Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Στημένο σίγουρα :D

Τόσες φάσεις κόψανε τον αδικοηττημένο ΠΑΟΚ :clap:

Αδικοηττημένο όχι. Είπαμε, δεν έπαιξε καλά.

Αλλά αδικόκαρτολογημένο για το επόμενο ματς με την ΑΕΚ μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

τελικά το παραδέχθηκε ευθαίως ο νιόπλιας αυτό που έλεγα τις προάλλες....θυσίασε το παιχνίδι της στανταρ για αυτό του αστέρα...είναι λογικό όμως? έχεις φτάσει ψηλά στην ευρώπη και θυσιάζεις ένα παιχνίδι ΠΟΛΥ σημαντικό για την συνέχεια για να τα πας ΚΑΛΑ με τον ΑΣΤΕΡΑ? αυτά είναι που με τρελαίνουν...

όσο για τον λουκά...μπράβο στο παιδί που αντέχει ακόμα...μην ξεχνάμε το τι του έχουν σούρει αρκετό καιρό τώρα οι ψευτοπαδοί/φίλαθλοι αλλά αυτός στα @@ και καλά κάνει...

p.s. όχι δεν ανήκω στην παραπάνω κατηγορία :p

Link to comment
Share on other sites

Βίντρα και γκαλίνοβιτς έπρεπε να έχουν πάρει πόδι απο καιρό. :nono:

Εγώ όταν αποκλειστήκαμε απο το champios leaque νωρίς είπα τώρα θα κάνουμε ότι έκανε ο Ολυμπιακός τόσα χρόνια, 0 στην Ευρώπη αλλά πρωτάθλημα στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Βίντρα,Γκαλίνοβιτς,Δάρλας,Σεϊταρίδης,Καραγκούνης,Σαριέγκι,Καντέ,Σπυρόπουλος,Γκάμπριελ,Ρουκάβινα,Σαλπιγγίδης,Πετρόπουλος

ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ για τον ΠΑΟ, στο καλό και να μας γράφετε...

Αλλά που... σιγά μην διώξουμε τους παιχταράδες μας.

Και του χρόνου ίδια άμυνα θα έχουμε και τα ίδια 3 γκόλ σε 1 φάση θα τρώμε.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά η παράγκα καλά κρατεί.

Για ποια παράγκα μιλάς ακριβώς;

Αλλά αδικόκαρτολογημένο για το επόμενο ματς με την ΑΕΚ μάλλον...

Νομίζεις ότι πλέον έχει τόση σημασία το ματς με την ΑΕΚ;

Link to comment
Share on other sites

Βίντρα,Γκαλίνοβιτς,Δάρλας,Σεϊταρίδης,Καραγκούνης,Σαριέγκι,Καντέ,Σπυρόπουλος,Γκάμπριελ,Ρουκάβινα,Σαλπιγγίδης,Πετρόπουλος

ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ για τον ΠΑΟ, στο καλό και να μας γράφετε...

Αλλά που... σιγά μην διώξουμε τους παιχταράδες μας.

Και του χρόνου ίδια άμυνα θα έχουμε και τα ίδια 3 γκόλ σε 1 φάση θα τρώμε.

ο βυντρας δεν ξερει αν η μπαλα εχει αερα η πανι αλλα ειναι αθλητικος τρεχει.Ολοι οι αλλοι ειναι για λε πουλ δεν κανουν για παο αλλα σιγα μην φυγουν αντε κανε καινουργια συμβολαια κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Για ποια παράγκα μιλάς ακριβώς;

Νομίζεις ότι πλέον έχει τόση σημασία το ματς με την ΑΕΚ;

Περίπτωση Α

ΠΑΟΚ παίρνει το πρωτάθλημα.

Πλέι οφ -> Ολυμπιακός - Παναθηναικός

Περίπτωση Β

ΠΑΟ παίρνει το πρωτάθλημα.

Πλέι οφ -> Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός == PROFIT

Daddy Σπάθας == μέλος της παλιάς παράγκας, έχει ηχογραφηθεί να λέει ότι "Ο Ολυμπιακός να παίρνει πρωτάθλημα και όλοι οι άλλοι να πάνε να **** ".

Σπάθας Junior == βλέπε προηγούμενα ματς με τον ΠΑΟΚ.

Συμπτώσεις ρε παιδί μου...

Επίσης η διαιτησία αδίκησε τον ΠΑΟΚ αποδεδειγμένα και δεν το λέω μόνο εγώ. Αν είδες ΣΚΑΙ Goal χθες, στον σχολιασμό των φάσεων, ακόμα και αυτοί το παραδέχτηκαν.

Link to comment
Share on other sites

ο ολυμπιακος και το αιγαλεω. !

περα απ την πλακα ηταν κακος ο διαιτητης,αλλα πιο πολυ ευνοησε τον αρη που δε του βγαλε αλλες 3-4 κιτρινες +1 κοκκινη παρα αδικησε τον παοκ καθως εριχνε κ αυτος αρκετο ξυλο.

αυτο που δε σχολιαζει κανεις ομως ειναι το ποσο χαλια επαιξε ο παοκ ..δηλαδη ακομα κ αν ο αρης εμενε με 9 και ο παοκ με 11 δε νομιζω οτι μπορουσε να αλλαξει κατι.

πολυ κακη εμφανιση απο ομαδα που κυνηγουσε το πρωταθλημα κατ εμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ο ολυμπιακος και το αιγαλεω. !

περα απ την πλακα ηταν κακος ο διαιτητης,αλλα πιο πολυ ευνοησε τον αρη που δε του βγαλε αλλες 3-4 κιτρινες +1 κοκκινη παρα αδικησε τον παοκ καθως εριχνε κ αυτος αρκετο ξυλο.

αυτο που δε σχολιαζει κανεις ομως ειναι το ποσο χαλια επαιξε ο παοκ ..δηλαδη ακομα κ αν ο αρης εμενε με 9 και ο παοκ με 11 δε νομιζω οτι μπορουσε να αλλαξει κατι.

πολυ κακη εμφανιση απο ομαδα που κυνηγουσε το πρωταθλημα κατ εμε.

Καμία απολύτως αντίρρηση σαυτό. Ο Άρης όντως έπαιξε καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

τελικά το παραδέχθηκε ευθαίως ο νιόπλιας αυτό που έλεγα τις προάλλες....θυσίασε το παιχνίδι της στανταρ για αυτό του αστέρα...είναι λογικό όμως? έχεις φτάσει ψηλά στην ευρώπη και θυσιάζεις ένα παιχνίδι ΠΟΛΥ σημαντικό για την συνέχεια για να τα πας ΚΑΛΑ με τον ΑΣΤΕΡΑ? αυτά είναι που με τρελαίνουν...

όσο για τον λουκά...μπράβο στο παιδί που αντέχει ακόμα...μην ξεχνάμε το τι του έχουν σούρει αρκετό καιρό τώρα οι ψευτοπαδοί/φίλαθλοι αλλά αυτός στα @@ και καλά κάνει...

p.s. όχι δεν ανήκω στην παραπάνω κατηγορία :p

ανηκεις στους φαν του τσινκερ και του γκοτζου?

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα για τον Βύντρα φωνάζετε οι Παναθηναϊκοί? Κοιτάξτε αν δεν τον θέλετε στείλτε τον στην ΑΕΚ όπως στείλατε τον Λυμπερόπουλο και όπως στείλατε και τον Νικοπολίδη στον Ολυμπιακό.

Συνεχίστε έτσι......:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Σε καμμία κατηγορία δεν ανήκω φίλε charly13...απλά δεν κατάλαβα ποτέ γιατί τα άκουγε πάντα ο βύντρα...ΟΤΙ και να γινόταν στο γήπεδο αυτός ήταν ο αποδέκτης των κατηγοριών...ο αποδιοπομπαίος τράγος δεν πρέπει ποτέ να είναι ένας παίκτης αλλά όλη η ομάδα...για μένα ο βύντρα μπορεί να μην είναι ο ζουπερ αμυντικός αλλά παίζει με πάθος και δίνει το 101% των δυνατοτήτων του...από κάποιους άλλους που κατα καιρούς σέρνονται αυτός κράταγε πάντα...μην ξεχνάμε έχει σβήσει μερικούς τεράστιους παίχτες με την άμυνα του...

Link to comment
Share on other sites

ο βυντριτς εδω και 2 χρονια ειναι μακραν ο καλυτερος αμυντικος μας....δε σχολιαζω καν οτι παιζει στοπερ δεξι και αριστερο μπακ..βεβαια πριν απο 3-4 χρονια ο παλικαρος οποτε εβγαινε μπροστα ανοιγε μαυρη τρυπα στην αμυνα ..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Περίπτωση Α

ΠΑΟΚ παίρνει το πρωτάθλημα.

Πλέι οφ -> Ολυμπιακός - Παναθηναικός

Περίπτωση Β

ΠΑΟ παίρνει το πρωτάθλημα.

Πλέι οφ -> Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός == PROFIT

Δεν είμαι σίγουρος ότι το έπιασα... :red:

Πως ευνοείται ο Ολυμπιακός από το να κερδίσει ο Άρης τον ΠΑΟΚ και να έχει ελλείψεις ο ΠΑΟΚ στο ματς με την ΑΕΚ;

Και αν υπάρχει ακόμα η παράγκα (που θέλω να πιστεύω ότι εννοείς την γνωστή παράγκα των προηγούμενων χρόνων), γιατί ο Ολυμπιακός δεν παίρνει πρωτάθλημα;

Το νόημα δηλαδή της αναφοράς σου στην παράγκα είναι για να δείξεις ότι ο ΠΑΟ πάει αδίκως για πρωτάθλημα ή ότι ο Ολυμπιακός κάτι κάνει; Δεν το πιάνω σορρυ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος ότι το έπιασα... :red:

Πως ευνοείται ο Ολυμπιακός από το να κερδίσει ο Άρης τον ΠΑΟΚ και να έχει ελλείψεις ο ΠΑΟΚ στο ματς με την ΑΕΚ;

Και αν υπάρχει ακόμα η παράγκα (που θέλω να πιστεύω ότι εννοείς την γνωστή παράγκα των προηγούμενων χρόνων), γιατί ο Ολυμπιακός δεν παίρνει πρωτάθλημα;

Το νόημα δηλαδή της αναφοράς σου στην παράγκα είναι για να δείξεις ότι ο ΠΑΟ πάει αδίκως για πρωτάθλημα ή ότι ο Ολυμπιακός κάτι κάνει; Δεν το πιάνω σορρυ...

εγω καταλαβα οτι προσπαθουν να χτυπησουν τον παοκ για να μη παει με παραπανω βαθμους στα πλειοφ και να τον σφαξουν κ εκει.

για τη διαιτησια νταξει ρε παιδες, εδρα επαιξε το ειδαμε ολοι. Αλλα οχι οτι ο παοκ εχασε με κατω τα χερια επειδη πηρε κιτρινη ο γκαρσια στο 2' ,σφυριξε 2 πλαγια/κορνερ/φαουλ αναποδα . Και απ το σημειο που επαιζε με 9 ο παοκ, ο αρης εβαλε 7η στο ρελαντι αυτοματο πιλοτο κτλ.

Εμενα ας μου πει καποιος, ετσι για το γαμωτο, ο αστερας στο 90+ γιατι ανεβασε κ το τερμα μπας και βαλει γκολ; ξαφνικα θυμηθηκε οτι θελει βαθμο; :hehe:

αιντα να πεσει η ξανθη και να μεινει ο πας !

εδιτ : εγω εχω πει για τετοια φαουλ πρεπει να τσιμπας αγωνιστικες και για του χρονου.

Έγινε επεξεργασία από KoMM
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να πεσει το κωλομαγαζο η Ξανθη.

Μα ειναι δυνατον ρε παιδια να σηκωσει ο Ζαγορακης με το ζελε στο μαλλι την κουπα κ να τον κοιταει ο Βγενοπουλος κ ο Κοκκαλης????

Αυτα δεν γινονται για κανενα λογο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.