Jump to content



TheLab.gr - Officially V.2


DJD

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Με γειά και από μένα. Πολύ καλό το νέο lab,αν και θέλει συνήθεια ακόμα. Πολύ καλή δουλειά πάντως guys! :T: Aπλά θα ήθελα το new posts να πάει πάνω, που ήταν το tab νέα θέματα, γιατί για μένα ήταν απείρως βολικό!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς δεν μου αρέσει.

Μια ώρα που είμαι μπροστά στο PC και με πόνεσαν τα μάτια μου.

Θεωρώ το να έχει όλο το site γκρί χρώμα είμαι κουραστικό.

Το μάτι δεν ξεχωρίζει τις πληροφορίες με την βοήθεια χρωματικών αλλαγών

κάτι που με ανάγκαζε να κοιτώ τα πάντα για να βρώ αυτό που θέλω.

Βασικά το πρόβλημα το εντοπίζω στα χρώματα και όχι στο νέο "look".

Αν αντι του γκρι υπήρχαν κ άλλα χρώματα δεν θα κουράζονταν τα μάτια.

Αλλά απο την στιγμή που δεν είναι η τελική μορφή...

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ συγχαρητήρια ! Πολύ καλό το καινούριο αποτέλεσμα, όμορφο και λειτουργικό ! Το μόνο που θα μπορούσα να σχολιάσω προς το παρόν είναι αμελητέο ! Να ήταν λίγο μεγαλύτερα τα κουμπάκια "HOME" , "FORUMS" κτλ και να υπάρχει "New Reply" και στα δεξιά της σελίδας ! (Το τελευταίο μάλλον είναι από συνήθεια !!)

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι είδα, το Quick Reply κλειδώθηκε και για να λειτουργήσει πρέπει να πατήσουμε ένα πολύ μικρό κουμπάκι κάτω δεξιά (2 λεπτά το έψαχνα..).. Γίνεται να γίνει λίγο πιο μεγάλο ή έστω λίγο πιο εμφανές?

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι είδα, το Quick Reply κλειδώθηκε και για να λειτουργήσει πρέπει να πατήσουμε ένα πολύ μικρό κουμπάκι κάτω δεξιά (2 λεπτά το έψαχνα..).. Γίνεται να γίνει λίγο πιο μεγάλο ή έστω λίγο πιο εμφανές?

Θα φτιάξουν τα κουμπιά.

Δοκιμή έκανα με το κλείδωμα, θα το ανοίξω πάλι.

Link to comment
Share on other sites

+150 :TD::TD::TD:

Ελπίζω να το βελτιώσετε, γιατί......

(α! προσωπική μου άποψη, έτσι?)

Φυσικά άποψη σου :) Αλλά όταν κάτι δεν σου αρέσει αντιπροτείνεις κάτι διαφορετικό, δεν μπορούμε να φανταστούμε τι είναι αυτό που σε ενοχλεί.

Link to comment
Share on other sites

μόνο σε μένα αρέσει το πρασινάκι όταν κάνει load σελίδες κτλ ;

όπως είπα και χτες καλοδούλευτο , αλλά αυτό το άσπρο βγάζει μάτια κυριολεκτικά

Και μενα αρεσει πολυ αυτο το χακι..κανει ωραια αντιθεση με τι γκρι..θα το προτιμουσα στο πεδιο γυρω απο τα usernames & avatars ..η καπου αλλου εστω..αντι για το ασπρο γυρω απο την γρηγορη απαντηση..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.