Jump to content



Δείξτε την υδρόψυξη που φτιάξατε.


mariosalice

Recommended Posts

Γιωργαρε ασε γιατι χτες που το εστηνα κοιμηθηκα με πονοκεφαλο:hang3:....χαρας το κουραγιο σου πραγματικα δυσκολο επιχειρημα για ενα σωστο ποσο μαλλον τελειο αποτελεσμα βλεποντας τα δικα σου project.Σου βγαζω το καπελο κι παλι ευχαριστω για χτες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εαν θυμαμαι καλα ειναι..

α) feser ~> Διαφανες το υγρο με μπλε uv

β) feser ~> Διαφανο-μπλε tube με μπλε uv

Απο που το θυμασαι ρε συ? ναι πραγματι αυτα είναι feser one clear UV και feser tubing clear UV απο ebay γιατι εδω στο ελλαντα δεν...πια....

αααα το συστημα εχει 3 σκληρους που δεν φαινονται, εκανα μια πατεντα και τους εβαλα επανω θα βρω καμια φωτο να βαλω

Έγινε επεξεργασία από Staba
Link to comment
Share on other sites

Απο που το θυμασαι ρε συ? ναι πραγματι αυτα είναι feser one clear UV και feser tubing clear UV απο ebay γιατι εδω στο ελλαντα δεν...πια....

αααα το συστημα εχει 3 σκληρους που δεν φαινονται, εκανα μια πατεντα και τους εβαλα επανω θα βρω καμια φωτο να βαλω

eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

Kαι υγρα και σωληνες τις feser τα φερνει το eworld

Link to comment
Share on other sites

Απο που το θυμασαι ρε συ? ναι πραγματι αυτα είναι feser one clear UV και feser tubing clear UV απο ebay γιατι εδω στο ελλαντα δεν...πια....

αααα το συστημα εχει 3 σκληρους που δεν φαινονται, εκανα μια πατεντα και τους εβαλα επανω θα βρω καμια φωτο να βαλω

Τα ξερω γιατι τα χρησιμοποιουσα 2 χρονια περιπου οταν ειχα νερο στο συστημα. :fun: ( εαν πατησεις στην υπογραφη μου@ cosmos S θα δεις το thread με το κουτι μου)

Link to comment
Share on other sites

φερνει τα χρωματα που τα αποφευγω. μονο clear βαζω

Εγω παντως ειχα μπλε 6 μηνες στο κυκλωμα μου και οταν ανοιξα να το καθαρισω ηταν σαν καινουρια μεσα

Παντως clear οταν λες εννοεις αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ειχα μπλε 6 μηνες στο κυκλωμα μου και οταν ανοιξα να το καθαρισω ηταν σαν καινουρια μεσα

Παντως clear οταν λες εννοεις αυτο ?

οχι αυτο ειναι σκετο και πρεπει να βαλεις anticorrosion και dye αν θες uv. αυτο που ειναι κομπλε. Το ιδιο με το χρωματιστο ειναι με διαφορα οτι δεν εχει χρωμα και προσθετεις αμα θες εσυ μετα.

TFC - The Feser Company

το ξερω το e-word το χω τσεκαρει εδω και καιρο. οπως και ενα αλλο ακυρο που πετυχα κατα τυχη και πηρα ενα block koolance για gtx580 . καπου βορεια ειναι αυτος δεν θυμαμαι.

- COMPUTESHOUSE.GR.

Link to comment
Share on other sites

@Staba, πολύ καλός man,πανέμορφο το Stacker σου :T:

Μια παρατήρηση μόνο, τον μετασχηματιστή των Cathodes δεν είχες χώρο να τον βάλεις πουθενά αλλού; Είναι ψιλοάσχημο εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.