Jump to content



TheLab.gr - Officially V.2


DJD

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

πολυ ωραιο παιδια μπραβο για την προσπαθεια..

αυτο που θελω να τονισω ειναι το quick reply..

βοηθουσε παρα πολυ.....που πηγε ;;;;;;;;;

edit : lol ? εκανα ενα ποστ και μετα εμφανιστηκε ;

Αφου πρωτα μου ζητησε accept the rules

Link to comment
Share on other sites

εμενα μαρεσει οπως ειναι το χρωμα δε θατοθελα μαυρο ή κατι πολυ σκουρο βεβαια το παλιο το απαλο το μπλε μαρεζε πολυ. βεβαια δεν ειναι δικο μου το φορουμ αλλοι αποφασιζουν αλλα τη γνωμη μου τη λεω. :) εναναμονη λοιπον της τελικης εκδοης

α! και οπως ειπε ο αθενς (νομιζω) λιγο πιο μακρια αν γινεται το "νεα μηνυματα" με το "αποσυνδεση"

Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικο.

Λειτουργικα εχω την αισθηση οτι ειναι καλυτερο.

Αισθητικα....θα βαλετε θεματα εμφανισης για το φορουμ?Δεν μου αρεσει τα ανοιχτοχρωμο (γενικα με ενοχλει το πολυ φωτεινο)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραιο απλα φτιαξτε λιγο τα χοντρα bug : παω να postαρω και μου λεει διαβασε τους κανονες.

υπάρχει και το bug που τα μέλη δε διαβάζουν τα προηγούμενα posts...:p

στο πρώτο μόνο ποστ σου έγινε αυτό... για να τους ξαναδεις (για αλλαγές κλπ)...

Link to comment
Share on other sites

Μεγιές σε όλους μας :T:

BTW παρατήρησα αύξηση του fsb wall μου κατα 3 MHz με αυτή τη version του VB. Ελπίζω μέχρι να τελειώσει το site και γίνει και το απαραίτητο Optimization να πάρω και άλλα 30MHz στο core της 2900. το χρειάζομαι για το 06. :p

BTW No.2 λείπει έντονα το κουμπί των τελευταίων-νέων θεμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να πώ με το δεξί, σιδηροκέφαλο και τα σχετικά:clap:

Ρε παιδιά, να πώ την αλλήθεια, δεν μου πολυάρεσε το V2:tw:

Αρχικά μου θυμήζει το outofspecs, λόγω του όλου θέματος.

Μετά, έχω λογκάρει εδώ και 5 λεπτά, και επειδή δεν υπάρχει το κουμπί για τα ενεργά θέματα, κοντεύω να τρελαθώ...:jump:

Επείσης κανα χρωματάκι πιο σκούρο καλά θα ήταν...

Τελικά δεν μπορώ ακόμα να πώ αν είναι καλό ή κακό (θα τρέξω spi, pcmark και τα σχετικά για να τσεκάρω:jump1:), αλλά μου αρέσει που όταν βάζω smiles, αυτά πάνε όπου ο κέρσορας και όχι αναγκαστικά στο τέλος!

Καταλήγοντας, θα πω πως είναι ωραίο το νέο στιλ, αλλά το παλίο (προσωπικά) μου άρεσε περισσότερο...:tw:

Μπορεί να είναι και λόγω του ότι δεν το έχω συνηθήσει...

Αν ήμουν νέος χρήστης θα έλεγα μάλλον ότι είναι ένα πολύ ωραίο forum πάντως, με "καθαρό" στιλ.

Θα επιστρέψω για να πώ την γνώμη μου μετά από μερικές μέρες χρήσης.

:sorry:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, ήθελε λίγο ρετούς το φόρουμ.

Οι παρατηρήσεις μου είναι οι εξής (από τη σκοπιά του απλού χρήστη που λέμε):

1) Η προεπιλεγμένη γραμματοσειρά είναι πολύ μικρή (προσωπικά δεν βλέπω τίποτα)

2) Τα χρώματα είναι υπερβολικά φωτεινά (δηλαδή αυτό σημαίνει 2 πράγματα: υπερβολική χρήση άσπρου και μικρή αντίθεση φόντου / γραμμάτων). Σε καμία περίπτωση όμως ένα μαύρο background με λευκή γραμματοσειρά δεν είναι καλύτερο, κάτι σαν το προηγούμενο στήσιμο είναι το ιδανικό.

Τώρα από λειτουργίες κλπ. θα δείξει :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.