Jump to content



Recommended Posts

Δεν με ενδιαφέρει τι ανταλλάσετε σε ΠΜ, δεν έχουν θέση εδώ και με ενδιαφέρουν οι προσωπικές σας σχέσεις.

Με ενδιαφέρει να μείνει το παρόν thread καθαρό και επαναλαμβάνω, ο επόμενος θα λάβει αποκλεισμό από το thread.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει τι ανταλλάσετε σε ΠΜ, δεν έχουν θέση εδώ και με ενδιαφέρουν οι προσωπικές σας σχέσεις.

Με ενδιαφέρει να μείνει το παρόν thread καθαρό και επαναλαμβάνω, ο επόμενος θα λάβει αποκλεισμό από το thread.

σε μενα μην τα λες. ποτε δεν πεταχτηκα σε ασχετο θεμα να κραξω καποιον και να του πω πως δεν εχει ιδεα για καποιο θεμα.....

δεν ασχολουμε αλλο εγω με το θεμα....

Link to comment
Share on other sites

Μην το γελας καθολου...αν το daibo ειχει cd επανω (περιπου 140-150) πηγαινε πολλα μιλ....

Τα Daibo δεν θα πάνε ποτέ ψηλά γιατί δεν μπορούν να έχουν Socket + CD + LS. Αυτό το πήρα 30Μ και ήταν το καλύτερο στο AH.

Link to comment
Share on other sites

Ασε την τριτη φορα και με το καινουργιο patch παμε τετραδα mp10 μπας κ ανεβουμε λιγο. Εγω φυσικα ειμαι μεχρι mp 6-7 max, οποτε βασιζομαι σε εσας. Γιατι με 2 run τη μερα θα γινω 100 μολις βγει το Diablo IV!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ασε την τριτη φορα και με το καινουργιο patch παμε τετραδα mp10 μπας κ ανεβουμε λιγο. Εγω φυσικα ειμαι μεχρι mp 6-7 max, οποτε βασιζομαι σε εσας. Γιατι με 2 run τη μερα θα γινω 100 μολις βγει το Diablo IV!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Και γω που ξεκινησα να στήνω wiz :ssssss

daenerys - Community - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Το μπονουs xp παει πανω απο 1000%.

Παλαβη κατασταση, μου μυριζει paragon 200....

To patch παντως παιδια δεν εχει κατι ιδιαιτερο....

Identify all, craft x, και το density που οντως στο A1 που ασχοληθηκα λιγο χθες ειναι αισθητα αυξημενο... Το Α2 δεν ειναι playable σε ΜΡ 10, οι μυγες ειναι τοσες πολλες που το gangbang ειναι γκαραντι.... Μια βολτα στο Desolate sands 8α σας πεισει.

Κατι αλλο αξιολογο δεν ειδα, εκτος απ το Archon που οφελειται απ τα ομαδικα kills....

Eχω και μια υποψια για μειωμενο ηδη drop rate στο 1.0.7, πρεπει να επεσε silent nerf.

Link to comment
Share on other sites

Το μπονουs xp παει πανω απο 1000%.

Παλαβη κατασταση, μου μυριζει paragon 200....

To patch παντως παιδια δεν εχει κατι ιδιαιτερο....

Identify all, craft x, και το density που οντως στο A1 που ασχοληθηκα λιγο χθες ειναι αισθητα αυξημενο... Το Α2 δεν ειναι playable σε ΜΡ 10, οι μυγες ειναι τοσες πολλες που το gangbang ειναι γκαραντι.... Μια βολτα στο Desolate sands 8α σας πεισει.

Κατι αλλο αξιολογο δεν ειδα, εκτος απ το Archon που οφελειται απ τα ομαδικα kills....

Eχω και μια υποψια για μειωμενο ηδη drop rate στο 1.0.7, πρεπει να επεσε silent nerf.

μαζι που το δοκιμασε σε 10 αρι ειχα 600% χωρις helfire και με τετραγωνο διαμαντι.....με ενα ατομο μονο :/

Φοβερο....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.