Jump to content



Rainbow Six Vegas 2 (Tom Clancys)


gbak

Recommended Posts

παρε φρειμς να χεις ρει..:hehe:

νομιζω το πηρε χυμα το AA διχως restart στις μαχες δεν ξερω ακομη μολις γινει εμπλοκη θα σου πω...:hehe:

παρε και μερικες με vsync απορω με το 75αρι που λες εσυ...μαλλον λογω crt το πιανεις..

r6vegas2game20080504031sr3.jpg

r6vegas2game20080504031iz6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

νομιζω το πηρε χυμα το AA διχως restart στις μαχες δεν ξερω ακομη μολις γινει εμπλοκη θα σου πω...

παρε και μερικες με vsync απορω με το 75αρι που λες εσυ...μαλλον λογω crt το πιανεις..

όντως το ΑΑ το παιρνει χωρις restart....μολις εβαλα 174.93... μισο να δοκιμασω χωρις vsync.

Edit : λοιπον frame limit με vsync on εχει πάλι τα 75.

με vsync off, και ολα τ αλλα full.

Γενικά στα 1920χ1200 με 2-3 ΑΑ ειναι στα 80-100 frames.

.........στα 1920χ1200 με 8 ΑΑ πεφτει στα 65-70 frames.

στις μαχες όπως και να χει με πολλους μεσα πεφτει στα 60-75 με 2-3 ΑΑ

και στα 50-60 με 8ΑΑ, 50 όχι πάντα, αλλά πεφτει.

Αυριο τα pics.

Παντως καμια σχεση με το 1ο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι ειναι αυτοι πάλι ? :D

Ξερω γω....δεν υπάρχουν ? :hehe:

Τοσοι που εχουν βγει μπερδευτηκα...οι 174.93 ειναι.

Eλα ρε συ πρωινιατικα :p Ακομα καφε δεν εχουμε πιει

Link to comment
Share on other sites

Σε 26άρα οθόνη αναφέρομαι. Και ναι, έχω πιξελιάσματα γιατί βάζω πιο χαμηλή ανάλυση από την native. Στην native, απλά σέρνεται. Αν ενεργοποιήσω το vsync, κλειδώνει στα 30fps, οπότε το απενεργοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ηταν.. Αν εξαιρεσουμε τη δυνατοτητα ενδυσης και το συστημα με τα ranks ειναι σαν το παλιο.. Στο easy τερματιζεται αρκετα ευκολα παντως.. Τωρα προσπαθω να το τερματισω στο realistic χρησιμοποιωντας μονο πιστολι.. :p

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ καλο και πολυ καλο gameplay...

Το πρωτο στην πεμπτη μερα που ασχοληθηκα παζι του το παρατησα δεν το γουσταρα καθολου..ενω αυτο με 1 ωρα gaming το λιγοτερο μου τραβηξε την προσοχη.....

Και το τελος ηταν λιγο απροσμενο !!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω προλημα με το εν λογω game!Στο θεμα ηχο ομως.Δεν ακουγωνται οι ηχοι των οπλων των αλλων!!! και δεν ξερω απο που μου ερχονται!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ρε σεις εχω κολλησει σε αυτο σημειο...μου λεει extract to the chopper..και δεν μπορω να βγω στο σημειο αυτο...

τι στο καλο γινεται? μηπως ειναι κανα bug η κατι αλλο θελει..

r6vegas2game20080731192ta1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν κ εχει πολυ καιρο που το τερματισα...μου φαινεται οτι το ελικοπτερο ερχεται η εκει που εισαι,η ανοιγοντας την πορτουλα μπροστα σου...:smoke:

Ξαναλεω ομως οτι δεν θυμαμαι ακριβως..:hmm::hmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.