Jump to content



Δείξτε την υδρόψυξη που φτιάξατε.


mariosalice

Recommended Posts

ναι καμια σχεση. ειχα παλια ένα διάφανο το οποιο το επιανες και ηταν ζεστο. αυτο ειναι μονίμως δροσερο, ειναι απο κατω και ο ανεμιστήρας και το βαράει. πολύ καλο

Γνωρίζεις που το πουλάνε τώρα?

Αν θελεις πες μου και σε τι τιμή το αγόρασες εσυ...

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάρει απο multirama extreme απο Στουρνάρη γύρω στα 30 ευρώ. δεν ξερω αν το εχουν ακομα αλλα μπορουν να στο φερουν μαλλον κανε ενα τηλεφωνημα. το δικο μου ειναι 150αρι υπαρχει και 250

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το πλαινο με το plexi ειναι δικη σου κατασκευη πανω στο υπαρχον η ειναι αυτο που δινει η coolermaster? για το συγκεκριμενο κουτι???. Το βρηκες καπου Ελλάδα η το παραγγειλες απο εξωτερικο?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το πλαινο με το plexi ειναι δικη σου κατασκευη πανω στο υπαρχον η ειναι αυτο που δινει η coolermaster? για το συγκεκριμενο κουτι???. Το βρηκες καπου Ελλάδα η το παραγγειλες απο εξωτερικο?

Μονος του θα το έκανε ;)

Δες πως είναι αυτό που πουλάει η CoolerMaster::tomato:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1182668&page=2&category=69977847&catalog=20

Ψάχνουμε πριν ρωτήσουμε

Έγινε επεξεργασία από Jason
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα. Πηρα ενα κομματι plexi και το έκοψα και το εβαλα. Δεν είναι δύσκολο. Εδω μπορεις να παραγείλεις parts απο coolermaster

Και εμεις αυτο καναμε στο δικο μου...

Link to comment
Share on other sites

Thnx Partsa & Propitsirikos και τα δυο κουτακια σας ειναι κουκλια!!!:pleasantry::pleasantry::pleasantry:

Μια και εχετε καταργησει τον πλαινο ανεμιστηρα μπας και τον πουλαει κανεις σας? :...:

Έγινε επεξεργασία από jimsid
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως βαζεις φωτογραφιες?

συγνωμη για τους χαρακτηρες το εκανα χωρις να το καταλαβω απο συνηθεια

ρε παιδια πως βαζεις φωτογραφιες?

πως το βλεπετε παιδια?

post-11905-1416073887,3881_thumb.jpg

post-11905-1416073887,6739_thumb.jpg

post-11905-1416073887,7632_thumb.jpg

post-11905-1416073887,7813_thumb.jpg

post-11905-1416073887,8_thumb.jpg

post-11905-1416073887,8515_thumb.jpg

post-11905-1416073887,8723_thumb.jpg

post-11905-1416073887,8924_thumb.jpg

post-11905-1416073887,9152_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
3ple post.
Link to comment
Share on other sites

το κουτι ειναι της thermaltake armor lcs με ενσωματωμενη υδροψυξη.cpu-q9450 overclock στα 3.5- η μητρικη ειναι asus striker II formula. 4gb ram kingstone hyperx στα 800mhz. καρτα γραφικων asus 9800 gt με ψυξη την οποια δεν θυμαμαι τι μαρκα ειναι. hd raptor 10000rpm και εναν segate. οργανο για τις θερμοκρασιες aerocool. καρτα ηχου audiotrack 7.1 hifi. και τροφοδοτικο ocz 800watt κατι αλλο δεν θυμαμαι

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως βαζεις φωτογραφιες?

συγνωμη για τους χαρακτηρες το εκανα χωρις να το καταλαβω απο συνηθεια

πως το βλεπετε παιδια?

πολυ ωραιο να σε ρωτησω κατι ομως θελω,τα ανεμιστηρακια αυτα πανω στις ψυκτρες τις μητρικης (blowers λεγονται ε?)τα ειχε η μητρικη η τα αγορασες?κ αν τα πηρες εσυ απο που.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.