Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

εγώ παρά τα 4 χρόνια δεν είμαι ούτε στο 50% των μυνημάτων, πάλι καλά που έχω αγοράσει με το παλιό site και άρα υπάρχω

πάντως με διαφορά το ποιο ενοχλητικό είναι

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά όταν επιλέξω πάνω αριστερά το thelab.gr αντί να με βγάλει στον κατάλογο του forum με βγάζει στην αρχική σελίδα. Θα ήταν πιο πρακτικό να συμβαίνει το πρώτο.

δεν νομίζω να 'εχω συναντήσει άλλο vbulletin forum που να κάνει κάτι τέτοιο

μεγειά πάντως, πολύ πιο χρηστική η αναβαθμισμένη έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Είναι προσωρινό παιδιά. Οι κανόνες που ισχύουν/θα ισχύσουν στις αγγελίες όσον αφορά τις καταχωρήσεις είναι οι ίδιοι που είχαμε:

Οι αγγελίες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο στα εγγεγραμένα μέλη του TheLab.gr τα οποία πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:

α) 6 μήνες παραμονής στο forum και 300 καταχωρήσεις

β) 12 μήνες παραμονής στο forum και 150 καταχωρήσεις

γ) 2 χρόνια παραμονής στο forum και τουλάχιστον 50 καταχωρήσεις

δ) 3+ χρόνια παραμονής

Link to comment
Share on other sites

ναι δεκτο το προβλημα αλλα ας, αφησει καποιος να βλεπεις τις πωλησεις και χωρις ποστ.

επισης αυτο με το που πατας στο για να πας στο forum ας το φτιαξουν να μην πηγενουμε στην αρχικη σελιδα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικη μου γνωμη και αποψη , δε μπορω να καταλάβω το λογο για τον οποίο αλλαξε η πολιτικη του να βλεπει κάποιος με λογοτερα posts τις πωλησεις ..

Πιστευω πως ενας μεγαλος αριθμος μελων θα εξαφανιστει ξαφνικα..Οπως ειχε γινει και παλιοτερα σε ενα αλλο forum - site αλλου βεβαια περιεχομενου...με αναλογους περιοριστικους ορους.. :0(

Link to comment
Share on other sites

αυτό ισχύει εδώ και μερικά χρονια, δεν άλλαξε τώρα...και τα παιδιά δεντο έβαλαν για πλάκα...υπάρχει προφανώς κάποιος λόγος και εκτός αυτού το TheLab.gr δεν ειναι site αγοραπωλησιών οπότε λογικό είναι να μην επιτρέπεται η είσοδος στον καθένα που θέλει απλά να πουλήσει και να φυγει...;)

Link to comment
Share on other sites

ΨΙλοσυμφωνώ με τον Σωτήρη. Λίγο πιο σκούρο το φόντο νομίζω θα είναι καλύτερα. Πχ http://www.c4dcafe.com/ipb/index.php?showtopic=29013 (για μένα πολύ καλή ισορροπία)

Επίσης να προτείνω να αφαιρεθούν οι υπογραφές που είναι μεγαλύτερες και απο τα posts καμιά φορά; Μπερδεύει αντι να βοηθάει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.