Jump to content



The Lab's Beer Corner


bezdim

Recommended Posts

χελοοοοο

μιας και προπονηθηκα αρκετα και πλεον η pulse μου φαινεται σαν νερακι..

ειχα παει στο σουπερ μαρκετ τη μανα μου και επειδη βαριομουνα στο αυτοκινητο ειπα να χαζεψω τπτ..

βρηκα μια amstel bock .. ωραια ηταν αν και δεν μου φανηκε τοσο ''βαρια'' οσο ελεγε πανω το κουτακι

http://www.bov.ch/labels/Holland/hol-heineken-amstel-bock.jpg

Έγινε επεξεργασία από unknown
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κάτι παραπάνω απο φοβερή. Στην 7ήμερη Τσεχία τι έχει να γίνει... :happy2:

Για να εισαι πρετοιμασμενος... Στη πραγα το μισο λιτρο νερο εχει 30 κορωνες και το μισο λιτρο μπυρα το βρικα 29...

Εμενα παντως η urquell δε μ'αρεσει.

pilsner.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη με το συναλαγμα.. 1euro = 24.5 crowns.. εχει παααρα πολλα ανταλακτηρια... Στο αεροδρομιο βγαλτε ελαχιστο γτ εχει τις χειροτερες δυνατες τιμες.. απο κει και περα στην πολη εχει πολλα ανταλλακτηρια οποτε πριν βγαλετε καντε μια ερευνα αγορας και προσπαθειστε να βγαζετε πολλα [δλδ να βγαζετε ολοι η παρεα μαζι] γτ εχει καποιο οριο πχ 100ε, δε θυμαμαι ποσο, στο οποιο δεν κρατανε προμηθεια... Αρκετα μαγαζια δεχονται ευρω οποτε προσπαθειστε να χαλατε ευρω και οχι κορωνες...

Να ευχεστε να εχει ηλιο ωστε να ευχαριστηθειτε τις βολτες που θα κανετε... Αποφυγεται τα taxi και αν χρειαστει να παρετε καποιο καντε παζαρια.. πχ πειτε τους απο πριν οτι εχετε μονο 200 κορονες μαζι ή αφου σας παει υπολογιστε αν σας εκλεψε και πειτε τ οτι δεν εχετε τοσα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.