Jump to content



Recommended Posts

Ξερει κανεις αν νερφαρανε τα cota runs? γιατι κατι τετοιο ελεγε καποιος μεσα στο παιχνιδι!

#Voudou1231 wizard

Δεν ειναι εμφανες? 5 run κανεις και εχει τα μισα mobs μεσα στα 4 τουλαχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή 39.99 € = 39.99 $ αν το αγοράσω από το αμερικάνικο Battle.net Shop θα μπορώ να συνεχίσω στον ευρωπαϊκό σερβερ ή θα φάω πόρτα;
νομιζω οτι δεν θα σε αφήσει να αγορασεις σε $. Κατα τα άλλα μπορείς να παίξεις σε όποιον σερβερ (πχ αν στο κάνει gift κάποιος από USA)

O monk μου: πως τον βλέπω:

o monk μου με καλό party, awesome:

shaolin-monk-003.jpg

o monk μου μόνος του, της υπομονής (βασική αρετή των καλογέρων) :

tibetan-monk_2035378c.jpg

και όπως πραγματικά είναι:

old-buddhist-monk-19064651.jpg

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

beacon of ytar? much better το resolve

A) Το Resolve δεν μειώνει το damage από plagued, molten etc. Μειώνει μόνο το melee damage, οπότε δεν.

Β) Το Beacon of Ytar δίνει 20% cooldown reduction. Δηλαδή το Serenity και το Inner Sanctuary μειώνεται το cd τους από 20sec cd σε 16. ΙΜΟ, worth.

Link to comment
Share on other sites

Το βαζω και εδω παιδια επειδη νομιζω η τιμη ειναι σουπερ.

https://www.g2a.com/r/dia3exp

Εχει το παιχνιδι (το κλειδι ) στα 27.99 ευρω και αν πληρωσεις μεσω κουπονιων με αγορα απο paypal ,περνεις αλλα 10% εκπτωση (αγοραζεις κουπονια 20+10+5+3) και σου ερχεται στα 25.20 ευρω.

Οποιος το θεωρει καλη τιμη ,ας κανει κλικ στο link μου ( https://www.g2a.com/r/dia3exp ) και επειτα να κανει αγορα γιατι εχω γραφτει στο promo του site.

αν υπαρχει καποια ερωτηση να απαντησω ευχαριστως

εγω το τσιμπισα και μαζι με αυτο και το bf4 premium :)

Έγινε επεξεργασία από Aias
Link to comment
Share on other sites

A) Το Resolve δεν μειώνει το damage από plagued, molten etc. Μειώνει μόνο το melee damage, οπότε δεν.

Β) Το Beacon of Ytar δίνει 20% cooldown reduction. Δηλαδή το Serenity και το Inner Sanctuary μειώνεται το cd τους από 20sec cd σε 16. ΙΜΟ, worth.

Για αυτό παθαίνεις σαν το γατί ?

Sent from my HTC One

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος κι εγώ από το Σάββατο. Έχετε σχέδιο για το πως θα παίξετε; Εγώ σκέφτομαι να βγάλω το καινούριο act με ένα από τους χαρακτήρες που έχω και μετά να ξεκινήσω νέο παιχνίδι με Crusader.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.