Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Ευχαριστώ για τα καλα σας λογια :D

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] Το γραφείο η γυναίκα το διάλεξε η ιδια και όντας οπαδός του minimal και μικροκαμωμένη :p , την βρίσκει εκεί! :T:

Ασε που ευχαριστείται και μονό να βλέπει τον άντρα της άνετο :D

[MENTION=11932]carrion[/MENTION] Ο ενισχυτής ειναι βασικά για τα ακούστηκα αλλα εχω συνδέσει και τα ηχεία.

[MENTION=6376]Vasilis 07[/MENTION] Φιλε μου το γραφείο ειναι μεγαλούτσικο, δυστυχώς αυτη την επιφάνεια δεν την βρίσκεις στα ΙΚΕΑ πλέων.

Δες εδω σε άλλο σχέδιο η επιφάνεια

ΙΚΕΑ Ελλάδα

Και οι βάσεις της επιφανείας

ΙΚΕΑ Ελλάδα

της γυναίκας

ΙΚΕΑ Ελλάδα

ΙΚΕΑ Ελλάδα

Πέτρο αυτο το πληκτρολογιακι ειναι πασπαρτού! κανει τα παντα!

Link to comment
Share on other sites

@::TNT:: Κάτι μου θυμίζει βρε παιδί μου :p

Να μια γρήγορη κι από το δικό μου, πριν αρχίσω να το στήσω πιο μόνιμα και σωστά.

Πάω να ξεκινήσω δουλειά να δω πως θα τα χωρέσω όλα καλύτερα!

7163440303_9ef7b6faab_b.jpg

20120607-005-Edit by arkanovios, on Flickr

bV1ver

Τον marvino των εχεις για βαση τις οθονης ;)

Link to comment
Share on other sites

Η Βασική Ηλεκτρονική του Malvino, ήταν και είναι η βάση για πολλούς ηλεκτρονικούς και μη :)

Έβαλα και το CCNA ICND της Cisco μέχρι να αποφασίσω πως θα βάλω το γραφείο και πάρω βάση τοίχου για την μικρή. I love την βάση της U2410 :D

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Η Βασική Ηλεκτρονική του Malvino, ήταν και είναι η βάση για πολλούς ηλεκτρονικούς και μη :)

Έβαλα και το CCNA ICND της Cisco μέχρι να αποφασίσω πως θα βάλω το γραφείο και πάρω βάση τοίχου για την μικρή. I love την βάση της U2410 :D

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Εννοειτια !!!

Σε τι σχολη εισαι ή εχεις τελειωση ;

Link to comment
Share on other sites

Για πες καμιά ιδέα και για άλλη χρήση!

Πετρο μπορεις να το χρησιμοποιήσεις σε οποιο πρόγραμμα -game θες, ειναι πλήρως προγραμματιζόμενα τα κουμπιά του μέσα απο το δικο του software και μπορείς να φτιάξεις μακροεντολες!

Ασε που ειναι ανατομικό και δεν κουράζει τον καρπό.

Link to comment
Share on other sites

Να μια γρήγορη κι από το δικό μου, πριν αρχίσω να το στήσω πιο μόνιμα και σωστά.

Πάω να ξεκινήσω δουλειά να δω πως θα τα χωρέσω όλα καλύτερα!

Ωραιο setup (dell <3) εχεις και wouxun ε ? κομπλε :p:devil:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο setup (dell <3) εχεις και wouxun ε ? κομπλε :p:devil:

Yeap, η πολυαγαπημένη U2410 που σε κάποια φάση ευελπιστώ να κάνει παρέα στην U2711 ή αντίστοιχη.

Όσο για το V/U, δεν είναι το Wouxun, αλλά το πρακτικά πανομοιότυπο Midland CT790. Ίδιο και με το Albrecht. Μόνο το πτυχίο μένει, ένα σταθερό κι ένα αυτοκίνητου. Ψιλοπράγματα δηλαδή :p

[MENTION=21357]dimitrisOS[/MENTION] σε ξέχασα. Ηλεκτρονική εδώ, πριν αρκετά χρόνια βέβαια.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Tι βλέπω; 2 γραφεία; Γιατι δεν κανεις ενα γωνιακό ενιαίο;

Το γωνιακό υπάρχει ήδη, και λέω να πάω στον ξυλουργό να φτιάξει άλλο ένα του ίδιου ύψους, να κάνει μια περιέργη γωνία (γιατί είναι κάπως στο τέλος) και τουλαχίστον να τα βάψω το ίδιο χρώμα για να φαίνεται σαν ναι είναι ένα.

Link to comment
Share on other sites

Το γωνιακό υπάρχει ήδη, και λέω να πάω στον ξυλουργό να φτιάξει άλλο ένα του ίδιου ύψους, να κάνει μια περιέργη γωνία (γιατί είναι κάπως στο τέλος) και τουλαχίστον να τα βάψω το ίδιο χρώμα για να φαίνεται σαν ναι είναι ένα.

Εκτος αν ο ξυλουργος μπορει να τα ενώσει με καποιον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Ελα παραδεξου το... τα νερα, οι κοκες, στιβα απο χαρτοπετσετες εκει και το φοντο της οθονης φωναζουν απο μακρια... :hehe:

Νταξ, μεσα στο μυαλο μου ησουν!!! (μηπως εχουμε λερωμενη τη φωλια μας?? :hehe::hehe:)

χα0χ0χ00χα0χα0χ0α0!!! Δεν αγοραζα το Mouse του!!! :p :P

Ασε εγω πηρα το πληκτρολογιο του...

17042010933.jpg

Ps. Just kiddin.. καμμια σχεση με το παλικαρι, αλλα οντως το πληκτρολογιο ηταν μεταχειρισμενο και αυτο αντικρυσα οταν πηγα να το καθαρισω :/

Link to comment
Share on other sites

Emperor 200

ΟΚ δεν είναι δικό μου αλλά θα μπορούσε για μόλις $49,150 :drool::drool:

http://www.mwelab.com/

post-4064-1416076443,1125_thumb.jpg

Περισσότερες φώτο εδώ Workstation Emperor 200 (16 pics) - Fishki.Net | Fishka's picture

Έγινε επεξεργασία από Tsene
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.