Jump to content



Recommended Posts

όλοι γνωρίζουμε ότι το καλύτερο team είναι zdps sader / control wd και δύο dh...

 

δείτε εδώ τι κάνει ο sader...

 

http://www.youtube.com/watch?v=o-rmQu3lGf8

 

κοινός άλογο draw n quarter και τους φέρνει στον χαμό... ty @apat0a

Έγινε επεξεργασία από tavliban
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Tavliban Θελω εναν τετοιο ετοιμο την πρωτη βδομαδα. Nuff said.

 

Αι να δουμε τι θα δουμε στο S2, το οποιο αρχικα εψηνα να ξεπατικωσω.... Το θεμα ειναι να αντεξω και να μην βαρεθω. Ειδομεν οποτε

Link to comment
Share on other sites

Τελικά to S2 or not to S2? Για πείτε, για να ξέρουμε τι θα κάνουμε.

 

Η ιδέα της φρέσκιας αρχής είναι δελεαστική, αλλά να έχεις λιώσει τον ποπό σου για να ρίξεις το τέλειο gear και να το βάλεις στο συρτάρι για 5 μήνες είναι κάπως...

 

Όπου "τέλειο gear" π.χ. =

JbcF359.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ηa!Ηa! ούτε καν 100% npc it ή σπάστο δεν λέει μια.

 

Πιστεύω ότι αξίζει να δοκιμάσεις το season.Παρέα θα έχεις απο ότι φαίνεται οπότε γιατί όχι. Εξάλλου αν μιλάμε για gear ανάλογο με αυτό που έβαλες ακόμα και για 5 μήνες να το αφήσεις δεν θα πάθει και κάτι. Δεν είναι πιθανό μέσα στην διάρκεια του season να ανέβει το lvlcap και να γίνουν άχρηστα.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά yes season 2....γιατί το μόνο πράγμα που μου μένει να κάνω είναι να ανεβάσω τα gems και να πάω ψηλά grift...προτιμώ όλα τα υπόλοιπα... Εξ άλλου ο χαρακτήρας, το gear Που θα βρεις και το xp μεταφέρονται...

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν υπηρχαν τα gems εγω προσωπικα δεν θα το σκεφτομουν καν. Τωρα μπορει να μπω.

 

Επισης εδω και μερες καποιος αποφασισε να σβησει το gr score μου στο leaderboard.. Και δεν βλεπω να επανερχεται :angry:

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Επισης εδω και μερες καποιος αποφασισε να σβησει το gr score μου στο leaderboard.. Και δεν βλεπω να επανερχεται

 

Ησουν ατακτουλης μηπως;

 

Some of the shifts you may be seeing on leaderboards are a direct result of a recent ban wave issued for cheating. 

Players that were found to be in violation were removed from the leaderboards and other rankings have been adjusted appropriately as a result. This means your ranking may have increased if someone ranked above you was removed from the leaderboard. As we move forward to future seasons and eras, we'll be continuing to monitor for such behavior and take appropriate action, though we may not always message when such ban waves occur.

Έγινε επεξεργασία από P70
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ησουν ατακτουλης μηπως;

 

Some of the shifts you may be seeing on leaderboards are a direct result of a recent ban wave issued for cheating. 

Players that were found to be in violation were removed from the leaderboards and other rankings have been adjusted appropriately as a result. This means your ranking may have increased if someone ranked above you was removed from the leaderboard. As we move forward to future seasons and eras, we'll be continuing to monitor for such behavior and take appropriate action, though we may not always message when such ban waves occur.

 

 

Oχι καμια σχεση. Απλα αυτοι ειναι να μην πω τι. Στην αρχη νομιζα οτι μπορει να παιζει ρολο η season αλλα δεν εχει σχεση σε nonseasonal χαρακτηρες. Απαραδεκτοι.

 

Edit: Τελικα μαλλον λογω season ειναι αν και δεν καταλαβα ακριβως:

 

"The non-Seasonal Greater Rift Leaderboard will be unaffected by the end of Season and you’ll still be able to compete on them with your non-Seasonal heroes (including those who have just rolled over). These Leaderboards will be reset at a later date; we’ll have more information available as the end of the Era draws nearer!"

 

http://eu.battle.net/d3/en/blog/17152343/

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

 Εξ άλλου ο χαρακτήρας, το gear Που θα βρεις και το xp μεταφέρονται...

 

Ε και; Και από το Season 1 μεταφέρθηκαν και τι έγινε; Ο κόσμος τα χάρηκε για μια βδομάδα και μετά που θα ξαναρχίσουν τη νέα season, θα τα χάσουν πάλι για 5 μήνες. Ίσως το βλέπουμε διαφορετικά το θέμα, αλλά το grind για Χ μήνες για να πάρεις επιτέλους τα καλά drops και να μην τα ξαναχρησιμοποιήσεις, το βρίσκω λίγο άσκοπο.

Αν τα seasons κρατούσαν 1-2 μήνες, μπορεί και να άξιζε, αλλά άμα πεις ότι από δω και στο εξής θα παίζω seasons, ό,τι καλό σου πέφτει το ξεγράφεις.

 

Aν δεν υπηρχαν τα gems εγω προσωπικα δεν θα το σκεφτομουν καν. Τωρα μπορει να μπω.

 

Επισης εδω και μερες καποιος αποφασισε να σβησει το gr score μου στο leaderboard.. Και δεν βλεπω να επανερχεται :angry:

 

Δεν στα έσβυσαν, reset έγιναν τα rankings. Για αυτούς που δεν παίζουν season, ο χρόνος ανάμεσα στην αρχή ενός season και την αρχή του επόμενου, λέγεται "era" και το κάθε era έχει τα δικά του leaderboards. Κάτι που δίνει ενδιαφέρον και γι' αυτούς που δεν θα παίξουν seasons.

Link to comment
Share on other sites

Δεν στα έσβυσαν, reset έγιναν τα rankings. Για αυτούς που δεν παίζουν season, ο χρόνος ανάμεσα στην αρχή ενός season και την αρχή του επόμενου, λέγεται "era" και το κάθε era έχει τα δικά του leaderboards. Κάτι που δίνει ενδιαφέρον και γι' αυτούς που δεν θα παίξουν seasons.

 

Και στα 2 era δεν εχω καποιο score. Δεν επρεπε στο παλιο να υπαρχει το rift που ειχα? Anyway εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Ε και; Και από το Season 1 μεταφέρθηκαν και τι έγινε; Ο κόσμος τα χάρηκε για μια βδομάδα και μετά που θα ξαναρχίσουν τη νέα season, θα τα χάσουν πάλι για 5 μήνες. Ίσως το βλέπουμε διαφορετικά το θέμα, αλλά το grind για Χ μήνες για να πάρεις επιτέλους τα καλά drops και να μην τα ξαναχρησιμοποιήσεις, το βρίσκω λίγο άσκοπο.

Αν τα seasons κρατούσαν 1-2 μήνες, μπορεί και να άξιζε, αλλά άμα πεις ότι από δω και στο εξής θα παίζω seasons, ό,τι καλό σου πέφτει το ξεγράφεις.

 

Valid point αν και οφείλω να συμπληρώσω πώς ότι σου πέφτει το season όντως το ξεγράφεις για το off-season αλλά και πάλι το χάρηκες κατα την διάρκεια του.

 

Επίσης 

 

Αν δεν παίξεις εσυ dh στο season ποιός θα κάνει dmg o monk του P70 ή ο "μικρό μου πόνυ" crusader του tavliban? :)

 

Μόνο για την παρέα πιστεύω ότι αξίζει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να μην τον βοηθήσεις να το βρει. Όταν το έσπαγε δεν τον ένοιαζε. QQ τώρα :p

 

To αντηλιακό μην ξεχάσεις όταν πας στο γήπεδο έχει ήλιο νωρίς το μεσημέρι.

 

Eγώ είχα κρατήσει ένα pre-patch αλλά η αλλαγή δεν έγινε σε αυτά που ήδη υπήρχαν αλλα μόνο στα νέα drops. QQ^2 :). Μαζί τα σπάγαμε

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγές σε υπάρχοντα legendaries, πιάνουν και στα παλιά μόνο όταν πρόκειται για νερφάρισμα (π.χ. Furnace). Όταν είναι buff (π.χ. Depth Diggers) θέλει φαρμάρισμα από την αρχή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Season 2….. Νέα αρχή και έχει ο Θεός! Από την clan μας δεν έχω παράπονο, είδα πολλά άτομα μέσα. Όπως έχω αναφέρει, μονόδρομος το να παίζεις με άλλους σε season. Για πρώτη μέρα όλα μια χαρά. Καλό βράδυ….

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα, πρώτες ώρες και μερικοί από εμάς ( συμπερυλαμβανόμενου και του εαυτού μου) το κάψαμε και 70ρήσαμε. Καλό βράδυ από εμένα και θα τα λέμε πιο συχνά λοιπόν.

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.