Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

δεν ειναι δικο μου, βασικα ειναι απο το σπιτι που νοικιαζω... απο το ικεα ειναι, 2 ποδια κ μια ταβλα, η ταβλα απλα παταει επανω...

καλο ειναι,εχει πολυ χωρο..., αν ομως ειχε λιγο μεγαλυτερο πλατος θα ηταν καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

οχι, δεν ειναι βιδωμενο τπτ. απλα παταει. δεν κουνιεται καθολου, παντως ειναι πολυ σταθερο....

σημερα το πρωι το εβαλα στο παραθυρο, το ειχα στον τοιχο(δεξια) αλλα τωρα βλεπω οτι ειναι πολυ καλυτερα ετσι, γιατι εχω φυσικο φως πισω απο την οθονη....

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ξερω.αν ειναι σιγουρο το αλλο παιδι εμπιστεψου το.

NEOSET είναι, 1000% (ήταν να το πάρω αλλά άλλαξα γνώμη).

Να και το snapshot από τον κατάλογο της Neoset (2009)

post-5804-1416074090,6919_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Η επιφάνεια εργασίας απο το ΙΚΕΑ.

dsc00075tw.jpg

Φαινεται πολυ ομορφο. Δωσε μας κανα-δυο απο αλλες γωνιες και με καλυτερο φωτισμο οποτε σου ειναι ευκολο.

Αν θες αναφερεις και το κοστος του γραφειου και το πως ειναι απο σταθεροτητα :yes2:

Link to comment
Share on other sites

@darien

δε χωράει ο πύργος από την εξω μεριά του γραφείου (εκεί που είναι ο κάδος), έτσι ώστε να έχεις περισσότερο χώρο για τα πόδια σου ;

Το πολύμπριζο σου με τρομάζει επίσης. Πάρε καλύτερα ενα ασφαλείας γιατί δε ξέρεις τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω πατέντα τρελά όμως :woot:

Θελω να κάνω και εγω κατι παρόμοιο σε ολη την πλευρά του τοίχου ομως :happy2::banging:

Aυτα τα ηχεια ειχα και εγω πριν 6 χρονια,πως τα αντεχεις?εχουν χαλια ηχο... Με 20 ευρα παιρνεις καλουτσικα σημερα. και φτηνοτερα.Παντως καλυτερα απ΄αυτα.:T

Link to comment
Share on other sites

@darien

δε χωράει ο πύργος από την εξω μεριά του γραφείου (εκεί που είναι ο κάδος), έτσι ώστε να έχεις περισσότερο χώρο για τα πόδια σου ;

Το πολύμπριζο σου με τρομάζει επίσης. Πάρε καλύτερα ενα ασφαλείας γιατί δε ξέρεις τι γίνεται.

χωράει αλλά είναι λίγο αντι-αισθητικό να είναι εκεί ο πύργος (βέβαια αντιαισθητικός είναι και ο κάδος :p). εξάλλου χωράνε η καρέκλα και τα πόδια, δεν έχω πρόβλημα με αυτό.

το πολύμπριζο θέλει αλλαγή, είναι λίγο παλιό.. :(

Link to comment
Share on other sites

@AriGold συγγνώμη για την καθυστέρηση:sorry:

Οι διαστάσεις είναι 160χ80 και ι τιμή του στα 209 ευρώ επίσης το ΙΚΕΑ δίνει καποιά εχτρα πραματάκια όπως ραφακι για το κουτί του pc και 1 μικρο συρταρακι με καποια επιπλέον χρέωση

ορίστε και οι photos

dsc00076ft.th.jpg

dsc00077xe.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλαρακι πολυ ομορφο και να το χαιρεσαι!:T:

Αν και φοβαμαι οτι θα δυσκολευομουν πολυ να το διατηρησω καθαρο, το φιμε κρυσταλλο ειναι πολυ εφετζιδικο και πουλμουρ.:D:D:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aυτα τα ηχεια ειχα και εγω πριν 6 χρονια,πως τα αντεχεις?εχουν χαλια ηχο... Με 20 ευρα παιρνεις καλουτσικα σημερα. και φτηνοτερα.Παντως καλυτερα απ΄αυτα.:T

στα δικα μου αναφερεσαι? :p τα εχω απο δευτερα γυμνασιου, κ τωρα σπουδαζω! αθανατα λεμε! ειναι τα πρωτα κ τελευταια ηχεια που εχω παρει...

θα τα αλλαξω ομως! αν κ ειναι το μονο κομματι απο το πρωτο μου πισι που εχει μεινει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε performer πες μου σε παρακαλώ το γραφείο από που το πήρες και πόσο;

Φίλε μου έχω το ίδιο γραφείο!Neoset Καλλιθέας όταν είχα πάει να το πάρω το είχαν demo :).Ωστόσο είδα στον καινούριο κατάλογο ένα τεράστιο χωρίς επίπεδα για να χωράει πράμα...

Link to comment
Share on other sites

@AriGold συγγνώμη για την καθυστέρηση:sorry:

Οι διαστάσεις είναι 160χ80 και ι τιμή του στα 209 ευρώ επίσης το ΙΚΕΑ δίνει καποιά εχτρα πραματάκια όπως ραφακι για το κουτί του pc και 1 μικρο συρταρακι με καποια επιπλέον χρέωση

ορίστε και οι photos

Φίλε martyra μου αρέσουν και μένα τέτοια γραφεία, που έχουν πόδια αντί για μονοκόμματες πλευρές. Όταν το αγόρασες υπήρχε σε διαστάσεις 140Χ80; Σε ξύλινο είχες βρεί κάτι παρόμοιο;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.