Jump to content



Cosmos S Project By Michalis76


Michalis761416003192

Recommended Posts

:T:

Ο σωλήνας που συνδέει τις 2 κάρτες πώς μπάινει?

Βιδώνει μέσα σε σπείρωμα πάνω και κάτω?

ή

Ρακόρ -> Σωλήνας βιδωτός -> Ρακόρ ?

Επίσης, να σου φέρω smartcoils σιλικόνης να είναι πιο μαλακό το λάστιχο....το σύρμα είναι "σκληρό" :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

αδικια εγω το ειδα με μια καρτα :p

η ιδεες που ακουσα mike που δεν θα τις γραψω ηταν απλως τελειες θλεω να της δω απο κοντα μολις τις τελειωσεις :baby:

Link to comment
Share on other sites

:T:

Ο σωλήνας που συνδέει τις 2 κάρτες πώς μπάινει?

Βιδώνει μέσα σε σπείρωμα πάνω και κάτω?

ή

Ρακόρ -> Σωλήνας βιδωτός -> Ρακόρ ?

Επίσης, να σου φέρω smartcoils σιλικόνης να είναι πιο μαλακό το λάστιχο....το σύρμα είναι "σκληρό" :p

Βιδώνει μέσα σε σπείρωμα. Το κάτω μέρος περιστρέφεται ελεύθερα από το πάνω.

Smartcoils σιλικόνης έχω και εγώ, αλλά μου αρέσουν τα "σκληρά" :p

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα φαινεται με τα ελατηρια :T:

Προσωπικα επειδη δεν μου αρεσουν τα U,θα δοκιμαζα με γωνιακα ρακορ(1 στην εξοδο του cpu block και 1 στην εισοδο του NB block,οποτε μπορεις να τα ενωσεις με μια "ευθεια")

:OT:

Φανταζομαι ενα θεμα που υπηρχε με το τελωνειο,λυθηκε επιτυχως... :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

cptkoulis οι γωνίες μου φαίνεται θα χαλάσουν πολύ το look και θα το κάνουν "πιο αυστηρό". Βέβαια περί ορέξεως :D

Δεν εχεις αδικο man

Αν ολες οι σωληνωσεις ειναι καμπυλες και εχεις στη μεση μια ευθεια θα ειναι σαν παραφωνια

Link to comment
Share on other sites

Ωρεα δουλεια Μιχαλη ,να ρωτισω και εγω κατι ,ισος να ειναι λιγο ασχετο αλλα ροταω,πιο κοπουτι ειναι πιο καλο για custom ηδροψιξη το cosmos s ή to cm stacker? (χωρισ να χριαστει να κοψω τοο κουτι!!!!)και που μπορω να βαλω το 3πλοψιγιο?.Απο τι ξερω και βλεπω σε εσενα στο cosmos μπενει στιν οροφη του κοπυτιου στο stacker? Αυτα ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από το μαγαζί. Το custom σύστημα που στήνει ο Μιχάλης είναι απλά από άλλο πλανήτη. Περιμένετε και θα δείτε τί και πόσα ψυγεία θα μπουν. Από θέμα καλαισθησίας δεν το συζητάμε. Μιλάμε το βάζει και το βγάζει πάνω στο σασί ανά 10λεπτο για να κάνει τις απαραίτητες μετρήσεις.

Μιχάλη κόψε τις κακές παρέες γιατί με αυτούς που έχεις μπλέξει σε λίγο θα βάλεις υδρόψυξη ακόμα και στο τροφοδοτικό :)

Μιχάλη χάρηκα για τη γνωριμία, επίσης Γιώργο (Κοπρίτης) συγχαρητήρια για τις δουλείες σου που από κοντά είναι ακόμα καλύτερες, είσαι καλλιτέχνης.

Πέτυχα και τον gprhellas εκεί, χάρηκα επίσης για την γνωριμία όπως και με τα υπόλοιπα παιδιά εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.