Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

ευχαριστω την εχω συνδεση με το pc και το χειριζομαι με remote control

Μαν εκλιπαρω δωσε περισσοτερες πληροφοριες για το κοντρολ.

Γενικα οποιος ξερει ας δωσει γιατι ψαχνω μια λυση αντι mouse για το htpc και δεν εχω τρακαρει τπτ αλλα ειναι αληθεια οτι δεν ξερω και τι να ψαξω ακριβως ... :hm:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ένα update με το γραφείο με το λάπτοπ!

τα 4 από τα 8 ηχεία έφυγαν γιατί έδειχναν πολύ άσχημα με το λάπτοπ και μπήκε και φωτισμός από πίσω!

imgp0536m.th.jpg

imgp0537j.th.jpg

imgp0538.th.jpg

imgp0539d.th.jpg

imgp0540z.th.jpg

imgp0541p.th.jpg

imgp0542p.th.jpg

imgp0543q.th.jpg

imgp0544.th.jpg

imgp0546t.th.jpg

imgp0547m.th.jpg

imgp0548l.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dscn1044d.th.jpg

Σε πρώτο πλάνο το γραφείο, πίσω η τραπεζαρία, και στο βάθος αριστερά ο 6 θέσιος καναπές....

Σχόλιο της συζύγου όταν με είδε να το βγάζω φωτογραφία : ααα.... γι αυτό το καθάρισες ε??

Link to comment
Share on other sites

ένα update με το γραφείο με το λάπτοπ!

τα 4 από τα 8 ηχεία έφυγαν γιατί έδειχναν πολύ άσχημα με το λάπτοπ και μπήκε και φωτισμός από πίσω!

imgp0536m.th.jpg

imgp0537j.th.jpg

imgp0538.th.jpg

imgp0539d.th.jpg

imgp0540z.th.jpg

imgp0541p.th.jpg

imgp0542p.th.jpg

imgp0543q.th.jpg

imgp0544.th.jpg

imgp0546t.th.jpg

imgp0547m.th.jpg

imgp0548l.th.jpg

Ο φωτισμός στο γραφείο από που και πόσο;

Link to comment
Share on other sites

Ο φωτισμός στο γραφείο από που και πόσο;

Τον έφτιαξα μόνος μου...;)

καλώδιο είχα στην αποθήκη μου όπως και έναν ρυθμιζόμενο μετασχηματιστή άρα δεν χρειάστηκε να πάρω

το μόνο που πλήρωσα ήτανε τα λεντάκια και μια ταινία όπου μου πήγανε 3-4€ από ένα γειτονικό μαγαζί (όλα μου τα ηλεκτρονικά τα παίρνω από εκεί)

επίσης υπάρχει περίπτωση να ακολουθήσει ένα update σε λίγες μέρες :D (μπορεί και σήμερα, αλλάζω ηχοσύστημα :p):yu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^Την άλλη φορά πάρε 7.1 και βάλτα και τα άλλα δίπλα σου...μαζί με τα άλλα!!!:getlost:

Ρε παίδες,χωρίς παρεξήγηση,τι πάτε και παίρνετε 5.1 και 7.1 κ 30.1 αφού δε μπορείτε να τα εκμεταλευτείτε όπως πρέπει!!!Ποιο το νόημα???!!!

Πάρτε 2.1 να κάνετε τη δουλειά σας καλύτερα και στα ίδια χρήματα των 5.1 παίρνετε και καλύτερα 2.1!Αφού δεν έχει νόημα να είναι έτσι τοποθετημένα!!!

Τεσπα.

[MENTION=4332]gregorisvas[/MENTION]

Θα σου πρότεινα τουλ το ένα που είναι δεξιά σου να το βάλεις με καρφί στον τοίχο στα δεξιά σου αν μπαίνει.Κάτι είναι και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

χαλάρωσε λίγο και άσε τις ειρωνείες...

δέν ξέρεις τί έχει στο μυαλό του ο καθ'ένας.

Μπορεί να γουστάρει να ακουει μουσική ο άνθρωπος και απο τα 5.

Μπορεί να έχει σκοπό να τα τοποθετήσει αργότερα. άδεια απο σένα θα πάρει?

μόνο συμβουλευτικό δεν φαίνεται το ύφος σου και γι αυτό στα λέω, πές την γνώμη σου αμα καίγεσαι και τέλος...

Έγινε επεξεργασία από Κωστάκης
Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη μου λέω!Δε μπορώ να ξέρω τι έχει στο μυαλό του ο καθένας.Αυτό που βλέπω σχολιάζω.Επίσης όπως βλέπεις είπα "χωρίς παρεξήγηση" αλλά και εξηγούμαι κιόλας!

Τώρα αυτά τα περι άδειας Κωστάκη είναι άκυρα.

Εσύ γιατί παρεξηγήθηκες?Την ίδια "μόντα" έχεις κάνει???

Μια παρέα είμαστε εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μετακόμισα οπότε δεν κάθομαι να ψαχτώ πώς θα βάλω τα ηχεία ;) Τον ήχο τους τον βγάζουν ούτως ή άλλως... :)

Καλή ιδέα όμως..7.1 και όλα τα ηχεία σε σειρά το ένα δίπλα στο άλλο :D Τούμπανο θα 'ναι :D

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη μου λέω!Δε μπορώ να ξέρω τι έχει στο μυαλό του ο καθένας.Αυτό που βλέπω σχολιάζω.Επίσης όπως βλέπεις είπα "χωρίς παρεξήγηση" αλλά και εξηγούμαι κιόλας!

Τώρα αυτά τα περι άδειας Κωστάκη είναι άκυρα.

Εσύ γιατί παρεξηγήθηκες?Την ίδια "μόντα" έχεις κάνει???

Μια παρέα είμαστε εδώ μέσα!

Χάνεις το νόημα τελείως

χαλάρωσε λίγο και άσε τις ειρωνείες...

δέν ξέρεις τί έχει στο μυαλό του ο καθ'ένας.

Μπορεί να γουστάρει να ακουει μουσική ο άνθρωπος και απο τα 5.

Μπορεί να έχει σκοπό να τα τοποθετήσει αργότερα. άδεια απο σένα θα πάρει?

μόνο συμβουλευτικό δεν φαίνεται το ύφος σου και γι αυτό στα λέω, πές την γνώμη σου αμα καίγεσαι και τέλος...

Link to comment
Share on other sites

Κωστάκη δε μπορώ να καταλάβω γιατί αντιδράς έτσι!Χαλάρωσε λίγο!

Στην τελική το παλικάρι δεν παρεγηξήθηκε και ούτε το είπα για να παρεξηγηθεί αλλά στο κάτω κάτω σαν να το παίζεις και δικηγόρος του /βόλου!Ηρέμισε.

Σου είπα και πριν ότι ό,τι είπα το είπα για να τονίσω να μην κάνουμε άσκοπες αγορές όταν μπορούμε με τα ίδια χρήματα να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα!

[MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION]

Ωραίο και καθαρό!Ωραία ατμόσφαιρα κάνει!:beer:

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλευτικά το είπε ο venom7 και προφανώς έχει δίκιο,το ύφος του ήταν λίγο υπερβολικό βέβαια,αλλά ο καθένας αγοράζει ότι του γουστάρει,δεν είναι όλοι οι καταναλωτές ίδιοι,και προφανώς δεν εστιάζουν στα ίδια standards.

[MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION]:Ποιο πληκτρολόγιο είναι αυτό,ψάχνω να αγοράσω κάποιο με φωτισμό.Σου προτείνω να αγοράσεις κάποια στιγμή λίγο μεγαλύτερη οθόνη μιάς και βλέπω ότι το γραφείο είναι μεγάλο και έχεις μεγάλη απόσταση θέασης,το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ btw.

Έγινε επεξεργασία από ganastasiou
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα αναρωτιέμαι πως δεν έχεις πάρει το επίσημο λαμπατέρ της apple...εγώ το έχω και μάλιστα σε μπλε/κόκκινο χρώμα!

βγαζει και λαμπα η μηλου? Για στειλε λινκ να δουμε!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.