Jump to content



66 ΝΕΚΡΟΙ ΑΠΟ ΠΥΡΚΑΓΙΕΣ...


DreamwebX

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

...και μπορείς να παρακολουθήσεις την φωτιά

Σαν καλός πυρομανής με τα ποπ-κορν και την κοκα-κόλα σου? :p

Ξέρω ότι είναι τραγικό το όλο θέμα, αλλά sorry, δεν άντεξα :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

:rofl:

Έ μπορείς να το πείς και έτσι... :p

Αρχική απάντηση από DreamwebX

Προσωπικα τα δελτια ειδησεων τα θεωρω καταπτυστα και πολιτικα φερεφωνα.....

Δεν είναι μόνο οι ειδήσεις αλλά ολόκληρο το κανάλι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

δεν ξέρω αν είναι η επανάληψη της επανάληψης

αλλά ας το ρίξω και εγώ

και ελπίζω να έρθει κανένας και απο εδώ....

την άλλη φορά με τη Πάρνηθα μάλλον δεν πάτησε κανείς

Εγώ ήμουν εκεί Λευτέρη και θα είμαι και την Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites

^^ ωραίος Winters ΕΜΕΙΣ

αυτο οργάνωση απλών πολιτών είναι και απότι είδα και απο εκείνη την κυριακή μόνο κάτι κόκκινοι πηγαν να μοιράσουν φυλαδια +φάγαν κράξιμο.

εγώ εσύ και ο άλλος θα είμαστε δε χρειάζεται ταμπέλα......ΚΑΜΜΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κραζετε αδικα τα δελιτα ειδησεων γιατι αν δεν ηταν αυτα και οι απεσταλμενοι τους τοτε θα ειχαμε 500 θυματα. Η πυροσβεστικη δεν ειχε ασυρματο ούτε κινητα τηλεφωνα. Μεσα απο κανάλια μαθαιναν που υπαρχει κοσμος και που υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Στο mega ελεγε τωρα σε ρεπορταζ ο Σομπολος,πριν απο λιγο κατοικοι σε ενα χωριο του Πυργου,επιασαν εναν 40χρονο να βαζει φωτια και αφου τον εσπασαν στο ξυλο τον παρεδωσαν στην αστυνομια...

Προσωπικα θα τον εδενα σε ενα δεντρο και θα τον εκαιγα τον π@@στη....:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas [Σήμερα, στις 19:24]

Παιδια κραζετε αδικα τα δελιτα ειδησεων γιατι αν δεν ηταν αυτα και οι απεσταλμενοι τους τοτε θα ειχαμε 500 θυματα. Η πυροσβεστικη δεν ειχε ασυρματο ούτε κινητα τηλεφωνα. Μεσα απο κανάλια μαθαιναν που υπαρχει κοσμος και που υπαρχει προβλημα.

χα! φυσικα δεν θα ξεχασω τον αξιωματικο της πυροσβστικης που πηρε στον ΑΝΤ1 και ρωταει

"μπορειτε να ξαναπειτε απο ποιο χωριο επαιρνε ο κυριος που καλουσε σε βοηθεια πριν λιγο"?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

χα! φυσικα δεν θα ξεχασω τον αξιωματικο της πυροσβστικης που πηρε στον ΑΝΤ1 και ρωταει

"μπορειτε να ξαναπειτε απο ποιο χωριο επαιρνε ο κυριος που καλουσε σε βοηθεια πριν λιγο"?

τουλάχιστον αυτοί ρίχνουνε τα μούτρα τους για να βοηθήσουνε...κάποιοι άλλοι όμως ζούνε σε άλλο πλανήτη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 20:17]

τουλάχιστον αυτοί ρίχνουνε τα μούτρα τους για να βοηθήσουνε...κάποιοι άλλοι όμως ζούνε σε άλλο πλανήτη

Για άλλο πράγμα μιλάει. Για την οργάνωση και την ετοιμοτητα.

Εdit: Μερικοι βλεπουν φαντασματα, μην φτασουμε και στο άλλο άκρο, σε εκεινο στο οποιο δεν θα μπορουμε να διαμαρτυρηθουμε για τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.