Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Να σαι καλα ρε perp! Η προσκληση ισχυει ακομα ε...

Για το παληκαρι που θελει να παρει τα RB-51, ας μην τα παρει, οπως ειναι το setup του. Τα 51 ειναι back firing, και ειναι λιγο φαση "αν σου κατσει"... Τα 61 ειναι λιγο πιο μεγαλα, αλλα εχουν την εκτονωση μπροστα.

@ cptkoulis Μαν, ο λαμπατος ειναι DIY για κιθαρα, 2x6L6, 40W.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv [Χθες, στις 23:53]

Να σαι καλα ρε perp! Η προσκληση ισχυει ακομα ε...

Για το παληκαρι που θελει να παρει τα RB-51, ας μην τα παρει, οπως ειναι το setup του. Τα 51 ειναι back firing, και ειναι λιγο φαση "αν σου κατσει"... Τα 61 ειναι λιγο πιο μεγαλα, αλλα εχουν την εκτονωση μπροστα."

Τα τυπου καμπινας σαν αυτα τα μικρα ειναι μελετημενα για ραφι η κρεμασμα...το μονο που χρειαζονται ειναι περιπου 10εκ χωρο απο πισω.

Αλλα ετσι και αλλιος εχοντας και το υπογουφ.. θα τα σεταρι σαν small front οποτε θα παιζουν πολυ μαλακα μπασα..(μπασο /μεσαια)...

Link to comment
Share on other sites

ειχα μια μικρο διαμορφωση τελικα στο γραφειο μου εστεισα ενα dual lcd setup με primary την eizo την 24αρα και κρατησα βοηθητικο διπλα το dell το 20αρι σε καθετη φαση...

τελικα ειναι παρα πολυ βολικο γιατι απλα εριξα το media player αριστερα την tv και το πανελ της auzen για τις ρυθμισεις ..και αφησα τελειως κενο το 24αρι για νετ και gaming... με το nview desktop manager της nvidia παντως κανεις παπαδες σε dual setup..

2004144516842570791_rs.jpg

2004179863856783450_rs.jpg

2000374539140463995_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

μαγκες ειλικρινα σκοτωνει το dual ειναι φοβερη ευκολια λεμε τα ριχνεις ολα στο μικρο πανελ και τελος δεν ξανασχολησε...απλα στην αρχη τζαζευεις λιγο επειδη στα σκανε και τα δυο πανελ αλλα συνηθεια ειναι..

ο nad μια χαρα ρε βαραει αερα

Link to comment
Share on other sites

Το dual view ειναι ωραίο να πειραματιστείς αλλα επειδη παιζεις και εσυ παιχνίδια σου συνιστώ να το γυρνας σε single mode οταν παιζεις γιατι με το dual view ενεργοποιημένο χάνεις τρελά απο performance ακομα και αν παιζεις μονο στο κεντρικο μονιτορ...

Και επειδη σε βλεπω να σε ενδιαφερει και το εντυπωσιακο αποτέλεσμα βάλε καλυτερα μαυρη ταβλα για γραφειο οχι ξυλο wenge.... του πάει καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

εχω και καρεκλα γραφειου φαινεται στη φωτο αλλα τριζει.ενω η πλαστικουρα εγγυηση!

ναι 32"lg lc56 για να λιωνουμε στο rbr,gtr2,rfactor.

το κατο κουτακι δεν το σνομπαρω καθολου.ειναι το gaming pc με 8800gts και το πανω το χυμα ειναι υποτιθεται htpc.

εχω καποια σχεδια για το δωματιο φυσικα και δεν θα μεινει ετσι.perp λες να βαλω καμια ε?οκ αργοτερα:o

Link to comment
Share on other sites

Ρε εγώ πλάκα έκανα... χεχε απλά μου την λέγαν για την δικιά μου πλαστική που παρεμπιπτόντως έχει και μαξιλαράκι ε... χεχε

Έχουμε και ακριβώς το ίδιο κουτί, για αυτό στο είπα... εκεί έτσι μακριά από το γραφείο το έχεις πάντα;

Link to comment
Share on other sites

Να το μαθητικο μου γραφειο(το μελλοντικο μου δεν ξερω πως θα ειναι :):p )

x3dka3bt6yiol4dyvs97_thumb.jpg

vlm0kvb2ff1h7x0l6j21_thumb.jpg

για τους προηγουμενους.Φοβερο το m-audio θελω και εγω να παρω ενα φτηνο midi για να αρχισω και μετα δεν ξερω που θα με βγαλει :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.