Jump to content



Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


vasi

Recommended Posts

Μαμά πατρίδα φίλοι,γι'αυτό παίρνουν τηλ απο τις ιδιωτικές εταιρίες στην επαρχία για καινούργιες συνδέσεις έτσι;Μάλλον τα γνώριζαν:devil: Καρφωτός για 24 και ΒΟΥΡ για τον πατσά...........;):p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Oι τιμές του OTE θα είναι πολύ καλές και αν λάβει κανείς υπόψιν και την αξιοπιστία της εταιρείας στις ταχυτητές της νομίζω ότι θα είναι ο καλύτερος παροχός υπηρεσιών internet

Link to comment
Share on other sites

Όποιος τα έχει και μπορεί καλό είναι να είναι σε ΟΤΕ. Κακά τα ψέμματα, είναι ο καλύτερος πάροχος και έχει customer support με αναμονή μικρότερη της 1 ώρας που έχουν οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

γυρίστε όλοι εκεί να στρώσουν και οι εναλλακτικοί :hehe:

29 για 24Mbps γραμμή χωρίς τα πάγια και το πανηγυρίζουμε....

έβγαλε και μια διαφήμιση με τον εαυτό του στην θέση της Νόμιμης συζύγου

και θα βάλουμε όλοι μυαλό τώρα.... τέρμα οι απιστίες μόνο ο θάνατος θα μας χωρίσει :p

Link to comment
Share on other sites

To μπράβο θα το πω εάν δω την εφαρμογή των καινούργιων μέτρων και την σταθερή απόδοση τους. Εάν από 768 πάω αυτομάτως 1024 και χωρίς επί πλέων χρεώσεις και παράλληλα μειωθούν οι τιμές του κονεξ που έχω. Αυτά και ίδωμεν. :cool: :magic:

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται ξεσηκώθηκαν οι "πηγές" του ρεπορταζ.... :hehe:

πάντως από οτι κατάλαβα απο τα ποστ των υπολοιπων....μάλλον ξυπνησε ο γιγαντας...καιρός ήταν πάντως..... για να δουμε η 4νετ τι θα μου προσφέρει ως κινητρο για να παραμείνω γιατι σε 5μηνες ληγει το συμβόλαιο εξάλλου.....

Link to comment
Share on other sites

Λες να ριξε κανα banαρισμα η Forthnet στα sites που αναφέρουν την είδηση :hehe:

Πάντως θέλω πολυ να δω αν οντως τα 16-18-20-24Mbps θα ειναι οχι μόνο ονομαστικά αλλα και πραγματικα στο δικτυο του ΟΤΕ...γιατι πολυ καραμέλα εχει πέσει για τους εναλλακτικους.....λες και μεχρι τώρα υπηρχε μέτρο συγκρισης σε αυτες τις ταχύτητες με τον ΟΤΕ.... τωρα θα δουμε στην πράξη τον ΟΤΕ που απο οτι καταλαβα θα προσφέρει και 24αρες γραμμές... θα ειναι πραγματικες λοιπον Η μια απο τα ιδια αλλα πιο φτηνα απλα? ;)

Πάντως μάχη θα γινει.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

H ενσταση μου ειναι οτι όσοι έμειναν για τον ΑΒΓ λογο στον ΟΤΕ λένε οτι εχουν τουλάχιστον καθαρες 4άρες, 8αρες και δεν ξερω τι αλλο γραμμές... και εγω λέω οτι απλα συγκρινουμε λάθος πράγματα.... αυτην την στιγμή μπορει να μην παιρνω καθαρα 24 αλλα 18 απο την 4net αλλα εχω χαμηλοτερη τιμη + τα δωρεαν σταθερά...

Και αυτο το τονίζω γιατι και ολο και πολυ βλεπω οτι ο κόσμος στραφηκε στον ΟΤΕ επειδη λενε οτι οι γραμμές του ειναι πιο καθαρές/ποιότητα υπηρεσιών... εεε ας περιμένουμε να δουμε τωρα που θα προσφέρουν τα ιδια ολοι και ο ΟΤΕ (και αρα τα μεγέθη θα ειναι συγκρίσιμα) και τοτε θα δουμε αν το πρόβλημα ειναι στους παρόχους ή στον ΟΤΕ ή γενικα στα δικτυα/κεντρα της Ελλάδας/διαφόρων περιοχών.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ότι παίρνουν καθαρές 4αρες ή 8αρες δεν σημαινει ότι θα παιρνουν και καθαρες 24αρες.

Είναι αυτονοητο νομίζω..θα δειξει, απ όσα μου χουν πει πάντως (ναι και εγώ την μισω αυτη την εκφραση) γενικά το δικτυο της Ελλάδας δεν είναι για τετοια πραγματα.

Πάντως οι υπηρεσιες της forthnet δεν παλευονται :TD:

Edit : ψέματα, δεν υπάρχουν " υπηρεσιες " forthnet .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μάλλον από του λίγους που βολεύονται με την 768 και μάλιστα στο όνομά μου, με λίγα λόγια πάγιο και για το ADSL. Ο λόγος που βολεύομαι βασικά είναι ότι έχω 2 χρόνια να πάρω σε τμήμα service του ΟΤΕ και ποτέ δεν έμεινα χωρίς Internet. Ούτε για 1΄. Επιπλέον δεν έχω χάσει και ούτε ένα τηλεφώνημα.

Μήπως αυτός είναι και ο λόγος που χαιρόμαστε με την μειώσει αυτών των τιμών? Το γεγονός ότι προέρχονται από μία εταιρία με τα de facto λιγότερα προβλήματα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.