Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

κοιτα ειναι αναλογα τη χρηση που κανεις,βαρος ανθρωπου που θα καθεται κλπ.

η πρωτη που χα απο Alex Pak δεν εσπασε με εμενα που ειμαι βαρυς,αλλα εσπασε με ενα "αναπηδηγμα" του φιλου Toxas(τσιρος) που οι ροδες την εκαναν για αλλες πολιτειες ΑΚΑ Χωματερη μαζι με ολο το σετ.

Τωρα εχω μια praktiker @80€ που εχει σιδερενια βαση αλλα το καθισμα/μαξιλαρι πωπου ειναι λες και καθεσαι σε κοντρα πλακε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε μια φθηνή καρέκλα θα εντόπιζα το μεγαλύτερο πρόβλημα στην ορθοπεδική της σχεδίαση.

Αν κάθεστε για ώρα και δεν σας πιάνει η μέση ο λαιμός κλπ κρατήστε την.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ειναι αναλογα τη χρηση που κανεις,βαρος ανθρωπου που θα καθεται κλπ.

η πρωτη που χα απο Alex Pak δεν εσπασε με εμενα που ειμαι βαρυς,αλλα εσπασε με ενα "αναπηδηγμα" του φιλου Toxas(τσιρος) που οι ροδες την εκαναν για αλλες πολιτειες ΑΚΑ Χωματερη μαζι με ολο το σετ.

Τωρα εχω μια praktiker @80€ που εχει σιδερενια βαση αλλα το καθισμα/μαξιλαρι πωπου ειναι λες και καθεσαι σε κοντρα πλακε.

βαλε ενα μαξιλαρι κουζινας και θα δεις πως θα την αγαπησεις..

56652541.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε μια φθηνή καρέκλα θα εντόπιζα το μεγαλύτερο πρόβλημα στην ορθοπεδική της σχεδίαση.

Αν κάθεστε για ώρα και δεν σας πιάνει η μέση ο λαιμός κλπ κρατήστε την.

το πιο σημαντικο απο ολα αν δεν σε βολευει μην λυπηθεις να την αλλαξεις

Link to comment
Share on other sites

βαλε ενα μαξιλαρι κουζινας και θα δεις πως θα την αγαπησεις..

56652541.th.jpg

Είχα την ίδια.Απο την πολύ χρήση στο τέλος είχα 3 μαξιλάρια που είχαν γίνει σαν κόλλες Α4.Και δεν είμαι και ιδιαίτερα βαρύς.

Link to comment
Share on other sites

reclusa!!! καλο φαινεται :)

btw, το μονο παραπονο της alex pak μου ειναι οτι ειναι λιγο περιεργη οταν τη παω προς τα πισω...αλλα για τη τιμη της no problem :)

και μια χαρα ανατομικη ειναι, δεν πιανομαι καθολου οσες ωρες κ αν καθομαι :)

αν και ισα ισα μ περνει η ψηλη πλατη, 1,96 ειμαι:upside:

Link to comment
Share on other sites

Τρείς LG δεν είχες που πήγανε; :hehe:

Όσο για τις καρέκλες Praktiker... Αγοράζεις,σου έρχεται και γέρνεις προς τα αριστερά,μετά μένει προς τα αριστερά η καρέκλα.Επίσης όταν κάνεις πίσω την πλάτη σπάει το ελατληριο,βγάζεις το σπασμένο ελατήριο και βάζεις παξιμάδι για να είναι σταθερή η πλάτη,και αφού λες οκ δεν θα ξαναχαλάσει,ξαφνικά κάθεσαι και σπάνε οι στροφές στις βίδες που είναι κάτω απ'το κάθισμα,με αποτέλεσμα να χορεύεις καθιστός.Δεν θέλουν πολύ,το πολύ μισό χρόνο στα 80 κιλά.:flag:

Link to comment
Share on other sites

Τρείς LG δεν είχες που πήγανε; :hehe:

Όσο για τις καρέκλες Praktiker... Αγοράζεις,σου έρχεται και γέρνεις προς τα αριστερά,μετά μένει προς τα αριστερά η καρέκλα.Επίσης όταν κάνεις πίσω την πλάτη σπάει το ελατληριο,βγάζεις το σπασμένο ελατήριο και βάζεις παξιμάδι για να είναι σταθερή η πλάτη,και αφού λες οκ δεν θα ξαναχαλάσει,ξαφνικά κάθεσαι και σπάνε οι στροφές στις βίδες που είναι κάτω απ'το κάθισμα,με αποτέλεσμα να χορεύεις καθιστός.Δεν θέλουν πολύ,το πολύ μισό χρόνο στα 80 κιλά.:flag:

Τα παραλές μου φαίνονται...

Προχτές έκανα μια βόλτα από Praktiker και είδα μερικές..Αυτές που είχα κοντά στο 100άρικο μου φάνηκαν καλούτσικες ;) Άνετα θα αγόραζα μια :p

Link to comment
Share on other sites

Τρείς LG δεν είχες που πήγανε; :hehe:

Όσο για τις καρέκλες Praktiker... Αγοράζεις,σου έρχεται και γέρνεις προς τα αριστερά,μετά μένει προς τα αριστερά η καρέκλα.Επίσης όταν κάνεις πίσω την πλάτη σπάει το ελατληριο,βγάζεις το σπασμένο ελατήριο και βάζεις παξιμάδι για να είναι σταθερή η πλάτη,και αφού λες οκ δεν θα ξαναχαλάσει,ξαφνικά κάθεσαι και σπάνε οι στροφές στις βίδες που είναι κάτω απ'το κάθισμα,με αποτέλεσμα να χορεύεις καθιστός.Δεν θέλουν πολύ,το πολύ μισό χρόνο στα 80 κιλά.:flag:

110 κιλα 8 ξηνες σαν καινουργια ακομη...την εχω ξεσκισει ..:woot: στο μπρος πισω

κοστος 90 ευρω, ειχε και αλλη μια(απο 20 συνολο) γυρω στο 100αρικο αλλα αυτην μου φανηκε πιο αναπαυτικη,

Link to comment
Share on other sites

dsc01236r.jpg

w1200.png

και

dsc01235zwd.jpg

w1200.png

Mε προβληματιζει κατι ομως,λογω της δυναμηες του woofer λετε να γινει καμια βλαβη στο το pc ,γιατι τα χω διπλα διπλα :ph34r:

Σορρυ κιολας για την αναλυση,απο κιν με 2Mp ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.