Jump to content



Recommended Posts

Μολις μου εβγαλε το ιδιο προβλημα με τον [MENTION=5106]Indiko_Xoiridio[/MENTION], με την διαφορα πως εγω την Beta δεν την ειχα βαλει ποτε και το game ειχε κατεβει στο 100%... ετσι λεει ο Downloader τουλαχιστον στο 2ο check που εκανα...

ΥΓ: Το δικο μου το κατεβασα απο το λινκ που εβαλα πιο πανω.

ΥΓ2: Εμενα λεει πως λειπει το Tome 3 λολ

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες στο supermarket :

  • 2 τετράδες redbull
  • 2 εξάδες ψωμάκια για σαντουϊτς
  • 4 μεγάλα παστέλια καλαματιανά "Λάμπου"
  • τσουρέκια (απλά σκέτα), βαζάκι merenda, 6-7 μπανάνες, 2 μεσαίες "υγείας" παυλίδου
  • νερα στην κατάψυξη
  • 1 εξάδα σόδες (μπας και ..)

τουλάχιστον θα φάω καλά (thnx [MENTION=10464]Stolis[/MENTION]) :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου εβγαλε το ιδιο προβλημα με τον [MENTION=5106]Indiko_Xoiridio[/MENTION], με την διαφορα πως εγω την Beta δεν την ειχα βαλει ποτε και το game ειχε κατεβει στο 100%... ετσι λεει ο Downloader τουλαχιστον στο 2ο check που εκανα...

ΥΓ: Το δικο μου το κατεβασα απο το λινκ που εβαλα πιο πανω.

ΥΓ2: Εμενα λεει πως λειπει το Tome 3 λολ

Μήπως το είχες σταματήσει και εσύ όταν κατέβαζε τον client; Κοίτα αν υπάρχει κανένα αρχείο με κατάληξη .part μέσα στον φάκελο του.

Αν ναι, μάλλον πρέπει να το κατεβάσεις ξανά από την αρχή..

Link to comment
Share on other sites

Ναι το βρηκα τελικα, θυμηθηκα πως δουλευει ο downloader της Blizzard (τα ιδια παιχνιδακια και στο WoW). Εσβησα το μισοτελειομενο παρτ (ειχε κρασαρει) και το πηρε απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πήγαινε αυτό ?

Ναι. Μου θύμισες τα παλιά. Κάτι τέτοια έκανα και δεν πάταγα στη σχολή ποτέ =ρ

Δε το μετάνιωσα καθόλου όμως.

Δεν ξέρω αν είσαι φοιτητής ή όχι, απλά το σκηνικό με πήγε πίσω. Λίγο blizzard, λίγο junk food από το περίπτερο τις 4 το βράδυ... πακέτα τσιγάρα και καλή παρέα.

Good times

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σήμερα ήμουν απίστευτος γκαντέμης. Μόλις γύρισα σπιτι δεν είχα internet(βλάβη και ακόμα δεν έχω). Έτσι πήγα να κάνω hotspot απο το iphone, έλα ομως που δεν πιάνει μεσα στο σπίτι το 3g, έτσι έβαλα το laptop έξω και έκανα hotspot στην βεράντα, έλα ομως που το game το έχω κατεβασμένο στο άλλο pc στο σαλόνι, έτσι αφου δεν είχα usb stickακι τo μετέφερα μεσα απο ifiles στο κινητό και απο εκεί στο laptop και εκανα εγκατάσταση, έλα ομως που τώρα δεν εχω βρει ακόμα guest pass. Tragic!

to be continued...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σήμερα ήμουν απίστευτος γκαντέμης. Μόλις γύρισα σπιτι δεν είχα internet(βλάβη και ακόμα δεν έχω). Έτσι πήγα να κάνω hotspot απο το iphone, έλα ομως που δεν πιάνει μεσα στο σπίτι το 3g, έτσι έβαλα το laptop έξω και έκανα hotspot στην βεράντα, έλα ομως που το game το έχω κατεβασμένο στο άλλο pc στο σαλόνι, έτσι αφου δεν είχα usb stickακι τo μετέφερα μεσα απο ifiles στο κινητό και απο εκεί στο laptop και εκανα εγκατάσταση, έλα ομως που τώρα δεν εχω βρει ακόμα guest pass.

to be continued...

Λοιπον η γκαντεμια συνεχιζεται, παω να αλλαξω και να βάλω το κινητο απο την δεξια usb στην αριστερη για να βαλω το ποντικη στην δεξια, έλα ομως που τρωω μπλε οθονη και καθε φορα που ανοιγα το pc αν ειχα πανω το κινητο με hotspot ετρωγε μπλε οθονη, έτσι δοκιμασα να κανω wifi hotspot, έλα ομως που με το wifi hotspot δεν ποιανει καθόλου 3g και τωρα κανω εγκατασταση απο την αρχη και σέρνεται λογο internet.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καλυτερη ατμοσφαιρα για να ξεκινησεις το καψιμο:

Χαμος βροχη εξω,αστραπες βροντες,

αμα σκασει κ κανας κομητης νταξει τι αλλο θελουμε!

Καλο καψιμο σ ολους και σε οσους δεν ηρθε ακομα υπομονη!

1 minute left!

Έγινε επεξεργασία από kyuubiii
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.