Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Δεν το εχω βαλει ποτε πανω αλλα δε σας ενοχλει με τοσους κραδασμους?Εμενα τρεμει ηδη το γραφειο και το πατωμα και με πειραζει καπως,που να παιζω CSS και να βαραει αυτο απο πανω ... :tw:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλά βρε, έδωσες τόσα λεφτά για περιφερειακά, δεν έδινες κάποια απ' αυτά ή μερικά ακόμη, να πάρεις μια καλύτερη οθόνη? :p

Δεν θέλω να δώσω άλλα λεφτά διότι τώρα θα πάω 3η λυκείου και pc:bye::bye:

Μόλις τελειώσω θα πάρω καινούργιο;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να δώσω άλλα λεφτά διότι τώρα θα πάω 3η λυκείου και pc:bye::bye:

Μόλις τελειώσω θα πάρω καινούργιο;)

Σε νιώθω, εγώ μόλις τελείωσα απο αυτή τη φάση. Εκεί που είσαι ήμουνα... :p Κουράγιο. :)

Όπως και να χει πάντως, φρόντισε στο καινούργιο PC να προσέξεις την οθόνη (και γενικότερα την εργονομία. Το να έχεις μάτια/καρπούς/ότι σε καλή κατάσταση είναι πιο σημαντικό απο 10fps παραπάνω), και βάλε και τα 5.1 ωρε σε στήσιμο... 5.1! Κρίμα είναι. :p Αν δε φτάνουν τα καλώδια, παίζει προέκταση. ;)

Α, επίσης... το πληκτρολόγιο και το ποντίκι που είναι σε διαφορετικά επίπεδα, σε βολεύει? :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν βγάζει και χάνει κάποια decibel στην ένταση,επίσης μπουκώνει πιο εύκολα.

Να και το δικό μου,πάλι σκοταδι,στο 3/10 και 4/10 περίπου της δύναμης του flash.

Τα διωξα τα logi,δεν τα άντεξα,και πως τα χα αγοράσει δηλαδή,τεσπα ξεσκόνισα τα παλιά μου aiwa 70w/speaker με 6άρια από ένα hifi,και αν με μάπα amp,ακούω μουσικούλα όπως πρέπει,τουλάχιστον μέχρι να μου ρθουν τα magnat,αν και θα φύγουν για το home cinema στο σαλόνι μετά από λίγο.:hehe:

[ATTACH]35519[/ATTACH]

Samsung Vromyla 225mw,τελευταίο καθάρισμα πριν μισό χρόνο. :hehe:

[ATTACH]35518[/ATTACH]

Να βάλω και εγώ τα woofer στο πάτωμα;:jester::p

Link to comment
Share on other sites

http://i41.tinypic.com/if02hc.jpg

http://i42.tinypic.com/2iho10m.jpg

http://i44.tinypic.com/2ev53cj.jpg

Οθόνη+πληκτρολόγιο+ποντίκι συνεργάζονται αρμονικά και με τους δυο πύργους, χάρη στη βοήθεια ενός switch της belkin.

Το gamepad συνεργάζεται αρμονικά μόνο μαζί μου:p

Link to comment
Share on other sites

Το γραφειάκι μου και η βασιλική μου καρεκλίτσα!

Οι φώτο τραβήχτηκαν από κινητό HTC Touch Diamond 2 χωρίς σταθερό χέρι και δίχως ρυθμισμένη κάμερα, αλλά, καλά φαίνονται.

Πάρτε μάτι το Mouse Pad. Έψαχνα για τα RAZER δίχως να βρώ αλλά έπεσα πάνω στα νέα που έφερε το Πλαίσιο και έπαθα πλάκα! 20 ευρώ το συγκεκριμένο και τυγχάνει το πιο φθηνό της σειράς steelseries. Διπλής όψης και το βρίσκω καταπληκτικό. Έχει από κάτω πρόσθετο ειδικό κάλλυμα για σταθερότητα, να μη κουνιέται απ'το γραφείο δηλαδή.

post-7238-1416074026,0454_thumb.jpg

post-7238-1416074026,0758_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από NikMark
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.