Jump to content



Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


vasi

Recommended Posts

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

καλα μου το ειπε ενα πουλακι δηλαδη να μην κανω συνδεση σε καμια αλλη εταιρια.....

ωραια..1mbit για αρχη,και 24 μετα....αν δουλεψει οπως μου δουλευει η 768 στο conn-x....θα παμε καρασφαιρα.....

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο τους, ξυπνησαν επιτελους και χτυπανε τον ανταγωνισμο...πλακα θα εχει να δουμε κοσμο να φευγει απο τους εναλλακτικους αφου στον ΟΤΕ θα εχει πλεον και πολυ γρηγορο adsl και πολυ καλη εξυπηρετηση...!!

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν είναι και τόσο φτηνές, οι εναλλακτικοί τα δίνουν αυτά σε ακόμα καλύτερες τιμές εδώ και καιρό...

27 ευρώπουλα τα 8Mbps σύν 15 το παγιο κάθε μήνα είναι 42 ευρώ το μήνα χωρίς ούτε ένα δωρεάν τηλεφώνημα...

Στην περιοχή μου η Tellas είδη δίνει 12Mbps με απεριόριστα αστικά υπεραστικά στα 39,9 το μήνα...

Απλά πλησίασε λίγο τους εναλλακτικούς, έτσι ώστε να πουλάει και τίποτα... γιατί με τον χαμό που θα γίνει με τον καινούριο χρόνο δεν θα έδινε ούτε πακέτο με τις υπάρχουσες τιμές...

Link to comment
Share on other sites

εχμ...μονο εγω προσεξα οτι η ΕΕΤΤ εβαλε ορο στον οτε να μειωσει και τις τιμες χονδρικης που κανει στους "εναλλακτικους" παροχους?δηλαδης->στην καλυτερη περιπτωση,θαχουμε μια καποια μειωση τιμων και στους εναλλακτικους?

Btw...δεν λεω,δικιο εχουμε να κατακρινουμε τα κακως κειμενα στο ελλαντα αλλα δεν μπορουμε εδω να μην παραδεχτουμε το οφελος απτη νομικη κατασκευη των ανεξαρτητων διοικητικων αρχων (η ΕΕΤΤ ειναι α.δ.α.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.