Jump to content



Recommended Posts

Για πιο λόγο έχεις 3 barb paragon 100? Τι σε έκανε να ανεβάσεις 3 αντί για 1? :o

θα παω για 9 παραγκον 100 βαρβαρους και ο ενας μονκ που εχω...

1)100 ωρες μαξ παραγκον 0-100

2)πολλα legendaries

3)ευχαριστo gameplay

:happy2::happy2::happy2:

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

Και εγω απορω αλλα αν ισχυει αυτο με το expansion ο κωστας θα εχει πολυ bonus απο τα paragon που θα εχει μαζεψει...

οχι αν ισχυει...ειναι επισημο απο την bliz....εχοντας 10 χαρακτηρες παραγκον 100 αμεσως μπορεις να μπουσταρεις χαρακτηρα και αν τον πας παραγκον 176 (με βαση τα εξελακια που εκανα)...οποτε τρεχω να 100 αρισω ολους τους χαρακτηρες και μετα ξεκιναω crusader:D

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

Με τη προϋπόθεση πως θα βάλουν επιτέλους pvp

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

μια ερωτηση να κανω καλο προαιρετα...

ολος ο κοσμος που γκρινιαζει για pvp και μαλλον εχει να παιξει μηνες....(προφανως και θα εχει ελαχιστο gold) πως οταν θα βγει το pvp θα στησουν gear για pvp?

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση να κανω καλο προαιρετα...

ολος ο κοσμος που γκρινιαζει για pvp και μαλλον εχει να παιξει μηνες....(προφανως και θα εχει ελαχιστο gold) πως οταν θα βγει το pvp θα στησουν gear για pvp?

Ας βάλουν πρώτα και μετά το συζηταμε.

Τπτ δεν είναι σίγουρο ακόμα.

Από όσο είδα το exp κινηται σε σωστό μονοπάτι. Ελπίζω αυτή τη φορά να μην το αφήσει η Blizzard απ'έξω

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανεις που να κανει ακομα lvl up? Το παλευω σταθερα με τον p64 μετριο βαρβαρο μου, αλλα τα random grp ειναι σπανια αξια να ασχοληθεις. Με ενα καλο grpακι για 3-4 run στη σειρα θα ηταν πολυ πιο γρηγορο!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε εδώ πρόβλημα, είχα ένα πρόβλημα στο κινητό, και χρειαζόταν επαναφορά, με το που έγινε επαναφορά σβήστηκαν ολα τα app, και μαζί και το authenticator τις Blizzard. Έστειλα λοιπόν μαιλ για την αφαίρεση του app. Μου ζητήθηκε ταυτότητα, την στέλνω .... κ μου στέλνουν απάντηση ότι αυτό το είδος ID δεν αναγνωριζεται .... δλδ ποσο ουγκαντα!!! :rofl::banging::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε εδώ πρόβλημα, είχα ένα πρόβλημα στο κινητό, και χρειαζόταν επαναφορά, με το που έγινε επαναφορά σβήστηκαν ολα τα app, και μαζί και το authenticator τις Blizzard. Έστειλα λοιπόν μαιλ για την αφαίρεση του app. Μου ζητήθηκε ταυτότητα, την στέλνω .... κ μου στέλνουν απάντηση ότι αυτό το είδος ID δεν αναγνωριζεται .... δλδ ποσο ουγκαντα!!! :rofl::banging::dance3:

Επρεπε να ειχες κρατήσει τον κωδικό που σου δίνει μετά την εγκατάσταση

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πει πως PVP μάλλον γιοκ.

Το πρόβλημα είναι πως τα ήδη υπάρχοντα abilities είναι φτιαγμένα με βάση το PVE και απλά δεν δουλεύουν στο PVP. Δεδομένου πως ο πυρήνας του Diablo είναι το PVE, δε πρόκεται να τα πειράξουν.

Ο μόνος τρόπος που μπορώ να σκεφτώ είναι να βάλουν στο τέλος της σειράς κάθε class ability tree (Main Attack, Utility, Secondary κτλ. καταλάβατε :p ), εφ'όσον κάνεις unlock όλα τα PVE του abilities να σου δίνει και ένα PVP με κόκκινο portrait για να ξεχωρίζει. :p

Και να μπορείς να κάνεις PVP μόνο αν έχεις αυτά στην action bar.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πει πως PVP μάλλον γιοκ.

Το πρόβλημα είναι πως τα ήδη υπάρχοντα abilities είναι φτιαγμένα με βάση το PVE και απλά δεν δουλεύουν στο PVP. Δεδομένου πως ο πυρήνας του Diablo είναι το PVE, δε πρόκεται να τα πειράξουν.

Ο μόνος τρόπος που μπορώ να σκεφτώ είναι να βάλουν στο τέλος της σειράς κάθε class ability tree (Main Attack, Utility, Secondary κτλ. καταλάβατε :p ), εφ'όσον κάνεις unlock όλα τα PVE του abilities να σου δίνει και ένα PVP με κόκκινο portrait για να ξεχωρίζει. :p

Και να μπορείς να κάνεις PVP μόνο αν έχεις αυτά στην action bar.

Kαλή ιδέα λιγότερος αριθμός skills για pvp balance.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

News - Diablo Discussion and Community Forums - DiabloFans.com

SPOILER του expansion

απλα μιλαμε για ενα εντελως διαφορετικο game και σκεδον δουλεμενο απ την αρχη

αναφερει αλλαγες οπως: τι items θα μπουν στο game, παρα πολλα νεα quests, dungeon run και αλλα πολλα...

απλα gratz josh mosqueira:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

Link to comment
Share on other sites

crusader 2 hand όπλο και ασπίδα μαζί;

χμμμμ... βλέπω τον crusader μου από τώρα να έχει το 1360 str / vit skorn Στα χέρια + την stormshield με 9,5% cc..

αν ισχύσει βέβαια..

tavli νομιζω η στορμ δεν θα πιανει μια μπροστα στις λεβελ 70 που θα βγουν ...περιμενε κατι πολυ πιο ανωτερο :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.