Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Ας σου παταγε και εσενα το ποδι καποιος με τετοια φορα και θα δουμε αν θα στεκοσουν ορθιος.

Δεν εχεις παιξει μπαλιτσα φιλαρακι μου φαινεται.

ΝΑι αν ελεγες στο ρομπεν αν πεσεις θα σου κοψουμε το κεφαλι παιζει να μην επεφτε.Αλλα αυτο δεν το κανει λιγοτερο φαουλ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά και αυτοί δεν έχουν κάνει κάποια αξιόλογη φάση μέχρι στιγμής.

Ήταν πολύ καλή η ευκαιρία του Σάλπι.

Και λίγη τύχη με το μέρος μας δεν θα μας χάλαγε πάντως... Οριακό το ματς..

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις...γιατί δεν έπαιξε ο Γλύκος...ένας θεός ξέρει...

πάντως από την στιγμή που βάζεις τον Γκέκα μέσα πάει να πει πως δεν θες να κερδίσεις...δεν μεταφράζεται αλλιώς η αλλαγή αυτή...

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις...γιατί δεν έπαιξε ο Γλύκος...ένας θεός ξέρει...

πάντως από την στιγμή που βάζεις τον Γκέκα μέσα πάει να πει πως δεν θες να κερδίσεις...δεν μεταφράζεται αλλιώς η αλλαγή αυτή...

Οσοι παιζανε στην αρχη αυτοι παιζουν και τωρα...μιτρογλου γκεκας 0

Link to comment
Share on other sites

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας σου παταγε και εσενα το ποδι καποιος με τετοια φορα και θα δουμε αν θα στεκοσουν ορθιος.

Δεν εχεις παιξει μπαλιτσα φιλαρακι μου φαινεται.

ΝΑι αν ελεγες στο ρομπεν αν πεσεις θα σου κοψουμε το κεφαλι παιζει να μην επεφτε.Αλλα αυτο δεν το κανει λιγοτερο φαουλ.

Ναι δεν εχω παιξει εγω μπαλα καθολου...εχε χαρη που ημαστε μπροστα απο μια οθονη και υπαρχει μια ip μονο...μπορει να με ηξερες κιολας αμαμ εισαι απο βορα...τεσπα προσεχε τι λες

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν εχω παιξει εγω μπαλα καθολου...εχε χαρη που ημαστε μπροστα απο μια οθονη και υπαρχει μια ip μονο...μπορει να με ηξερες κιολας αμαμ εισαι απο βορα...τεσπα προσεχε τι λες
ΗΡΕΜΑ !!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.