Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

μετά το άσχημο χθεσινό σκόρ της Εθνικής (πως και δεν εχουν βγεί ακόμη να πουν να φύγει ο looser πορτογάλος προπονητής; :smoke:)

σήμερα θέλω τόσο πολύ να κερδίσουμε τους αχωνευτότερους ΟΛΩΝ και εκνευριστικούς Ισπανούς....Ναβάρο σε εχω άχτι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mute την TV γιατι δεν αντεχω τον σχολιασμο. Να ημαστε λιγο αντικειμενικοι με το αθλημα και να μην βγαζουμε κραβγες και να λεμε "ΕΛΕΟΣ" ενω μεταδιδουμε. Ας μην τα βαζουμε με την διαιτισια μονο οταν εχουμε συμφερον. Εδω στο Ελλαδα γινονται πραγματα και θαυματα και δεν μιλαει κανεις και οι διαιτητες αν κανουν λαθος φοβουνται τη ζωη τους. Παγκοσμιο πρωταθλημα ειναι και λαθη θα γινουν απο παντου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν χανει ο φιλαθλος που δεν ξερει απο μπασκετ λιγο την ουσια αν ακους μονο οτι μια πλευρα αδικειται? Εγω εκνευριζομαι γιατι ξερω τι θα λενε αυριο και ηδη ειμαι ετσι απο την "ηττα" με την Ρωσια. Εκει γιατι δεν εσπρωχνε την ομαδα ο εκφωνητης,γιατι δεν ακουγα παθος? Δινουμε δικαιωμα και εμεις:rant:

Link to comment
Share on other sites

Το λάθος σου είναι θα συνεχίζεις να ασχολείσαι με τον αγώνα (και οποιοδήπότε αγώνα) και μετά το τέλος του.....Δεν θα τους αφιέρώσουμε και παραπάνω χρόνο τους "Αθλητές" μας... :hi:

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια είναι και ο εκφωνητής ΕΙΝΑΙ λίγο ότι να 'ναι...

"Έβαλε το Ναβάρο 20 πόντους, αλλά...ήταν εύκολα καλάθια"...Δεν έχουν σημασία δηλαδή βρε.....

Συμφωνω!! Ραντεβου στους εμφυλιους εντος Ελλαδος!:hi:

Μπά...Εκεί είναι που δεν αξίζει δευτερόλεπτο να ασχοληθείς....

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια είναι και ο εκφωνητής ΕΙΝΑΙ λίγο ότι να 'ναι...

"Έβαλε το Ναβάρο 20 πόντους, αλλά...ήταν εύκολα καλάθια"...Δεν έχουν σημασία δηλαδή βρε.....

Σημασία έχουν όλα. Ακόμα και εκείνο που το έδωσε ενώ χτύπησε στεφάνη...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Που είναι ένας Γκάλης; Μήπως να τον επαναφέρουμε στην ενεργή δράση διότι καλή η ομαδικότητα καλή η άμυνα αλλά δεν μπορείς ΠΑΝΤΑ σε ΚΑΘΕ διείσδυση να ψάχνεις πως να πετάξεις την μπάλα έξω στο τρίποντο.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά αυτός ο Βασιλακόπουλος τι προσφέρει στην Ελλάδα πέρα από το μένος των διαιτητών εις βάρος της εθνικής;;;;

Δυστυχώς η Ελλάδα (μπασκετικά) πλήρωνε και θα πληρώνει την ανικανότητα αυτού του καρεκλοκένταυρου γέροντα, που βάζει την θεσούλα του παραπάνω από το καλό της ομάδας.

Και επειδή η κοινωνία του ελληνικού μπασκετ είναι μικρή, όποιος γνωρίζει πράγματα και καταστάσεις θα καταλάβει πολύ καλά τι λέω...

Όσο για την διαιτησία σήμερα, εντάξει... Φτάσαμε στο σημείο να λέμε ότι έλα μωρέ μόλις 10 φάσεις αδικηθήκατε σιγά τα ωά....

Link to comment
Share on other sites

Που είναι ένας Γκάλης; Μήπως να τον επαναφέρουμε στην ενεργή δράση διότι καλή η ομαδικότητα καλή η άμυνα αλλά δεν μπορείς ΠΑΝΤΑ σε ΚΑΘΕ διείσδυση να ψάχνεις πως να πετάξεις την μπάλα έξω στο τρίποντο.

Αυτα εχει η ζωνη, αν δεν στηνεται καλα η ομαδα

Link to comment
Share on other sites

Δωρίζει την πλειοψηφία της ΠΑΕ ο Τζίγκερ

Επιτέλους!!! Φαντάσου σε τι κατάσταση βρίσκεται που ούτε λεφτά δεν τολμάει να ζητήσει...

και η απάντηση, μόνο από Βγενό:

Βγενόπουλος: "Αρχίζει η νέα εποχή"

Link to comment
Share on other sites

Η άποψή μου για τον Τζίγγερ είναι αυτή. Εάν εφαρμοζόταν από αύριο το financial fair play, είναι ελάχιστες οι ομάδες που θα μπορούσαν να συμμετέχουν σε ευρωπαϊκές διοργανώσεις

Από εκεί και πέρα, μακάρι να αναλάβουν Πατέρας - Βγενόπουλος, να φέρουν παιχταράδες, να κάνουν ομαδάρα, να στρώσει και ο Ολυμπιακός, να δυναμώσει και κανένας-δυο ακόμη, μπας και παιχτεί ποτέ καμιά μπάλα της προκοπής στο πρωτάθλημα της σούπερ λίμπας. Όμως, αν δεν υπάρχει σωστός ισολογισμός στις ομάδες, θα αποκτήσουν πρόβλημα στο να πάρουν άδεια συμμετοχής στις διοργανώσεις της UEFA.

ΥΓ Το ποδόσφαιρο του ολυμπιακού έχω πάψει να το έχω περί πολλού. Από τότε που άνοιξε το μυαλό, και είδα ότι δεν έχουν τόση αξία τα κατσαρολικά αν δε συνοδεύονται από ωραίο ποδόσφαιρο [πόσο μάλλον, όταν πέρα από τον Μπάγεβιτς, η μόνη χρονιά που έπαιξε μπάλα ο Ολυμπιακός ήταν επί Βαλβέρδε]

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.