Jump to content



Cosmos S Project By Michalis76


Michalis761416003192

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply
Project μαγαζιού είναι, φαντάζομαι τα λεφτά δεν είναι θέμα...

Ααα αν ειναι ετσι αλλαζει, δεν το ηξερα... :red:

Απλως επειδη σε προηγουμενο post ειχε αναφερει το παλικαρι οτι θα ειναι δικο του το pc, γι'αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι αλλο να βαλει ρε συ Fanistelrooy, QX9650, 2x 9800GX2, 790i, καλες DDR3, 2 Velociraptor τουλαχιστον, 1200W PSU, Full custom υδροψυξη με πολυ καλα parts, αερογραφιες και τα ρεστα, μονο μηχανη espresso δεν εχει (δεν'κακη ιδεα...)

Link to comment
Share on other sites

@michalis76..

Σορρυ για την τρισα8λια ερωτηση ..αλλα το οφειλω στον εαυτο μου...: )

To κομματι που δειχνεις στο ποστ #83 ..

παιζει να μπαινει αναποδα μετα ωστε να μετατραπει σε i-atx??

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλημέρα.

Το PC είναι το προσωπικό μου, αλλά οφείλω να ξεκαθαρίσω και το εξής. Λόγω διασυνδέσεων και γνωριμιών με τις εταιρίες μου δίνονται προϊόντα σε καλύτερες τιμές. Επίσης για το χόμπι του ο καθένας γίνεται "λίγο" σπάταλος. Πχ. το συγκεκριμένο PC σε λιανική τιμή στοιχίζει όσο και το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου μου.

Και στην τελική δεν γίνεται κάθε μέρα τέτοιο project. Μία που ξεκίνησε ας πάει μέχρι τέρμα.

@ΝΤG: Καθόλου τρισάθλια ερώτηση και πίστεψέ με, αν γινόταν θα το είχα κάνει ήδη, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται. Είναι και μονοκόματο με τον μπροστά σιδηρόδρομο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μιχαλη τι θα γινει με τα τελωνια! Παρε τηλεφωνα να ξεμπλοκαρουν τα πραγματακια που περιμενουν εκει! Βλεπω το project και εχω τρελαθει σου λεω! Καιγομαι να το δω γρηγορα ετοιμο! Το τελικο αποτελεσμα δεν μπορει να ειναι κατι αλλο απο το να ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ! ΚΟΛΑΣΗ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.