Jump to content



Recommended Posts

Πιστευω ειναι τελειο identify....! δοκιμασε το! τι λεει παραπανω? μερικα στατς επιπλεον ή 250 στην τσεπη?:dance3:

προφανως και ειναι σουπερ τα 250 απλα το θεμα ειναι πως με το νεο πατς που ο κοσμος θα ψαχνει σαν τρελος ressist all θελω να δω μετα απο κει ποσο θα παει η τιμη καθως τωρα ειναι 550+.μπορει να παει ακομα πιο ψηλα...και με τοσα λεφτα στην τσεπη μετα πιστευω κανεις παπαδες...αν και για αρχη χλωμο να τα δωσω, ειναι τροπαια....:happy2::happy2::happy2::happy2:

ασχετο....εχει καμια ιδεα κανενας ποτε μπαινει το νεο patch??

και κατι ακομα....ξερει κανεις τι εννοει ο ποιητης μαυτο???

Sprint

Skill Rune – Run Like the Wind

Proc coefficient reduced from 0.2 to 0.08

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

προφανως και ειναι σουπερ τα 250 απλα το θεμα ειναι πως με το νεο πατς που ο κοσμος θα ψαχνει σαν τρελος ressist all θελω να δω μετα απο κει ποσο θα παει η τιμη καθως τωρα ειναι 550+.μπορει να παει ακομα πιο ψηλα...και με τοσα λεφτα στην τσεπη μετα πιστευω κανεις παπαδες...αν και για αρχη χλωμο να τα δωσω, ειναι τροπαια....:happy2::happy2::happy2::happy2:

ασχετο....εχει καμια ιδεα κανενας ποτε μπαινει το νεο patch??

και κατι ακομα....ξερει κανεις τι εννοει ο ποιητης μαυτο???

Sprint

Skill Rune – Run Like the Wind

Proc coefficient reduced from 0.2 to 0.08

Μειωθηκε το proc για τα cyclones... κοινος θα περνεις λιγοτερο rage και life on hit....κοινος θα ειναι δυσκολο να εχεις το wotb επαπειρον εκτος και αν εχεις πολυ καλο gear.

Επισης το heal απο τα cyclones hits ειναι λιγοτερο. (50%+ λιγοτερο απο οσο βλεπεις )

Link to comment
Share on other sites

Μειωθηκε το proc για τα cyclones... κοινος θα περνεις λιγοτερο rage και life on hit....κοινος θα ειναι δυσκολο να εχεις το wotb επαπειρον εκτος και αν εχεις πολυ καλο gear.

Επισης το heal απο τα cyclones hits ειναι λιγοτερο. (50%+ λιγοτερο απο οσο βλεπεις )

δεν παιζω με ww φιλε.... απλα εχω το run να τρεχω και να κανω damage. με maniac παιζω.....

Link to comment
Share on other sites

ο μόνος ίσως τρόπος (χωρίς τρελό gear) νομίζω είναι να έχει κανείς όσο το δυνατόν υψηλότερο crit chance. Έτσι ώστε ότι Hit γίνει από τα cyclones να είναι τουλάχιστον υψηλή η πιθανότητα να πάρει κανείς fury (με battle rage - into the fray).

Πάντως το πείραμα με Boon of bul kathos δεν βγαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τόσο καιρό.. είχα και εγώ το πρώτο legendary drop

Βασικά λέει τίποτα; Demon Hunter δεν έχω.

Best in slot...μια χαρα Stats (αν και υπαρχουν και καλυτερα)

Οποτε ναι το χρησιμοποιεις.

Link to comment
Share on other sites

ο μόνος ίσως τρόπος (χωρίς τρελό gear) νομίζω είναι να έχει κανείς όσο το δυνατόν υψηλότερο crit chance. Έτσι ώστε ότι Hit γίνει από τα cyclones να είναι τουλάχιστον υψηλή η πιθανότητα να πάρει κανείς fury (με battle rage - into the fray).

Πάντως το πείραμα με Boon of bul kathos δεν βγαίνει...

Βασικα και με υψηλο attck speed κανεις δουλεια αν θυμαμαι καλα.

Με scoundrel εχω 60% crit chance ...μολις βγει το patch θα ποσταρω εντυπωσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Το quiver ειναι καλο αν καποιος dh παιζει χωρις disciplince.

Tα quiver ειναι πηγη , και συνηθως καλοπουλημενα ειναι οσα εχουν πανω εστω και λιγο max disc.

Εχεις πιασει cap σε attack speed kai crit, πραγμα που μαλλον θα σου δωσει μερικα m.

Kκαλοπουλητο.

Link to comment
Share on other sites

Καμια ενημερωση για το ποτε θα βγει το pvp patch υπαρχει?

Κάτι κάπου κάποτε ακούστηκε για Xmas.

Μηπως λεω μηπως εχει κανενας κανα ξεχασμενο κλειδι ?

Τα δικα μου τα εδωσα και θελω για ενα φιλο.

Δεν χρειάζεται πια, η started edition είναι open πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Πιας τ αυγό και κουρευτο.....για να βγαλεις ενα πακ ελιτ θα σταζεις ιδρωτα......πφφφ:mad::mad::mad::mad:

θελω να δω τι θα γινει οταν θα εχει extra helth, reflect και shield.....θα πεσει το γελιο(το κλαμα)

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν το βλέπω έτσι...

ας κάνω 2-3 λεπτά παραπάνω...οι πιθανότητες να πέσει καλό αντικείμενο μεγαλώνουν.

επίσης θα μπορέσω εν τέλει να ξαναπαίξω act1 + 2 για αλλαγή γιατί το act3 το έχω βαρεθεί..επίσης θα έχει περισσότερο πλάκα με τους συμπολεμιστές να προσπαθούμε να ρίξουμε τον azmodan ή τον Butcher και να ιδρώνουμε κάπως, όχι τώρα που προσπαθούμε να κάνουμε το γρηγορότερο speed kill...

εμένα άλλο με απασχολεί...κατά πόσο θα επηρεαστούν οι χαρακτήρες μας με το nerf που θα φάνε...άσχετα με την μείωση του dmg κάποια Builds απλά τα αφανίσανε...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν το βλέπω έτσι...

ας κάνω 2-3 λεπτά παραπάνω...οι πιθανότητες να πέσει καλό αντικείμενο μεγαλώνουν.

επίσης θα μπορέσω εν τέλει να ξαναπαίξω act1 + 2 για αλλαγή γιατί το act3 το έχω βαρεθεί..επίσης θα έχει περισσότερο πλάκα με τους συμπολεμιστές να προσπαθούμε να ρίξουμε τον azmodan ή τον Butcher και να ιδρώνουμε κάπως, όχι τώρα που προσπαθούμε να κάνουμε το γρηγορότερο speed kill...

εμένα άλλο με απασχολεί...κατά πόσο θα επηρεαστούν οι χαρακτήρες μας με το nerf που θα φάνε...άσχετα με την μείωση του dmg κάποια Builds απλά τα αφανίσανε...

Σωστος ο λεο.....το καλο ειανι οτι εβαλαν ιδια ποσοστα λεβελ 63 act 1....ελπιζω να ισχυει το ιδιο και στα legend-set...δλδ μην σου πεφτουν μουφα.....αγαπημενο act 1 :DDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

όπως έλεγα χτες στον GeoZ και τον Winters πιστεύω ότι το act 1 καθώς ήταν το πρώτο που σχεδίασαν ήταν και το καλύτερο από άποψης σεναρίου, πιστών και event (θυμίζει και λίγο d2)...μετά πάει το act3 για μένα...

Link to comment
Share on other sites

όπως έλεγα χτες στον GeoZ και τον Winters πιστεύω ότι το act 1 καθώς ήταν το πρώτο που σχεδίασαν ήταν και το καλύτερο από άποψης σεναρίου, πιστών και event (θυμίζει και λίγο d2)...μετά πάει το act3 για μένα...

Tα dungeons δεν συγκρινονται με την καμια με τα depths...α και tavli....ww for ever......αισθανομαι εγω ο butcher :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.