Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

[MENTION=4484]ganastasiou[/MENTION] το πληκτρολόγιο είναι το Microsoft sidewinder x6, αυτο που με έχει βολεψει πάρα πολύ στα παιχνίδια είναι το αποσπώμενο numpad!!

Δεν με έχει ενοχλήσει το μέγεθος της οθόνης μιας και δεν βλέπω καθόλου ταινίες στο pc.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

εδω ειμαι και εγω , ο ξεχωριστος προσωπικος μου χωρος μακρια απο παιδια και γυναικα FREEEEDOM ! ! !

Δεν εχει πειραχτει ουτε μαζευτει τιποτα ειναι οπως παντα ΜΠ......... και ετσι μου αρεσει ! ! ! ! :clap:

img2372j.jpg

img2370k.jpg

img2368y.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωραίος φίλε!! ιδικά αυτό το 600t white είναι πολύ ωραία κουτάκι!!

καλά τώρα, ότι είναι μακρυά από γυναίκα και παιδιά freedom λέγεται

:p

Πραγματικα , αν και εχουν περασει κουτια και κουτια(ολα FULL) απο τα χερια μου το συγκεκριμενο που δεν ειναι και full ειναι μακραν το καλυτερο , εχει την καλυτερο design και την καλυτερη εσωτερικη διαταξη χωρου που εχω δει σε κουτι.(παντα με αυτα που εχω δει εγω)

αυτο ειχα.....

f31b6cf6962528door.jpg

Ενα μειονεκτημα του εχω βρει μονο δεν ειναι αποσπομενο το συστημα M/B κτλ οπως ηταν στο CM. πραγμα που με βολευε ιδιαιτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

εδω ειμαι και εγω , ο ξεχωριστος προσωπικος μου χωρος μακρια απο παιδια και γυναικα FREEEEDOM ! ! !

Δεν εχει πειραχτει ουτε μαζευτει τιποτα ειναι οπως παντα ΜΠ......... και ετσι μου αρεσει ! ! ! ! :clap:

Αν και κανει λιγο για βαζελοφωλια, ωραιος χωρος!

Θα προτιμουσα βεβαια να ηταν ιδιες ολες οι οθονες!

Link to comment
Share on other sites

Αν και κανει λιγο για βαζελοφωλια, ωραιος χωρος!

Θα προτιμουσα βεβαια να ηταν ιδιες ολες οι οθονες!

αυτο που βλεπεις τωρα ως normal δωματιο ηταν αποθηκη , εκανα μια εβδομαδα να τα πεταξω ολα (βαρια σαβουρα) απο τον 4ο και χωρις ασανσερ.Μου στοιχισε 700€ γραφεια , βαψιματα στοκαρισματα , ηλεκτρολογικες εγκαταστασεις.

Το project εχει ως εξης ......

να μπει 3η 27" , καθως επισης απεναντι απο τους 2 τοιχους δεξια και αριστερα οπως βλεπεις την φωτογραφια θα μπει καναπες/κρεβατι και μια 37-42" που θα συνδεθει με το PC (οταν βαλω SLI)

Αυτη την στιγμη δεν παιζουν αλλα φραγκα οποτε χαλαρωνουμε και με την πρωτη ευκαιρια συνεχιζουμε.

Η γυναικα μου ειναι βαζελος , αρρωστη , γηπεδο και τα σχετικα.

Ουδεμια σχεση εχω εγω με αυτα τα πραγματα , ειναι του ΔΙΑΒΟΛΟΥ ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Το G700 για gaming (ασύρματο κυρίως) τι λέει..?

Σε wired νιώθεις το καλώδιο ενώ παίζεις..?

μια χαρά . πολύ καλό mouse. αν βάλω το καλώδιο το καταλαβαίνω λίγο γιατί είναι στον αέρα

Link to comment
Share on other sites

έχω και γω ένα karamajor update να δείξω αλλά επειδή περιμένω κάποια πράγματα (παραγγελίες μέσω Αυγούστου πάνε για Σεπτέμβρη μεριά ) θα περιμένω...:smoke:

δεν κρατήθηκα....

http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/idees-gia-monterno-grafeio-vivliothiki-ypologisti-81067.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

εδω ειμαι και εγω , ο ξεχωριστος προσωπικος μου χωρος μακρια απο παιδια και γυναικα FREEEEDOM ! ! !

Δεν εχει πειραχτει ουτε μαζευτει τιποτα ειναι οπως παντα ΜΠ......... και ετσι μου αρεσει ! ! ! ! :clap:

img2372j.jpg

img2370k.jpg

img2368y.jpg

μου το δανείζεις οτι έχεις σε αυτό το δωμάτιο ?

πολύ ωραίο ;) :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

εδω ειμαι και εγω , ο ξεχωριστος προσωπικος μου χωρος μακρια απο παιδια και γυναικα FREEEEDOM ! ! !

Δεν εχει πειραχτει ουτε μαζευτει τιποτα ειναι οπως παντα ΜΠ......... και ετσι μου αρεσει ! ! ! ! :clap:

img2372j.jpg

img2370k.jpg

img2368y.jpg

Aπιστευτο Pc paynemax..

:clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.