Jump to content



Recommended Posts

Πρώτη μέρα, πρώτες ώρες και μερικοί από εμάς ( συμπερυλαμβανόμενου και του εαυτού μου) το κάψαμε και 70ρήσαμε.
 

Μαζι το καψαμε Γιαννη :p Καλη αρχη λοιπον σε ολους.

 

P.S: Βλεπω οτι οσο κραξιμο και να τρωει το παιχνιδι, οσο και να απογοητευομαστε απο τοσα λαθη του, αρχη S2 το clan εσφυζε απο ζωη :)

Καλα drops σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Επι το πλείστων με παιδιά από την clan μας! Αν και κάποιοι έχουν ήδη ανεβάσει χαρακτήρες και έτσι δεν είναι εύκολο να μπεις σε game μαζί τους. Πιστεψε με αν εχεις χρονο, ξεκινα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χελοου!

 

Και εγω στο RORG σταθηκα πολυ τυχερος. Μου κανε invite ενας φιλος για να παρω βαλιτσακι και ηταν ετοιμο με socket. 

Δεν χρειαστηκε δηλαδη να το κανω καν..... RNG....

 

Επι του θεματος. Καλο το Σ2. Τπτ αλλο. Δεν περιμενα να ειμαι υπερενθουσιασμενος, οπως και δεν ειμαι. Δεν νοιωθω καν οτι θα παιξω με στοχο το competitive (xaaxaxaxxaxa) στοιχειο. Παρεα, κανα drop, και φραπα.

Link to comment
Share on other sites

Πως να παμε στα μεγαλα... με την μαγουλα δεν γινεται, το ξερω, και δεν εχω σκοπο να το προσπαθησω καν.

Οποτε απο σημερα, περναω στο βασικο μερος του season 2. dh. 

 

Στη μαγισσα, εχω βρει οτι ηθελα. Οχι στη ποιοτητα. Ειναι μια καλη βαση για να ασχοληθω ξανα λιγακι μολις τερματισω την dh.

Link to comment
Share on other sites

πως φαρμαρατε RORG? με το κλασικό τρόπο? ΑΚΤ 1 ?

αν ναι σε τορμεντ 1 που προσπάθησα πήρα τα @@ μου. μάζεψα 10 και τα άνοιξα όλα μαζί αλλά τζιφος  

απο Τ3 και πάνω θέλει λογικά ε?

Link to comment
Share on other sites

Ένα τεράστιο ευχαριστώ στο μέλος Soda από την clan μας!!! Δεν γράφω πολλά (ο ίδιος ξέρει :D ) διότι αύριο στο γραφείο θα κοιμάμαι όρθιος. Θα το ξαναπώ για πολλοστή φορά… Μόνο παρέα με παιδιά της clan μας  ;) . Καλό ξημέρωμα σε όλους….

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.