Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

ποιος θα βάλει 3 γκολ?Ο τοστιέρας?Ας σοβαρευτούμε λίγο.Ο παναθηναικός έχει μικρύνει τόσο που ούτε για γιουρόπα δεν είναι.

μπήκαμε προχτές να παίξουμε σαν χεσμένοι.Από τα αποδυτήρια κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχή με ήττα από τον Αστέρα και μετά Ξάνθη εκτός; Καλό μας κουράγιο. Πάντως παίξανε ψιλό καλά τα πιτσιρίκια και ο Λαγός ήταν παραδόξως καλός αν λάβω υπόψιν το πρώτο ημίχρονο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν ρε γμτ....τέλειο παιχνίδι, παραλίγο ΜοΜ ο Σκρτελ και στο 80' γκάφα και Χ με σιτι...έλεος...να μου πεις εδώ φαίνονται οι διαφορές μεταξύ, πλέον, μεγάλων και μικρών ομάδων γιατί εκεί την κατάντησαν την ομάδα μας....:(

Link to comment
Share on other sites

2012-2013 | Metagrafes - Roster Panioniou

2012-2013 | Metagrafes - Roster Aris

Ψάχνωντας για το...βραδυνό μεροκάματο, μου έκανε εντύπωση το εξής:

Δύο ομάδες, 58 παίχτες, μόνο 4 ξένοι!

Πόσο καιρό έχουμε να το δούμε αυτό; :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, για ομάδες με τόσο σημαντικά οικονομικά προβλήματα, και ελάχιστους στόχους (ούτε Ευρώπη, ούτε πρωταθλητισμό) έχουν πολλούς παίκτες. 21-22 παίκτες έπρεπε να έχουν, μάξιμουμ, και ει δυνατόν, παίκτες από τους ακαδημίες τους.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνες πιτσιρικαδες δε γινεται να εχεις μονο 20 πρεπει να εχεις παραπανω δε ξερεις ποσοι

θα αντεξουν κτλπ αλλα πολυ σημαντικο οτι ειναι ελληνες, εστω και απο αλβανια καποιοι.

Link to comment
Share on other sites

Παμε γερα αυριο ρε Παναθα! Θελω ενα γκολ πρωτο ημιχρονο και μετα κουραγιο!! Θυρα 8 σειρα 19 θα μαι οποιο καλο παιδι θα ειναι κοντα ας σφυριξει:yu:

Εγω θα σφυριξω:"γαυρος ειναι αυτος τον ειχα δει στο καραισκακη" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.