Jump to content



Recommended Posts

Συμφωνώ πως το ΑΗ χαλάει αρκετά το feeling του game. Όταν μπορείς με ελάχιστα φράγκα να αγοράσεις τα 'σκουπίδια' των μεγαλύτερων lvl, αυτομάτως γίνεσαι overpowered και δε σε καλύπτει ούτε 'στο μάτι' πλέον το κάθε drop στα lvl σου. Χαρακτηριστικό παράδειγμα τα gems. Άλλο να ξες πως το dropares και δεν χρειάζεται πλέον να το κάνεις craft το top-gem, να ξοδέψεις φράγκα, mats κτλ

και άλλο να είσαι σε φάση 'meh' το αγοράζω και αυτό και καλύτερο στο ΑΗ και έχω ήδη 5-6 στο chest.... Γνώμη μου πως το ΑΗ είναι για όταν δεν 'τραβάει' πλέον ο χαρακτήρας και το 'πετούμενο' ρέει αβέρτα.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση, το NPC party το χανεις απο το Hell και μετα? Γιατι δεν μου τους εμφανιζει...

ΥΓ: Επειδη αναφερθηκε και πιο πριν, αν περισσευουν Hands ή και Shoulders (κυριως το πρωτο) για 53 lvl barb, εδω ειμαστε :p

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση, το NPC party το χανεις απο το Hell και μετα? Γιατι δεν μου τους εμφανιζει...

ΥΓ: Επειδη αναφερθηκε και πιο πριν, αν περισσευουν Hands ή και Shoulders (κυριως το πρωτο) για 53 lvl barb, εδω ειμαστε :p

Όχι, μόνο όταν κάνεις μουλτιπλέηερ παιχνίδι λαμβάνουν τον πούλο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω, αλλα τωρα που ειμαι στο Hell, στην πολη πλεον δεν εχουν εμφανιστοι οι αλλοι (και εχω προχωρησει αρκετα). Κατι μου λεει πως φταιει που τερματισα το Nightmare στο online...

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως αρχίζω και ξενερώνω, είμαι level 18 και μεχρι τώρα μόνο 3 rare αντικείμενα έχω πάρει. Τα προηγούμενα diablo δεν ήταν έτσι. Ούτε unique ούτε set ούτε τίποτα άλλο.

Και όντως το AH είναι μεγάλη μλκ χαλάει όλη τη μαγεία της σειράς που δεν ήταν άλλη απο το να περιμένεις σε κάθε boss να δεις τι θα σου βγάλει, πλέον βρίσκεις ότι θες σε ξεφτίλα τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως αρχίζω και ξενερώνω, είμαι level 18 και μεχρι τώρα μόνο 3 rare αντικείμενα έχω πάρει. Τα προηγούμενα diablo δεν ήταν έτσι. Ούτε unique ούτε set ούτε τίποτα άλλο.

Και όντως το AH είναι μεγάλη μλκ χαλάει όλη τη μαγεία της σειράς που δεν ήταν άλλη απο το να περιμένεις σε κάθε boss να δεις τι θα σου βγάλει, πλέον βρίσκεις ότι θες σε ξεφτίλα τιμές.

H ουσια είναι στο 60. Όταν παίζεις στο 60 και σφάζεις elite/champion mobs παίρνεις ένα buff που στακάρει 5 φορές για 15MF/stack. Στα 5 stacks είναι 100% κίτρινο από boss.

Link to comment
Share on other sites

btw το ξεχασα τοσο καιρο.

Εχω 2 quest pass.Οποιος θελει σφυραει.

EDIT: Δωθηκαν.enjoy the dark forces:p

Ευχαριστώ τον 2cpu για το pass!!!

Πρωτη φορα παιζω diablo και με λιγο που έπαιξα ηδη ψήθηκα για αγορα:worship:

Link to comment
Share on other sites

στο ινφερνο που ειμαι εδω και μερικες μερες, ξεχαστε οτι τα κιτρινακια ειναι σημαντικα,

λιγα και σπανια αξιζουν πραγματικα πολυ

επισης ξεχαστε το κλασσικο build up που κανετε στο normal, nightmare και hell

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον πολύ ενδιαφέρον.Με το game μετα το playable στον downloader crasharei στο desktop μόλις μπαίνει.

Εdit:crasharei μόνο με τον female barbarian ο demon hunter παίζει κανονικά

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=17303]Xero[/MENTION] το ειπα αυτο οτι ειναι προσωπικα γουστα.

ΑΛΛΑ η μουσικη σε σχεση με το 2 ηταν καθαρη αποτυχια και

το ξερεις οτι εχω δικιο μιας και ειχες παιξει πιστευω το 2.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.