Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Οταν δουλευα ΙΚΕΑ την τιμησα και εγω.Φυσικα την εχω ακομα και εχει επιβιωσει τα πανδεινα.

Αυτές τις ψηλές του ικεα στο τσακ τις απέριψα γιατί έχουν κάπως μικρό κάθισμα και φαίνεται να έχουν και ντελικάτο "δέρμα". Μιλάω για βαριά χρήση πάντα - κιλά/ώρες.

Μην το λες.Η ακριβες σειρες οσο περιεργο και αν σε ακουγεται ειναι ποιοτικες και

τιμια κατασκευασμενες για τα λεφτα τους.Δεν μιλαμε να πας να παρεις τις πλαστικες .

Η δικια μου μαρκους εχει αντεξει εμενα 85~90 κιλα για πολλα χρονια + τα πιτσιρικια που

ερχονται και χοροπηδανε πανω της.

Link to comment
Share on other sites

Τη Markus βασικά δεν τη λες φτηνή. Έχει ποιότητα. Απλά είναι λίγο στενή αν θυμάμαι καλά και όταν κάθεσαι 5-10 ώρες δεν κάθεσαι όλο ευθεία μπροστά σαν την "παναγία". Που να έρθουν και μικρά (ή μεγάλα....) αγκαλιά! Ένα 55άρι cm πλάτος στο κάθισμα είναι το ελάχιστο αποδεκτό για μένα. Επίσης βάθος γύρω στα 50.

Το θαψιμο πάει σε κάτι 50-ευρα με όψη διευθυντικής - όχι στη markus του IKEA.

Link to comment
Share on other sites

98 κιλά σε 45e "διευθυντική" καρέκλα .... ή κάθεσαι "ελαφρά" ή αυτή η καρέκλα είναι κελεπούρι. Συνήθως αυτές οι "φτηνές" από ikea πλαισιο και praktiker κάνουν για παιδιά ή καμμιά κοπέλα 50-60 κιλά.

Κοιτα, με το "ελαφρα" αν εννοεις οτι καθομαι κανονικα σαν ανθρωπος τοτε ναι ετσι καθομαι.

Αν για αλλον τον "ελαφρα" ειναι καθομαι με οτι φορα εχω (οπως στο καναπε ενα πραγμα), τοτε οχι, ας κοιταξει αλλου.

Για τα λεφτα της ειναι πολυ τιμια και δεν θα ζητουσα κατι παραπανω σε καμια περιπτωση.

Επισης ξεχασα να αναφερω κατι πολυ σημαντικο. Οταν πεφτεις προς τα πισω, σηκωνεται λιγακι και το καθισμα,

κατι που ειναι πολυ σημαντικο γιατι επιτρεπει το σωμα να κραταει τη θεση του και να μη σερνεται προς τα μπροστα.

Δεν το επιτρεπουν ολες οι καρεκλες και ολοι οι μηχανισμοι αυτο. Μεγαλη προσοχη.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΜΕ ΡΟΔΕΣ

Και εδώ έχει κάποιες ωραίες καρέκλες...

Μεγάλη ποικιλία σε Καρέκλες Γραφείου σε τιμές χονδρικής για επαγγελματίες και φοιτητές!!

Έγινε επεξεργασία από Element79
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εεεετσσσσσιιιιιιιιιι! Όλα αραδιασμένα πάνω :hehe:

Προσωπικά με αυτό το mousepad δεν ειμαι καθόλου ευχαριστημένος.. Το R.A.T ώρες ώρες τρώει φρίκες.. Έκτος και αν ψοφάει ο αισθητήρας!

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει αυτή την καρέκλα και είναι φανταστική εμένα με άρεσε η μαύρη έχει και σε μαύρη με κόκκινο, η τιμή είναι καλή.. την έχουνε ρήξη βασικά,θα το δείτε στο site...

Καλές Γιορτές σε όλους και να περάσετε καλά και πάντα με υγεία!!

ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ BUCKET ΜΑΥΡΟ PU HM1009 BS4900 ΕΟ271

post-13775-1416077995,8919_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Ανεβάζω κι εγώ μερικές photo απ' το εργαστήρι μου. Δεν είναι το κανονικό μου δωμάτιο, δίπλα έχω άλλο δωμάτιο που κοιμάμαι και έχω τα 2 pc μου, με τηλεόραση-κρεβάτι κτλ. (θα ανεβάσω σύντομα photo και από εκεί).

Σ' αυτό το δωμάτιο έχω τα εργαλεία μου και κάνω επισκευές-format κτλ...

post-29852-1416078012,231_thumb.jpg

post-29852-1416078012,2873_thumb.jpg

post-29852-1416078012,3055_thumb.jpg

post-29852-1416078012,3293_thumb.jpg

post-29852-1416078012,349_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε adpanos έχουμε κοινα wallpaper :p:p:p projector? ωραία φάση δημιούργησες έκανες μερακλής είσαι :upside::upside::upside:

Θα το φτιάξω περισσότερο το πράγμα ... Είμαι σε διαδικασία αλλαγών σε ήχο αυτή την στιγμή και σε νέο γραφείο γιατί αυτό δεν χωράει ...

Τα ηχεία θα είναι δική μου κατασκευή και τις οθόνες θα τις βάλω σε βάσεις με μπράτσο ... για να έχω μεγαλύτερη ευελιξία.

Το πανί του προτζέκτορα που το έχω και κάθεται θα εντοιχιστεί σε γυψοσανίδα κ.λ.π.

Εκανα παραγγελία και μεγαλύτερο δορυφορικό πιάτο και δεύτερη skystar hd2 μαζί με disec switch κ.λ.π. για να αναβαθμίσω λίγο και το δορυφορικό του pc .

Έγινε επεξεργασία από adpanos
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει αυτή την καρέκλα και είναι φανταστική εμένα με άρεσε η μαύρη έχει και σε μαύρη με κόκκινο, η τιμή είναι καλή.. την έχουνε ρήξη βασικά,θα το δείτε στο site...

Καλές Γιορτές σε όλους και να περάσετε καλά και πάντα με υγεία!!

ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ BUCKET ΜΑΥΡΟ PU HM1009 BS4900 ΕΟ271

Σε άκουσα και έκανα παραγγελία την ίδια ...

Ελπίζω να είναι καλή και να μην βρεθώ να κοιτάω το ταβάνι στα καλά καθούμενα ....:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σε άκουσα και έκανα παραγγελία την ίδια ...

Ελπίζω να είναι καλή και να μην βρεθώ να κοιτάω το ταβάνι στα καλά καθούμενα ....:hehe::hehe::hehe:

Μια από τα ίδια, Δευτέρα - Τρίτη παραλαμβάνω, γιατί ήταν σε έλλειψη !:beer:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.