Jump to content



Cosmos S Project By Michalis76


Michalis761416003192

Recommended Posts

Το southbridge δεν είναι πλέον αέρινο :cool:

Πρέπει να ντυθούν και οι υπόλοιποι σωλήνες για ομοιομορφία με ελατήριο.

Καλά ρε, ακόμα δεν πρόλαβα να φύγω καλά - καλά και έβαλες νερό και στις μνήμες? Δεν περιγράφω άλλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply
Καλά ρε, ακόμα δεν πρόλαβα να φύγω καλά - καλά και έβαλες νερό και στις μνήμες? Δεν περιγράφω άλλο!!!!

Αρα Dub χωρις πλακα το μονο πραγμα που δεν θα'χει νερο ειναι το τροφοδοτικο... :magic:

Link to comment
Share on other sites

:o Για ονομα...

Βασικα ρε Μιχαλη εδω που εχουμε φτασει, δεν κανεις τις οποιες πατεντες να μονωσεις καπως την μητρικη, και να την ριξεις ολοκληρη σε κανα ενυδρειο? Βαζεις και μια προπελιτσα να ανακατεβει το νερο, ετσι να υπαρχει μια ροη, και voila!

Link to comment
Share on other sites

Τα εσπασε η φωτο σου κατσε να μαζεψω κατι λεφτακια και ερχομαι να παρω σολινες block για chipset Koolance και σπιροτο σηδερο να το τουμπανιασω και εγω λιγο γιατι το βαρεθικα μπλε :p

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο ειναι, υπερβολικο αλλα ωραιο...

Το αν θα ειναι και αποδοτικο...:hm: ...μακαρι !

Τους 3 οριζοντιους σωληνες που καταληγουν στα "δενξερωτιειναι" εγω θα τους αφηνα

χωρις σπειρα... Μου αρεσουν ετσι!

Με τα καλωδια πρεπει να γινει ενα ΘΑΥΜΑ για να μην φαινονται παντως...

Εχεις σκεφτει να ΜΗΝ βαλεις τροφοδοτικο??? :jump:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο... πολυ ωραιο:) ομως και αεροψυκτο την ιδιες περιπου θερμωκρασιες θα ειχε... αλλα αυτο ειναι κοσμημα.. δεν ειναι αναγκη να δουλευει:) το βαζεις στο σαλονι και το χαιρεσαι. btw πολυ ωραιες καθαρες φωτογραφιες με τι μηχανη τις τραβηξες?

Link to comment
Share on other sites

μιχαλη κοιτα τα πμ σου:)

Τώρα το είδα, thnx.

Τα εσπασε η φωτο σου κατσε να μαζεψω κατι λεφτακια και ερχομαι να παρω σολινες block για chipset Koolance και σπιροτο σηδερο να το τουμπανιασω και εγω λιγο γιατι το βαρεθικα μπλε :p

Γιατί βρε, μια χαρά είναι το μπλεδάκι.

Ωραιο ειναι, υπερβολικο αλλα ωραιο...

Το αν θα ειναι και αποδοτικο...:hm: ...μακαρι !

Τους 3 οριζοντιους σωληνες που καταληγουν στα "δενξερωτιειναι" εγω θα τους αφηνα

χωρις σπειρα... Μου αρεσουν ετσι!

Με τα καλωδια πρεπει να γινει ενα ΘΑΥΜΑ για να μην φαινονται παντως...

Εχεις σκεφτει να ΜΗΝ βαλεις τροφοδοτικο??? :jump:

Για το αν είναι αποδοτικό θα δείξει. Για το τροφοδοτικό, ναι το έχω σκεφτεί :p

Μια παρατήρηση: καταφέραμε και κρύψαμε τα καλώδια, αλλά γέμισε ο τόπος σωληνάκια....

Είναι πιο όμορφα από τις καλωδιούμπες όμως ;)

μπραβο... πολυ ωραιο:) ομως και αεροψυκτο την ιδιες περιπου θερμωκρασιες θα ειχε... αλλα αυτο ειναι κοσμημα.. δεν ειναι αναγκη να δουλευει:) το βαζεις στο σαλονι και το χαιρεσαι. btw πολυ ωραιες καθαρες φωτογραφιες με τι μηχανη τις τραβηξες?

Για τις ίδιες θερμοκρασίες δεν ξέρω, τον ίδιο θόρυβο πάντως σίγουρα όχι. Είναι και δίπλα στο παιδικό και ο μικρός λαγοκοιμάται :baby:

Όσο για το να μπει στο σαλόνι... θα έρθεις σπίτι να μαζεύεις τις παντόφλες ???

Όλες οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες με μία ταπεινή pentax, εκτός από τις δύο τελευταίες που είναι με Canon 400D και φακό Sigma 18-50/2.8f

Απο κοντα ειναι ακομα πιο ωραιο...

Τότε βγάζω χάλια φωτογραφίες.

ατραξιόν του μαγαζιού θα γίνει η δουλειά σου, απ'ότι φαίνεται :p

Παρασκευή πρωί προς μεσημέρι θα είσαι εκεί, ή θα ρεπάρεις? Μην κατεβαίνω τσάμπα :D

Μην κατέβεις τσάμπα. Ρεπάρω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.