Jump to content



Recommended Posts

Περιπου τα ιδια μονο που ειναι πιο δυσκολο.

Γραφικα/ηχος/skills ειναι ολοιδια.

Btw το soundtrack ειναι απιστευτο!!!

ευχαριστω φιλε, και παλι καλα που το δυσκολεψαν γιατι το Beta ηταν υπερβολικα ευκολο

Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε SMS απο το Πλαισιο

"η παραγγελεια σας θα παραδοθει σημερα. προβλεπομενος χρονος παραδοσης 8.30-11.00"

οποτε αν εχετε κανει παραγγελεια κι εχετε αφησει κινητο να περιμενετε SMS απ το Πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

χθές 2 παρά και που μπήκα θεσσαλονίκη γίνονταν της κακομοίρας (βροχή - αερας - κεραυνοί), απίστευτη ατμόσφαιρα για να αρχίσεις Diablo!

Σαλόνικα χθες κατακλισμός. Πραγματικά έφτιαχνε mood...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη δεν ειμαι σιγουρος αν θα μ' αρεσει αν θελει καποιος να μου στειλει το invitation για το starter edition, να το δω λιγο το παιχνιδακι, θα το εκτιμουσα πολυ !!!

αν ειναι να το πεταξετε. στειλτε το !!!!

Ευχαριστω πολυ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη δεν ειμαι σιγουρος αν θα μ' αρεσει αν θελει καποιος να μου στειλει το invitation για το starter edition, να το δω λιγο το παιχνιδακι, θα το εκτιμουσα πολυ !!!

αν ειναι να το πεταξετε. στειλτε το !!!!

Ευχαριστω πολυ !!!!!

μπορεις να τσεκαρεις αρκετα βιντεο στο Youtube ωστε να παρει μια πρωτη-πρωτη γευση πως ακριβως ειναι το Gameplay και το Interface του παιχνιδιου

παντως δεν εχει σχεση με παιχνιδια στυλ WoW, Lineage2 κλπ (τοσο απο την οπτικη οσο και απ το Gameplay)

ουσιαστικα ειναι ενα genre παιχνιδιων απο μονο του (κατι σαν του Prodigy, ειναι ενα ειδος μουσικης απο μονοι τους :p)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήρα απάντηση σε αυτό:

Τι δίνει το guest pass και τι το Starter Edition;

Το έχουμε απαντήσει μπορεί και 5 φορές πιο πριν...

Αν κατεβάσεις την starter edition θα μπορείς να παίξεις μεχρι skeleton king act1 μετά από 30 μέρες από σήμερα. Αν όμως κάποιος σου δώσει ένα guest pass και το περάσεις στην starter θα μπορείς να παίξεις από την σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Πρωτες εντυπωσεις σε σχεση με Beta που ειχα closed key.

Πιο δυσκολο δηλαδη λαθος επιλογες κοστιζουν σε μεγαλες μαχες ακομα και στο normal.Δε υπαρχει stuttering ουτε για δειγμα τουλαχιστον με nvidia ειναι smooth as butter.Πολη καλη δουλεια στους server επισης εχω 80 ms ping σταθεροτατο.

Ο demon hunter που ηταν ψεμα στο last beta ριχνει πολυ ξυλο ακομα αλλα ειναι χαρτινος.

Θα δοκιμασω και αλλους χαρακτηρες και θα σας πω.Μαλλον για monka με βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

O Demon Hunter οντως ηταν μουφας στο Open Beta και ειχα απογοητευφθει μιας και με αυτον ηθελα να αρχησω.

αν και πολυ νωρις, ειναι αισθητη η μη ισορροποια μεταξυ των classes? αν και δεν υπαρχει PvP οποτε δεν θα φανει ευκολα κατι τετοιο μονο μεσω PvE

Link to comment
Share on other sites

Hardcore mode υπάρχει; ή το έβγαλαν;

Αυτή η αμαζόνα μάλλον προς δευτέρα το πάει..:suicide:

Αστα να πανε ,θα ειμαστε lvl1 και ολοι οι αλλοι 60.

Demon hunter ελεγα να κανω αφου στο 2 παντα επαιζα τοξοτη αλλα δεν σας ακουω θετικους. :help:

Link to comment
Share on other sites

Hardcore mode υπάρχει; ή το έβγαλαν;

Αυτή η αμαζόνα μάλλον προς δευτέρα το πάει..:suicide:

Υπάρχει Hardcore Mode με δικό του ξεχωριστό Auction House. Αν δεν κάνω λάθος το ξεκλειδώνεις όταν φτάσεις lvl 10. Τουλάχιστον έτσι ήταν στην beta.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες λογικό είναι οι χαρακτήρες να μην είναι ίδιοι στην πορεία. Όπως και στο d2 η sorc στην αρχή ήταν τραγική μετά έκοβε κ@λους...

Και φυσικά ένας ranged χαρακτήρας πρέπει να είναι και λίγο φλώρος...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.