Jump to content



Recommended Posts

καμία ολοκλήρωση campaign....

boosting crusader μέχρι 70 (2 ώρες λογικά θα πάρει αυτό με λίγη βοήθεια), μετά ξεκαθάρισμα λογαριασμών με ότι boss υπάρχει, παίξιμο το act5 και στην συνέχεια rifts/bounties

α ναι μάγκες, κάντε include cutscenes σε όποιον τα έχει βγάλει για να δει και το "σενάριο"

Link to comment
Share on other sites

παίζεις Diablo και δεν θα παίξεις campaing? μάλιστα... περί ορέξεως..

@denz δες εδώ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1grv3ieYV1Q]Diablo 3: Reaper of Souls Beta - Bounty Guide & Beta Problems - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eztJf73Isdg]Reaper of Souls Beta - Nephalem Rifts "Wtf, Whimsyshire!?" Diablo 3 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

παίζεις Diablo και δεν θα παίξεις campaing? μάλιστα... περί ορέξεως..

@denz δες εδώ

δες ότι το έχω τελειώσει με wiz/barb/dh/monk και θα καταλάβεις γιατί ΔΕΝ θέλω να παίξω ξανά όλο το 1-4...

ps και σκέψου ότι έπρεπε να τα τελειώσει κανείς 3 φορές για τον κάθε char για να παίξει μετά στο inferno...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

όπως γουστάρεις, εξάλλου την άποψή μας λέμε μιας και ρώτησε κάποιος τι σχέδιο έχουμε...

ps. ναι ξέρω διότι το παιχνίδι το είχα day 1 και το παράτησα μετά από 1-2 μήνες γιατί το είχανε κάνει μπαχαλο.

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

24 γραφουν ρητα, 25 λεει το g2play. Κριμα και ειχα καλη άποψη για το εν λογω site.Φαινεται "χαλασαν" και αυτοι λογω χρήματος.

Καναμε μια σουμα με [MENTION=234]overclocked[/MENTION] μονο απο την μιζα του paysafe βγαλαν 1m ευρω και απο υποστηριξη απαραδεκτοι το site πεφτει καθε λιγο και λιγακι χθες και σημερα.

Link to comment
Share on other sites

24 γραφουν ρητα, 25 λεει το g2play. Κριμα και ειχα καλη άποψη για το εν λογω site.Φαινεται "χαλασαν" και αυτοι λογω χρήματος.

Καναμε μια σουμα με [MENTION=234]overclocked[/MENTION] μονο απο την μιζα του paysafe βγαλαν 1m ευρω και απο υποστηριξη απαραδεκτοι το site πεφτει καθε λιγο και λιγακι χθες και σημερα.

Εμένα έγραφε αυτό όταν το παρήγγειλα.

This item requires base game to play ! This is a PRE-ORDER. You will receive the product key on the release day. Diablo 3 Reaper of Souls Expansion is expected to be released on the 25th March 2014. Release dates are subject to change without notice.

PS. [MENTION=163]Helly[/MENTION] [MENTION=234]overclocked[/MENTION] πριν από 15 λεπτά έγραψε το kinguin στο facebook, "Diablo 3 Reaper of Souls keys are being sent out! Stand by to receive your key and join the Crusade against Death!"

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε κραταω μικρο καλαθι προς το παρων.

ΕDIT ειναι 1 η ωρα Eλλαδας και τα ζωα στο Kinguin ακομα να μου στειλουν το κλειδι.

Εχουν φαει κραξιμο σε PM

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από public συντάγματος και είμαι κάτοχος του παιχνιδιού, μιας μπλούζας diablo 3 και ενός mousepad με τον malthael :kiss3:

εγω απ τα παμπλικ στο μολ γιατι πηρα ...το παιχνιδι μονο; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στη 1 τα μεσάνυχτα ώρα Ελλάδος loggάρουμε εμείς;

ναι 01:00πμ

δεν χρειάζεται να κάνεις log εκείνη την ώρα η μετά

μπορείς και απο πριν και συνεχίζεις in-game χωρίς να βγεις

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.