Jump to content



Ποσα pc εχετε?


2cpu

Ποσα ενεργα pc εχετε?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 το βασικο PC, 1 laptop wannabe κατεβαστήρι, και αλλο ενα PC που θα γινει ο main κατεβαστήρας σύντομα

EDIT

Αρχική απάντηση από sstav [Σήμερα, στις 13:33]

εγώ έχω δύο laptop (το ένα της δουλειάς) και προς το παρόν....κανένα desktop pc:mad: :mad:

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 14:35]

συγκεντρώσου....

Να δείς τι μου συμβαίνει....ξεφυτρώνουν παντού Q6600 G0...

Να..σμρ το πρωί που ξύπνησα είδα πάνω στο κρεβάτι μου έναν...

Ποιανού λές να ναι?

Καποιος θα κάνει πάρτυ? :innocent::D:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

2 pc με c2d (6300 & 6400) - το δικο μου και του αδερφου μου, 2 laptop (ενα δικο μου και ενα του αδερφου παλι :D ) και εναν Opty 165 σε μια DFI Expert που ειναι HTPC για το σαλονι

Πριν κανα μηνα αν με ρωτουσες θα σου ελεγα αλλα 3 συστηματα, τα οποια χαρισα και πουλησα πολυ φτηνα γιατι δεν υπηρχε λογος να τα εχω

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 της υπογραφης και καπου "βοσκει" κι ενα λαπτοπ που ποτε δε με βολεψε και χρησιμοποιηθηκε ελαχιστα

Επισης 2 πρωην servers απο τη δουλεια που δεν εχω αποφασισει τι θα τους κανω(ο ενας εχει τρομερο case για modding) και συντομα θα στησω κι ενα κατεβαστηρι με ανταλλακτικα που μου εχουν ξεμεινει.Υπαρχει επισης και μια Amiga 500 αλλα δεν ξερω αν μετραει

Link to comment
Share on other sites

1. Το υπάρχων στην υπογραφή

2. HTPC στην τραπεζαρία για ταινίες...

3. Pc για τη γυναίκα μου

4. Κατεβαστήρι.

Η ΔΕΗ μου στέλνει συγχαρητήρια γράμματα κάθε 2 μήνες με τον ταχυδρόμο :slap:

Link to comment
Share on other sites

1 καλό για gaming,1 για εργασίες και για να κανει στο παρέα στο άλλο:cool: :magic: και 1 πειραματόζωο για surfing:Ολα είναι pc desktops. Έχω και άλλα 3 laptop αλλά αρχαία στην κυριολεξία.. για αυτό και δεν τα έβαλα καθόλου στον αριθμό pc μου!

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον καιρό έχω "πέσει" στα 5 και δεν βλέπω επιλογή για μένα στο Poll. Δεν σας πειράζει να προσθέσω μια ε?

Α...τα PC είναι 2 gaming, 1 salonopc και κατεβαστήρι ταυτόχρονα και το laptop μου:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.