για μένα πάνω από 20λεπτά στη κουζίνα (συμπεριλαμβανομένου του πλυσίματος) είναι ανυπόφορη σπατάλη χρόνου...

Το γεύμα μου συνηθέστερα είναι μια σαλάτα (ντομάτα κι αγγουράκι ίσως ή βραστά λαχανικά) και είτε κάποιο κρεατικό (μπριζόλα ή κοτόπουλο στο φούρνο - κανά 20 λεπτο αρκεί) είτε τοστ με τυρί, γαλοπουλα κέτσαπ/μουστάρδα...πολύ σπάνια να γίνει κάτι πιο περίτεχνο κι ακόμη κι αν χρειάζεται παρακολούθηση και διαδικασίες, τις απλοποιώ και ησυχάζω...

Αφού κλείσω 5λεπτο στη κουζίνα με πιάνουν σιγά-σιγά τα νεύρα μου...

Ιδού φιλέτο κοτόπουλο στο φούρνο με ένα γιαούρτι και ωραία φρέσκια ντομάτα...

attachment.php?attachmentid=49018&stc=1&d=1333064509

post-230-1416075982,7596_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.