Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Ειλικρινα και χωρις μαμακιες διπλα ηταν ο αλλος και το χερι το ειχε μαζεμενο,το απλωσε και το ξαναμαζεψε.μη κρυβομαστε,μεταξυ μας ειμαστε...απλα κατι 500 ευρα πετουσαν γυρω απο το μανιατη και δεν ειδαν τη φαση 3 ζευγαρια ματια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν το είδε ο επόπτης στην γραμμή δίπλα στο τέρμα...

Όπως επίσης κανείς δεν είχε κάρτα να δώσει στον Χολέμπας που το έπαιξε μάγκας ( δεν ήταν κόκκινη αυτό ε ? )

Ή ο Μανιάτης που και πριν το χέρι-πέναλτι έχει μετρήσει πολλές ευκαιρίες που έπρεπε να είχε 2 κίτρινες.

Μην μας πειράζετε τα καλομαθημένα, πρέπει να το πάρει ο Ολυμπιακός πάση θυσία.

Link to comment
Share on other sites

παντως θα ειχε πολυ πλακα να βαλει ενα και να ισοφαρισει ο αστερας και να γινει κηδεια.

εν τελει και στα πεναλτι ο ολυμπιακος θα το παρει ,αλλα ενα καρδιακο ρε αδερφε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

...λοολ. Ο Αμπντουν με το ζορι πανηγυρισε το γκολ. Θα τρωγε κραξιμο απο τον Βαγγελη διαφορετικα...

Δλδ τωρα οι οπαδοι του ΟΣΦΠ χαιρονται?

ΥΓ. Βλεπετε οτι οι ποδοσφαιριστες του ΟΣΦΠ δε νιωθουν τιποτα? ....

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
Link to comment
Share on other sites

Έχασα δυο ώρες απ' τη ζωή μου... Ευτυχώς που δε χάλασαν τον τελικό τα 100 κοπρόσκυλα, έτσι Μαρινάκη; Φέραμε και τον προπονηταρά το Μίτσελ και χορτάσαμε ποδόσφαιρο...:zzz::zzz::zzz:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω, να σχολιάσω για το ματς τ Οσφπ-Αστερα.. Τα είπαν εξάλου και οι ίδιοι οι οπαδοί . Μεγάλη Γουιγκαν ! Τεραστια! Πολύ το χάρηκα

Facebook c/p :

και καλα τα δυο τα ζωα (γιαχος,τριτσωνης) δεν ειδαν το χερι....... κορνερ γιατι δεν εδωσαν;;;;;;;;;;;;

Έγινε επεξεργασία από Xero
Link to comment
Share on other sites

Μπαραζ για να βγει 6ος και 7ος στην βαθμολογια..... Καλωσηρθατε στο ελλαδισταν. Δεσατε τις ζωνες σας.:hang2:

ελπιζω να μην ειχες ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα μετα το σημερινο ;)

Link to comment
Share on other sites

Στα 38 μου ήταν η πρώτη φορά που δεν είδα τελικό κυπέλλου Ελλάδος στο ποδόσφαιρο. Από ότι βλέπω ορθά έπραξα. Θετικό ότι πολλοί Ολυμπιακοί γιούχαραν τον τρόπο κατάκτησης του κυπέλλου, αλλά σε 2-3 μήνες(μέρες) πάλι θα αρχίσουν τα μαθηματικά (τόσα εμείς, τόσα όλοι οι άλλοι).

Ο Γιάχος και καλά έβαλε τα κλάματα διότι κατέστρεψε την καριέρα του. "And the Oscar for best actor goes....". Ο καριερίστας Τριτσώνης επίσης στεναχωρημένος. "And the Oscar for best supporting actor goes....". Ο Τσιώλης τους παρηγόρησε και τους είπε ότι είναι ανθρώπινο. Λογικό, περιμένει να τον ξεπληρώσουν με παρόμοια ανθρώπινα λάθη στα play off. Πέρα από αυτό όμως κοιτάει και μακριά ο άνθρωπος. Αύριο μπορεί να βρίσκεται σε ένα ερυθρόλευκο πάγκο όπου θα πρέπει να μιλάει για κάποια άλλα ανθρώπινα λάθη. Ο Μαρινάκης στο μεταξύ χαίρεται που συνεχίζει να διδάσκει ήθος.

Link to comment
Share on other sites

Έριξε τώρα κάτι χαλαζοκοτρώνες για 5 λεπτά απίστευτες... απέλπιδα προσπάθεια των ουρανίων να ξεβρωμίσει την χθεσινή Μαρινακαίικη βρώμα μάλλον...

Έκλαιγε λέει και ο Γιάχος, κατέστρεψα την καριέρα μου... σαν διαιτητής, τώρα όμως αρχίζει η απογείωση της καριέρας του με διοικητικό πόστο στην ομάδα των ονείρων του, εμπρός Γιάχο πρός το Πασαλιμάνι τράβα, έχει και ωραία θέα στην θάλασσα το γραφείο...

Link to comment
Share on other sites

50/50 ο τελικός σήμερα.

Η Ρεάλ θέλει αυτή την κούπα. Ο Ολυμπιακός θέλει να αποδείξει ότι άξιζε την περυσινή κούπα.

Διαφορετικό κίνητρο μεν, ισχυρά και τα 2 δε.

Κατά την γνώμη μου θα το πάρει όποιος ελέγξει το ριμπάουντ στην ρακέτα του Ολυμπιακού.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.