Jump to content



[UPDATE]ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΗΜΕΣ για 3DMARK06 & SPI 1M Scores του BARCELONA


Dagalidis

Recommended Posts

ναι για αυτόν ακριβώς το λόγο δεν αλλάζει κανείς μας σύστημα εδώ μέσα κάθε 6 μήνες (και πολύ βάζω)

Για τον ίδιο λόγο δεν αναβαθμίζουμε απο Duo σε Quad

Ντάξει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 652
  • Created
  • Last Reply

Aυτά τα λέτε τώρα που δεν έχετε δει ακόμη ΤΙΠΟΤΑ....

Οταν όμως με το καλό γεμίσει ο κυβερνοχώρος από BENCH που όπως πιστεύω εγώ θα σπέρνουν και θα δέρνουν, και θα σας την βγαίνει από την γωνία ο DAG και θα σας βαράει στα αυτιά,,,,,, τότε να δούμε εαν θα παραμείνετε πιστοί στις θέσεις σας... :D

Σας το ξαναλέω η πραγματική επανάστασηστην ΑΜD δεν έρχεται από μία CPU αλλά συνολικά από την νέα πλατφόρμα που φέρνει....

Στην επόμενη γενιά (ΑΚΑ 2008 - 2009) με τους accelerators που θα υπάρχουν, νομίζω ότι θα περάσουμε σε μια νέα εποχή...

Τα 30Κ στο 3DMARK06 είναι μόνο η αρχή μιας επιτυχημένης πορείας.... :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 18:56]

Aυτά τα λέτε τώρα που δεν έχετε δει ακόμη ΤΙΠΟΤΑ....

Φιλική συμβουλή για να μη γραφει ο κάθε πονεμένος τον πόνο του. Εφόσον ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει δεί πραγματικά αποτελέσματα ακόμη, ας αφήσουμε τις δηλώσεις για 10 μερούλες ακόμα. ’ντε να παμε και απόψε για καμια τεκίλα με "σώας τα φρένας".

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 16:56]

Τα 30Κ στο 3DMARK06 είναι μόνο η αρχή μιας επιτυχημένης πορείας.... :worship:

τα 30Κ, το πιο πιθανο να ειναι εφικτα με νορμαλ ρολογια με 3 καρτες.

ακουστηκαν φημες για μητρικες με 4 καρτες για ιντελ.

με 4πυρηνο σε ρολογια που ουτε στα ονειρα τους δε βλεπουν οι amd, παλι τα Intel θα ειναι μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

17 σελίδες μέχρι τώρα. Να υποθέσω κοντά στις 30 σελίδες μέχρι τις 10 του μήνα και μετά επιπλέον 30 σελίδες με σχόλια για το κατά πόσο τα score αυτά μας επιτρέπουν να ελπίζουμε σε come back της AMD και άρα ουσιαστικό ανταγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,ΞΑΝΑΛΕΩ (ΠΡΟΦΗΤΕΥΩ:p ) η ιντελ θα ειναι παλι μπροστα,τωρα μην με ρωτατε που το ξερω,γιατι εχω δωσει τον λογο μου να μην πω τιποτε,ΤΑΚΟΥΣΕΣ DAG,τα ξαναλεμε σε 10 μερες.................:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 18:57]

λοιπον,ΞΑΝΑΛΕΩ (ΠΡΟΦΗΤΕΥΩ:p ) η ιντελ θα ειναι παλι μπροστα,τωρα μην με ρωτατε που το ξερω,γιατι εχω δωσει τον λογο μου να μην πω τιποτε,ΤΑΚΟΥΣΕΣ DAG,τα ξαναλεμε σε 10 μερες.................:p

Ελπίζω μόνο να θυμάσαι τι έχεις πεί μετά από 10 μέρες....

Στο ξαναλέω ο Κ10 θα είναι ποιό γρήγορος Clock By Clock από τον ΙNTEL QUAD....;)

Δε μπορεί να είναι αλλιώς ρε,,,,,,

Διαφορετικά η AMD πάει για :rip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 21:05]

καλα......θα ξαναμιλησω σε 10 μερουλες κοντα ειμαστε

διάβασα 33 σελίδες και ναι όντος αυτή ήταν η ποιο διασκεδαστική απάντηση , σιγά μην σας αφήσει ο dag να ησυχάσετε :jump::p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pavou

διάβασα 33 σελίδες και ναι όντος αυτή ήταν η ποιο διασκεδαστική απάντηση , σιγά μην σας αφήσει ο dag να ησυχάσετε :jump::p

θα τον κανω να μην κοιμηθει τις τελευταιες μερες:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Mη το κάνετε IRC ρε το topic..... :mad:

Aν έχετε τίποτα σοβαρό να πείτε πέστε το, αλλιώς ΝΑΝΑΚΙΑ....:giveup:

ρε dag πλακα κανουμε,μην τα παιρνεις τοσο σοβαρα τα πραγματα,αν παρεξηγηθηκες συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 00:50]

ρε dag πλακα κανουμε,μην τα παιρνεις τοσο σοβαρα τα πραγματα,αν παρεξηγηθηκες συγνωμη

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 00:46]

Mη το κάνετε IRC ρε το topic..... :mad:

Aν έχετε τίποτα σοβαρό να πείτε πέστε το, αλλιώς ΝΑΝΑΚΙΑ....:giveup:

Μη λέτε τπτ. Σας κατάλαβα απο τα NDΑ. Τέλοc!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl

AMD silences quad-core critics and cash problem rumours (with video)

Fixed.

Πφφφτ...Eίδατε? Μια χαρά είναι και απο οικονομικής απόψεων και απο επεξεργαστές. :p

Γιατί μη μου πείτε ότι σας φαινόταν να πεινάει η κυρία! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.