Jump to content



Recommended Posts

Nα δωσω ενα μπραβο στην blizzard γιατι απλα στο account μου μετα απο την closed beta εχει ηδη επιλογη starter kit για το full diablo3 και μαλιστα με full predload του client ωστε να μπορω να μπω αμεσως με το που ανοιξουν οι servers.Μεγα RESPECT :banging:

κρίμα να μην υπάρχει τρόπος να μας δώσουν ενα κλειδί για starter απο τα μαγαζιά που το προπαραγγείλαμε (οπως με το tera με το early access), θα γλυτώσαμε πολλοί σε περίπτωση καθυστέρησης.:(

Link to comment
Share on other sites

έχω το preload edition , το ίδιο δεν είναι?

το starter που λέει ειναι για να μπεις να παίξεις μέχρι level 13 αν δεν κάνω λάθος. Οπότε κάποιος που θα λάβει την box edition πχ στις 16 λόγο καθυστέρησης θα μπορούσε να παίξει μέχρι το lvl 13 τουλάχιστον , απο το τίποτα ..

Link to comment
Share on other sites

ναι , αυτό που θέλω να πω ειναι πως το πρόβλημα μας δεν ειναι το client του παιχνιδιού αλλα το account. Οσοι αγόρασαν digital μπορούν να μπουν απο το πρώτο λεπτο (αν ολα πάνε καλά) , όσοι όμως παρείγγιλαν box edition θα πρέπει να το λάβουν και να βάλουν το cd key για να παίξουν.

Τωρα όμως σε αυτούς που είχαν μπει στην closed beta εχει εμφανιστεί στα game account του battlenet account τους και d3 starter που θα τους δώσει άμεση πρόσβαση στο release. Αυτό ήθελα να πω , πως εμείς που έχουμε την box και δεν ήμασταν στην closed beta δεν θα μπορέσουμε να μπούμε αμέσως (εκτος αν το πάρουμε νωρίτερα στα χέρια μας.)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε παιδια δεν θα πεθανουμε κιολας επειδη δεν θα το εχουμε απο το πρωτο δευτερολεπτο.Εμενα ειμαι σιγουρος οτι θα μου ερθει μετα τις 20...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε παιδια δεν θα πεθανουμε κιολας επειδη δεν θα το εχουμε απο το πρωτο δευτερολεπτο.Εμενα ειμαι σιγουρος οτι θα μου ερθει μετα τις 20...

κοιτα και εγω δεν θα ξενυχτίσω για να μπω στο launch , γιατι το πρωί θα ξυπνήσω 6 αλλα τουλάχιστον οταν γυρίσω σπίτι θα το είχα να παίξω, τώρα σε περίπτωση που γίνει καμια στραβή θα περιμένω μια μέρα αλλα θα βλέπω τα post απο άλλους που θα παίζουν και θα βουρλίζομαι:haha:

πάντως στην περίπτωση σου που θα το έχεις μετά τις 20 θα βοηθούσε πολυ , θα έφτιαχνες όλα τα classes lvl 13 και θα πέρναγαν οι μέρες γρηγορότερα :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δοκιμασα αυτα που λενε για το starter edition αλλα το diablo δεν εμφανιζεται στην λιστα παιχνιδιων.Το εχει κανει κανεις αλλος?

Ειδα οτι λεει οτι το starter edition δεν θα ειναι διαθεσιμο 30 μερες μετα το release...χωρις guest pass.Τι εννοει δεν ξερω...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.