Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από VIL

jpavly Αυτό που είναι κολλημένο δεξιά στο γραφίο και αριστερά και πάνω από το κουτί του πισιού σου τι είναι? σαν σιμπιδάκι μου θυμίζει. :magic:

Δεν ξέρω τι εννοείς με το σιμπιδάκι.. Μήπως λες το Playstation 2?

Αρχική απάντηση από Κωστάκης

@jpavly

Ωραίο mousepad!!!! :p :P

Είναι δώρο από ένα καλό φίλο που έχω να δω χρόνια, δεν φεύγει από το γραφείο για κανένα λόγο! :D

Αρχική απάντηση από neuromancer

...και πολλά τασάκια!

Τι οθόνη είναι jpavly, δε βλέπω καλά...

Τα τασάκια είναι κυρίως για να αφήνω αντικείμενα, καπνίζω πολύ αρεά :D

Οθόνη: http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&postid=659234#post659234

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Το dual view ειναι ωραίο να πειραματιστείς αλλα επειδη παιζεις και εσυ παιχνίδια σου συνιστώ να το γυρνας σε single mode οταν παιζεις γιατι με το dual view ενεργοποιημένο χάνεις τρελά απο performance ακομα και αν παιζεις μονο στο κεντρικο μονιτορ...

Και επειδη σε βλεπω να σε ενδιαφερει και το εντυπωσιακο αποτέλεσμα βάλε καλυτερα μαυρη ταβλα για γραφειο οχι ξυλο wenge.... του πάει καλυτερα...

λοιπον κατι ασχετο αυτο που λεει ο φιλος ο perp δεν παιζει με τιποτα στο θεμα perfomance σε dual screen setup...εαν πας στο nvidia panel και το γυρισεις σε single display perfomance απο multi display δεν χανεις ουτε το παραμικρο φρειμ και ας εχεις ενεργοποιημενο και το δευτερο μονιτορ σε dual view κανονικα...αυτο ετσι πληροφοριακα σε οσουν την εχουν δει με διπλο μονιτορ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ηρθε η εξεταστικη και επρεπε να τακτοποιησω:p

το μονο που βαριεμαι ειναι τα καλωδια πισω απο το γραφειο:o

Ομορφο το γραφειακι και τακτοποιημενο Γιωργο....

Καμια αφισα με πιπινακια δεν βλεπω ομως....:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.