Jump to content



Recommended Posts

μονο εγω δεν μπορω να κανω τωρα login?

Όχι, έχει maintenance...Κυριακάτικα...

Το πήρα χθες εντωμεταξύ το παιχνίδι, και μέσα σε 1.5 μέρα έχω φάει καμιά 30ρια dc και τώρα αυτό. Δεν ξεκίνησε καλά :p

Link to comment
Share on other sites

Στο auction δεν το βρηκα το pages of ταδε. Εχει διαφορα pages αλλα δεν καταλαβαινω ποιο πρεπει να παρω...

ΥΓ Αφηστε με τα dc εγω εχω φαει σχεδον 10 ψοφους απο το lag!500 + πολλες φορες.

Link to comment
Share on other sites

το καλό που τους θέλω Πέμπτη 24/5/12 μέχρι της 8 το βράδυ να έχουν λυθεί τα προβλήματα γιατί θα την πάρει ο DIABLO την BLIZARD

ναι ναι ξέρω άργησα αλλά είχα virus όπου τον ξεφορτώθηκα :magic:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, εδω και μιαμιση ωρα δεν δουλευει τιποτα. Achievements μηδεν, με πεταξε, εκανε μιση ωρα να κανει log in και μετα δεν αρχιζε το game (εμενε στο παραθυρο που μπαινεις στο auction/επιλεγεις quest κλπ).

Το πως εχει χαλασει την ολο game η Blizzard με την τακτικη της ειναι πρωτοφανες...

ΥΓ: Στο hardcore, αν ψοφησεις απο Lag τι γινεται? Στελνεις πυραλους εδαφους-εδαφους στα κεντρικα της?

Link to comment
Share on other sites

μόλις μίλησα με την BLIZARD και μου είπε ότι το κάνουν για τους Έλληνες μαθητές επειδή αύριο ξεκινάνε οι πανελλήνιες με μάθημα έκθεση και δεν θέλουν να τους επηρεάσουν γιατί θα γράφουν τον paladin που έχουν στο diablo πόσα lvl είναι τα quest κλπ κλπ

:rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη για ακόμα μία φορά η Blizzard. Ο κόσμος τρέχει να πάρει το game και να λιώσει και η ανταμοιβή είναι maintenance Κυριακή μέρα. Πόσο μακάκες μπορεί να είναι;

Link to comment
Share on other sites

Jesus Christ πόσην ώρα θα κάνουν maintenance (error 33)...

At this time we are unable to provide an ETA on when these issues will be resolved. We will continue to update you with information as it comes to light.

Πριν 20 λεπτά....δε το βλέπω για σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

προλαβαίνω να ακυρώσω !!!

edit

έμαθα από μέσα ότι ίσως δώσουν double XP το επόμενο σαββατοκύριακο

edit

με κάθε refresh βλέπω 2/3 σελίδες μπείτε όλοι και κράχτε την και αυτοί που δεν το έχουν αγοράσει !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.