Jump to content



Ποιον απο αυτους τους 3?


Daytime Dreamer

Recommended Posts

H ταχύτητα είναι μεταβλητή...:happy2:

Το φάσμα των συχνοτήτων του δίσκου έχει δείξει οτι η ταχύτητα ειναι σταθερα 5400rpm:

frequency-graph.jpg

Link[\url]

Αν ανεβαινε ποτε στις 7200 γιατι να εχει τοσο πιο χαμηλες επιδοσεις απο αλλους 7200rpm?

Link to comment
Share on other sites

εμένα κάηκαν 2 wd και ο ένας raptor και άλλους 4 σκληρούς seagate που δεν έχουν πάθει τίποτα και ο ένας είναι 6 ετών. οπότε προτείνω seagate. η αλήθεια είναι όμως ότι πιο πολύ κοιτάω την εγγύηση από εκεί και πέρα seagate

Link to comment
Share on other sites

WD και απο μενα

3 φορες εχω στειλει δισκο εξω σκοπιμα , απιστευτο site , βαζεις ενα SN και σου λεει τι εγγυηση εχεις , το στελνεις και σουρχεται με courier σπιτι σου , τι να λεμε τωρα , εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

WD και απο μενα

3 φορες εχω στειλει δισκο εξω σκοπιμα , απιστευτο site , βαζεις ενα SN και σου λεει τι εγγυηση εχεις , το στελνεις και σουρχεται με courier σπιτι σου , τι να λεμε τωρα , εγγυηση

:OT:Τα έξοδα αποστολής όμως τα πληρώνεις εσύ.

Καινούριο δίσκο θα έπαιρνες με αυτά:OT:

Link to comment
Share on other sites

Ο Seagate πάντως πρέπει να είναι αυτός με τα 4 platters 250GB ...ο καινούριος πρέπει να έχει κωδικό ST31000333AS (3x333GB) ....Καλύτερες επιδόσεις...αν μπορείς βρές αυτόν...

Υπόψιν, επειδή μίλησες για αξιοπιστία..υπάρχει και η NS σειρά που είναι server προσανατολισμού (24x7)...

Link to comment
Share on other sites

:OT:Τα έξοδα αποστολής όμως τα πληρώνεις εσύ.

Καινούριο δίσκο θα έπαιρνες με αυτά:OT:

off topic?

ε μιας και συ τα ξερεις ολα συγκρινε τα 6 ευρω μεταφορικα , γιατι πληρωνεις μονο το στειλε , το ελα ειναι δωρεαν και με κουριερ στην πορτα σου , με τα 250 ευρω που ειχε ο ραπτορας τοτε

και δεν ειχα και αποδειξη

αλλα και τωρα ο 500αρις πιο πολυ συμφερει να τον στειλω εξω παρα να παω σε οποιοδηποτε e-shop και να πρεπει να τους πεισω οτι δεν ειμαι ελεφαντας

παω μεχρι το ταχυδρομειο και τελειωσα

ετσι να πεταξουμε την εξυπναδα μας και ενα οφ τοπικ

τσ τσ τσ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.