Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αυτη η προεκταση για πληκτρολογιο ποντικι δεν βολευει καθολου για να κατσεις ωρες στο pc.

Δεν εχεις που να ακουμπησεις τα χερια σου και κουραζονται.

Έχω την ίδια διάταξη στο γραφείο με συρταριέρ για πληκτρολόγιο/ποντίκι και ίσα ίσα είναι πολύ βολικότατη. Τα χέρια τα ακουμπάω στα μπράτσα της καρέκλας.

[MENTION=11722]hondo1[/MENTION]

Δεν ξέρω τί case έχεις αλλά δε μου αρέσει η θέση του. Φρόντισε να "αναπνέει" όσο γίνετε γιατί το καλοκαίρι θα γίνετε ψησταριά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τί case έχεις αλλά δε μου αρέσει η θέση του. Φρόντισε να "αναπνέει" όσο γίνετε γιατί το καλοκαίρι θα γίνετε ψησταριά.

Το ξέρω και το καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά όλο το σκεπτικό ήταν να "κρυφτεί" το κουτί αλλιώς θα το έβαζα οπού έβρισκα μέσα στο δωμάτιο..

Ούτως η άλλως το ήθελα αθόρυβο εξ'αρχής, οπότε γνώριζα και τα μειονεκτήματα :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Διάλεξα να φέρω το DiNovo και όχι το G15. Το είχα στο HTPC και ουσιαστικά δεν το είχα χρησιμοποιήσει ποτέ για γράψιμο. Ξέρω που το πας (:D) αλλά μου φαίνεται ΟΚ το DiNovo. Μηχανικό που να με ικανοποιεί αισθητικά δεν έχω δει και δεν είμαι διατεθειμένος να δώσω τώρα τόσα όπως και να έχει.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχω και γω το dinovo στο htpc και για μεχρι εκει ειναι :p Αντε να μαζεψουμε λεφτα να παμε για κανα Filco η Race! ;)

To γραφειο ωραιο, απλο και λιτο με το σκουρο χρωμα να εκπεμπει πολυτελεια!

Link to comment
Share on other sites

Setup στο γραφειο...

Οθονες : 3 x Samsung 226BW (μεσω Matrox Triple Head 2 Go)

Keyb : Microsoft X6

Mouse : Roccat Kova

Speakers : Creative Inspiron T5500

Case : Thermaltake Mozart

Mobo : Gigabyte MA770-US3

CPU : AMD Phenom II X6 1090T

RAM : 4 x 2GB Kingston 5-5-5-18

GPU : Gigabyte GTX 580

SSD : OCZ Vertex 250GB

HDD : WD 640GB Black Caviar

ODD : 2 x SLIM SONY Optiarc DVDRW

Sound : Creative X-Fi

USB 3.0 Controller (+ 3.5 2 x front inputs)

LianLi 3.5 CF/SD Reader & USB 2

Pics

1. th_OfficePC_6.jpg

2. th_OfficePC_1.jpg

3. th_OfficePC_2.jpg

4. th_OfficePC_5.jpg

5. th_OfficePC_3.jpg

6. th_OfficePC_4.jpg

?action=view&current=OfficePC_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πωλησεις hardware/software, υποστηριξη για αυτα, βιοψιες/εγκαταστασεις καλοδιωσης τηλεφωνιας/ρευματος(μερικη)/δικτυου...

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Πωλησεις hardware/software, υποστηριξη για αυτα, βιοψιες/εγκαταστασεις καλοδιωσης τηλεφωνιας/ρευματος(μερικη)/δικτυου...

Η gtx580 και η Creative X-Fi είναι must σε hardware/software support... :D χαχαχαχα ωραίος...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.